Snack Beauty in Zdravaplet – Zdravaplet| Zdravápleť

15. červenec Snack Beauty v Zdravaplet

Zveřejněno v 1:27 v Události od Maria

Ahojte bratranci!!

Minulý pátek se v Madridu konalo občerstvení, ve kterém jsme chtěli skupinu bloggerů informovat o všech novinkách a nových přírůstcích, které přibyly do našich prodejen. Díky Pedrovi Ruízovi máme nádherné fotky ze setkání, které vám ukazujeme v tomto příspěvku.

Na tomto informačním občerstvení se zúčastnili Sarai Alma, Claudia CienFuegos, Chikilliyah, Preta e Loira, Makeup a cares, Mitsuki Hayashi, Marta Frutos, Daphne Cupcakes, Laura Primal, Maripotis, mycosmeticart. a Porporaporpita.

Po občerstvení, kde se podělili o názory na kosmetiku, zkušenosti a smích, se blogerky vydali do prodejny Zdravaplet v nákupním centru Xanadú v Madridu, kde je obdarovali některými z nejnovějších přírůstků do Primoru, jako je značka Colab, Feret. , Vskutku, Zoella, le petit olivier, Physicians Formula, Garnier, či novinky W7.

Jak můžete vidět, všichni byli velmi pozorní a vytvořili skvělou atmosféru! Víme, že znalosti, které si s sebou odnesou, budou moci předat svým sledovatelům a doufáme, že stráví nezapomenutelné odpoledne!

Doufáme, že se vám příspěvek líbil!

Do budoucna!

Napsat komentář