Skvělé nápady na levné dárky!| Zdravápleť

13. prosince Vynikající nápady na levné dárky!

Ahojte bratranci!!

Někdy nevíme, jestli je pro ně vzrušující dát nám dárek… nebo to udělat sami! Protože vidět tvář iluze blízkých tváří v tvář překvapení je neocenitelné!!

A aby při nabízení dárků nebyla problémem cena, přinášíme vám několik rafinovaných low cost nápadů, ze kterých nebudete vědět, které si vybrat, jsou tak roztomilé!

Jedním z našich návrhů jsou svíčky s pozitivními odkazy od Taï & Jôn. Každý kout domu může umocnit dobrou atmosféru jednou z těchto vonných svíček s inspirativními odkazy. Přicházejí v krásně potištěných skleněných dózách a jsou naprosto ideálním dárkem. Nejlepší? Stojí jen 1,99 eura. A máte tak krásné fráze jako „svíčka, která voní obrovským štěstím…“ nebo „svíčka, která voní filmem, pohovkou a dekou“. K čemu je všechny chceš?

Další dobrou možností je jeden z mnoha parfémů, které nabízí Taï & Jôn. Na výběr je spousta příchutí!! Vodní meloun, pomerančový květ, cukrová vata, kokos, jasmín, jahodová guma… Vše prezentováno v pěkné bílé krabičce, s různými barvami, v deseti různých příchutích. A nejlepší?? opět cena! Jen za 1,99 eur.

Ale pojďme dál! Kapesní parfémy, prezentované v krásných podlouhlých flakonech s krásnými barvami, v deseti různých příchutích, od ostružiny po pomerančový květ, přes čokoládu, kokos… a cena je jen těžko uvěřitelná; 1 euro!! Už není důvod dávat!! Kdo by nechtěl kytici těchto vzácných kelímků?

Začátek nového roku je vždy plný předsevzetí a pozitivních přání na každý den v roce 2016. A otevření nového programu se všemi stránkami, které je třeba vyplnit, je pro každého zajímavým počinem! Proč tedy neprozradit krásnou agendu Zdravaplet pro rok 2016? Má design, který už dává dobrou atmosféru!! A počkej, až ho uvidíš uvnitř!! Cena? 99 Kč!!

Tak teď už víte!! Děláme radost těm, které milujeme nejvíce, už to nemůže být jednodušší s nápady, které vám nabízíme z Primoru !! A nezapomeňte, krásky! Iluze musí poznamenat váš osud!!

Dobrý den!!

Napsat komentář