Sledujte recenze svého těla– Tipy na líčení a péči o pleť

V tomto článku vám povíme některé informace týkající se Sledujte recenze svého těla

.

Pokud jde o péči o pleť proti stárnutí, existují stovky značek, které tvrdí, že mají tajemství mladistvé pleti. Jak ale víte, co se opravdu vyplatí vyzkoušet? Dnes se na tuto otázku podíváme konkrétně na Obey Your Body. Podíváme se na jejich produktovou nabídku, celkovou filozofii značky, jakož i na vědu a výzkum za jejich recepturami, takže budete mít všechna fakta, abyste se sami rozhodli, zda tato luxusní značka ekologické péče stojí za silné označení.

O značce

ObeyYourBody je holistická řada produktů péče o pleť, které se specializují na péči o pleť proti stárnutí. Jejich receptury jsou inspirovány směsí současného vědeckého výzkumu a tradičních holistických přístupů k výsledkům. Dnes značka nabízí produkty péče o pleť, jakož i nástroje na obličej, které vám pomohou získat mladistvější vzhled. ObeyYourBody můžete nalézt online prostřednictvím jejich webové stránky, jakož i několika prodejců po celém světě.

Schémata a postupy

ObeyYourBody nabízí několik různých linií péče o pleť, které jsou určeny k řešení různých kožních problémů. Jejich řady zahrnují DECO anti-aging, Mineraux, Pure & Balanced, Disobey for Men, Dark Beauty, Silver Care, jakož i některé jedinečné samostatné produkty na podporu této linie. Nabízejí také dva různé nástroje na obličej, které pomáhají zlepšit výsledky různých možností v jejich produktové řadě. Všechny tyto produkty jsou navrženy tak, aby se mohly používat společně k vytvoření rutiny péče o pleť, která řeší mnohé kožní problémy, jakož i příznaky stárnutí.

Série DECO proti stárnutí je základní kolekcí této značky. Tato řada nabízí vše od základního čištění a hydratace až po unikátnější masky a léčivé produkty. Zatímco celá řada je inspirována blahodárnými vlastnostmi přirozeně se vyskytujících složek, tato řada se speciálně zaměřuje na retinol a pupalku dvouletou Olej pomáhá snižovat suchost a jiné příznaky stárnutí.

Přejdeme-li k některým z dalších linií ObeyYourBody, každá z jejich kolekcí je navržena tak, aby se zaměřila na konkrétní kožní problém. Například řada Pure & Balanced je vhodná pro lidi, kteří občas pociťují akné i jizvy po akné. Produkty jako krém k léčbě akné a detoxikační maska ​​jsou navrženy tak, aby jemně opravily problémy s texturou, skvrny a zabránily budoucímu výskytu akné. Řada Mineraux je na druhé straně navržena tak, aby chránila před environmentálními stresory. Purifying Gel Peel, inspirovaný peelingovými gely, které jsou v asijské péči o pleť stále populárnější, pomáhá jemně odstraňovat odumřelé kožní buňky z povrchu pokožky, čímž účinně odstraňuje jakákoli drsná nebo matná místa.

Vzorec zaměření

U této značky nenajdete extrémně dlouhý seznam ingrediencí. Tajemství těchto produktů je často v jejich jednoduchosti. Téměř všechny produkty, které ObeyYourBody nabízí, obsahují velké množství rostlinných olejů, které nabízejí řadu benefitů péče a zároveň intenzivně vyživují pokožku. Naleznete zde také tuny rostlinných extraktů, jakož i běžnější aktivní složky, jako je retinol.

Ale zatímco tato značka je inspirována přírodním a holistickým přístupem, seznam složek nemusí být pro někoho vhodný, zejména vzhledem k jejich ceně. Základem většiny produktů této řady je voda, glycerin, hydratační kyselina stearová a mastné alkoholy. Odtud uvidíte poměrně mnoho rostlinných olejů, které mohou nabídnout poměrně mnoho živin a antioxidantů, kromě toho, že jsou neuvěřitelně výživné pro pokožku. Jedinou nevýhodou těchto olejů je, že mohou být komedogenní v závislosti na typu vaší pokožky, proto doporučujeme provést náplastový test. A konečně, v závislosti na produktu, najdete množství účinných látek nebo rostlinných extraktů, které mohou zahrnovat zelený čaj, peptidy, retinol palmitát a kolagen.

Všechno jsou to pevné receptury s mnoha populárními přísadami, které dnes kolují na trhu. Ale tyto produkty mají velmi vysokou konečnou cenu. Mnohé ze složek v těchto recepturách jsou cenově dostupnější, takže pokud hledáte produkty péče o pleť proti stárnutí, ale necítíte se pohodlně utrácet tolik peněz, jsou k dispozici alternativy.

Shrnutí recenze

Momentálně je nejlepší místo k nákupu produktů ObeyYourBody a také ke čtení recenzí na jejich webové stránce, ale bohužel není z čeho vybírat. Na většinu dostupných produktů je k dispozici malá hrstka recenzí, ale některé momentální recenze k dispozici nejsou. Z momentálně dostupných recenzí zůstává Mineraux Gel Peel nejpopulárnějším se 14 recenzemi a 5 z 5. Většina recenzentů věří, že tento produkt pomohl vyhladit jejich pokožku a zároveň jemně odlupovat bez podráždění na rozdíl od jiných peelingů. Ale rádi bychom od vás slyšeli! Měli jste již možnost vyzkoušet tuto holistickou značku? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Jaké jsou alternativy k poslechu svého těla?

Při hledání účinné a bezpečné péče o pleť nemusíte dělat kompromisy. Carrot & Stick přistupuje k péči o pleť s tvrdou láskou a dokonale vyvažuje sílu rostlin s nejnovější vědou. Mrkev a tyčinka jsou dobré nejen pro vaši pokožku, ale jsou dobré i pro životní prostředí, neboť receptury obcházejí škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Napsat komentář