Slunečnicový olej – Zkušební kosmetika

Co je slunečnicový olej

The slunečnicový olej Je to olej rostlinného původu, který se získává z studený tlak ovoce nacházejících se v potrubí Slunečnice.

palce: Olej ze semen Helianthus Annuus

K čemu se používá slunečnicový olej v kosmetice?

V kosmetice se používá velmi často, jelikož je to levný olej. To je obvykle olej, kde macerátové výtažky většinou je to měkký olej, takže se s ním dobře pracuje jako základní olej.

Kromě toho je běžný v kosmetických přípravcích hydratuje, vyživuje a ošetřuje pokožku v důsledku jeho změkčujícího účinku.

Má skvělé složení. kyselina linolová, bohatý na omega 6, který pomáhá chránit a opravovat kožní bariéru. Kromě toho se skládá z kyselina olejová a kyselina palmitováten je zodpovědný za likvidaci bakterií, a proto se slunečnicový olej někdy používá jako produkty k léčbě akné.

Vlastnosti slunečnicového oleje

  • výživné a zvlhčující
  • změkčovadla
  • antioxidanty
  • ANTIBAKTERIÁLNÍ

výživné a zvlhčující

Jako všechny oleje dodává pleti velké množství výživných látek, které zlepšují její vzhled, pomáhají zvyšovat její hydrataci a správné fungování pokožky.

změkčovadla

Jak změkčovač změkčuje dermis a snižuje zánět, poskytuje lehkou vrstvu, která pomáhá předcházet dehydrataci pokožky.

Díky této kvalitě je ideální pro lidi se suchou pokožkou nebo pro lidi s kožními onemocněními, jako je dermatitida nebo ekzém.

antioxidanty

Velký přínos vitamínu E působí jako přírodní antioxidant, který chrání pokožku před vnějšími agresemi, jako je znečištění nebo slunce.

ANTIBAKTERIÁLNÍ

Jeho mastné kyseliny bojují s bakteriemi, které pokožka může mít, a proto je slunečnicový olej považován za skvělého spojence i pro aknózní pleť.

očista

Pokud jste zvyklá na dvojí čištění a jednoho dne z jakéhokoli důvodu nemáte doma máslo ani čistící olej, můžete použít slunečnicový olej, protože velmi dobře odstraňuje make-up. Nanášel by se trochu na ruce, nanášel by se na suchý obličej jemnou masáží a poté navlhčením prstů vodou bychom emulgovali olej na opláchnutí na závěr a přejdeme ke druhé fázi dvojité čištění mýdlovým čistícím prostředkem.

slunečnicový olej na vlasy

Vlasům prospívá i tento olej, který vyživuje jako maska ​​a podporuje hydrataci pokožky hlavy. Poskytuje také mnoho živin potřebných k posílení růstu vlasů.

Napsat komentář