Smíchejte toto pleťové mléko se sérem a budete mít hydratovanou a hnědou pokožku.| Zdravápleť

31. květen Smíchejte toto pleťové mléko se sérem a budete mít hydratovanou a hnědou pleť

Kouzlo kosmetiky: Pleťová voda Beauty Drops, která slibuje krásné, zdravé a dlouhotrvající opálení.

Je mnoho dívek, které mají stále určitý strach ze samoopalovacích přípravků. Neobviňujeme je, protože mají špatnou pověst. Je však třeba si uvědomit, že kosmetický průmysl již dlouhá léta pracuje na optimalizaci tohoto typu produktů a odstranění všech nepříjemností – fleků, rozdílů v tónu atp. – které přineslo jeho další používání. Teď to funguje super efektivním a uspokojivým způsobem pro každého. Navíc již nejsou dostupné jen v krémovém formátu, ale najdeme je ve sprejích, pěnách, pleťových sérách, typ pleťové mléko

Právě dnes jsme tady, abychom vám řekli o výhodách samoopalovacího séra na obličej, které kromě hydratace pokožky obličeje bourá jakýkoli starý mýtus o kosmetice zlepšující opalování. je a pleťové mléko parafarmaceutické společnosti Kapky krásyna prodej na sestřenice.

O jaký produkt se jedná?

Konkrétně mluvíme oa pleťové mléko formulován s kombinací erytrulózy a dihydroxyacetonu (DHA). Obě jsou slovy Beauty Drops „dvě přírodní složky extrahované z fermentace cukrové třtiny, které fungují jako hlavní samoopalovací aktivum“. Když přijdou do kontaktu s pokožkou, způsobí chemickou reakci s aminokyselinami keratinu, které se nacházejí ve vnějších vrstvách kůže.

Kromě zmíněných dvou účinných látek i toto pleťové mléko je obohacený o dýňové enzymy který přispívá k obnově buněk a bojuje proti předčasnému stárnutí. Kromě toho tyto enzymy poskytují mikro-exfoliaci, která pomáhá udržovat jednotný tón pleti. Jak Beauty Drops pokračuje ve vysvětlování, toto produkt na tvář Působí bez poškození pokožky a progresivně, ačkoli výsledky jsou patrné již po přibližně dvou hodinách.

Jak se používá?

Od této značky se doporučuje parafarmaceutická kosmetika smíchejte čtyři až dvanáct kapek produktu s obvyklým sérem, krémem na obličej nebo olejem. V tomto smyslu je třeba říci, že toto pleťové mléko přemění jakýkoli produkt na samoopalovací přípravek. Neustálým používáním této směsi se dosáhne postupného efektu k získání požadovaného opálení. Měl by se nanášet na čistou pokožku během dne nebo v noci.

Je to produkt vhodný pro všechny typy pleti. Také se přizpůsobuje jakékoli spotřebitelské filozofii, protože je veganský, netestovaný na zvířatech a neobsahuje lepek ani silikony.

Říkáme „ahoj“ bronzu, o kterém jsem vždycky snil?

Napsat komentář