Skutečné náklady na rutinní péči o celebrity– Tipy na líčení a péči o pleť

Při čtení tohoto příspěvku se dozvíte několik informací o Skutečné náklady na rutinní péči o celebrity

.

Navzdory nočnímu životu, vysoké úrovni stresu a nekonečnému cestování se zdá, že celebrity jsou obdařeny zářivou a dokonale bezvadnou pokožkou, ať už jsou na červeném koberci nebo mimo něj.

Abychom odhalili tajemství jejich dokonalé pleti, podívali jsme se na každodenní rutinu péče o pleť některých z nejznámějších lidí na světě a zjistili jsme, kolik skutečně utratí na svou pleť každý den a rok.

Od komplexního 18krokového režimu péče o pleť Victorie Beckham až po jeden produkt, který George Clooney drtí, zde jsou každodenní postupy péče o pleť dvaceti nejpopulárnějších celebrit světa.

Hlavní závěry:

  • Denní péče o pleť Victoria Beckham zahrnuje 18 produktů a nákladů 48 381 dolarů ročně
  • Jednokroková péče o pleť George Clooneyho jen stojí 0,16 USD ročně
  • Nejdražší produkt je La Prairie Skin Caviar Luxe Cream který používá Margot Robbie a stojí 530 dolarů
  • Gigi Hadid a Dwayne „The Rock“ Johnson jsou fanoušky čistící prostředky pro drogerie Cetaphil Gentle Skin Cleanser (3,29$) a Neutrogena Deep Clean Cream Cleanser (4,29$)
  • Hydratační krém je mezi celebritami nejpoužívanějším produktem péče o pleť 90% Používám ho každý den

Porovnejte náklady na běžnou péči o pleť

Victoria Beckhamová

S téměř 50 000 dolary, které každý rok utratíte na základní produkty péče o pleť (to je více než 132 dolarů na den!), je denní rutina Victorie Beckhamové zdaleka nejdražším režimem, na který jsme se zaměřili. 18 Step Ritual zahrnuje celou řadu luxusních produktů včetně očního krému od Lancer za 450 dolarů.

Cate Blanchett

Cate Blanchett utratí více než 28 000 dolarů ročně na svých 13 kroků péče o pleť. Je obrovskou fanynkou luxusních hydratačních krémů a každý rok utratí 13 860 dolarů na hydratační krémy. Dva z jejích oblíbených jsou Giorgio Armani Crema Nera Supreme Revival Cream (400 dolarů) a SK-II LXP Ultimate Revival Cream (383 dolarů).

Hailey Bieber

Hailey Bieber pevně věří, že „nikdy nemůžete být příliš mladí na to, abyste pečovali o svou pleť.“ Specializovaný sběratel péče o pleť kombinuje luxusní produkty a drogeriovou klasiku ve 14-krokové rutině a každý rok na ni utratí 24 338 dolarů.

Naomi Wattsová

Naomi Watts má citlivou kůži a upřednostňuje přírodní produkty. Každou chvíli ráda mění svůj režim, protože „nechce, aby jí pokožka dostala FOMO.“ Jeho současný 14-krokový systém stojí více než 21 000 dolarů ročně.

Margot Robbie

Když vidíte bezvadnou pleť Margot Robbie, je obtížné uvěřit, že je náchylná k akné a často trpí vyrážkami. Její pokožka je také citlivá a suchá, a proto bere hydrataci velmi vážně. Z 18 000 dolarů, které ročně utratí na svou pleť, více než polovina (9 100 dolarů) jde na hydratační krémy.

Kate Bosworthová

Kate Bosworth se svojí světlou a citlivou pokožkou bere ochranu před sluncem vážně a denně používá tři různé opalovací krémy. Její 18krokový systém stojí každý rok téměř 16 000 dolarů a její oblíbené značky jsou Epicuren a ISUN.

Jennifer Lopez

Je obtížné uvěřit, že Jennifer Lopez má 50+. Její zářivá pokožka by z každé třicítky udělala něco žárlivého. Za její bezvadnou pletí se skrývá 11kroková rutina, která stojí 13 200 dolarů, což tají dodnes. Kombinuje produkty luxusních značek jako La Mer a Lancer s levnějšími produkty od Neutrogena a L’Oréal.

John Mayer

Ze slavných mužů na seznamu bere péči o pleť velmi vážně John Mayer. Tato 5kroková rutina stojí 11 225 dolarů ročně a zahrnuje čistící prostředek, oční krém, sérum, hydratační krém a obličejovou mlhu od Natura Bissé a La Mer.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow je samozvaná „exfoliační narkomanka“ a denně odlupuje horní část těla od prstů na nohou. Jelikož mnohé z jejích produktů péče o pleť jsou od její vlastní značky GOOP, máme podezření, že za tohle všechno nemusí platit. Pokud však chcete zkopírovat její rutinu, budete muset utratit 9 313 dolarů ročně.

Dwayne The Rock Johnson

Příští rok Dwayne Johnson aka. The Rock má za sebou 50. výročí, což je obtížné uvěřit, podíváte-li se na stav jeho pokožky. Aby jeho pleť vypadala mladá a svěží, přísahá na tři produkty: Deep Clean Cream Cleanser od Neutrogena, Lancer The Method: Nourish Moisturizer a La Mer Moisturizing Soft Cream. Oh, a také přísahá na tequilu (ne na vaši tvář, ale na její pití). Kromě tequily stojí jeho rutina 7 315 ​​dolarů ročně.

Gabrielle Union-Wade

Gabrielle Union-Wade si udržuje mladistvou tvář pomocí 11krokové denní rutiny, která stojí 6 555 dolarů ročně. Je velkou fanynkou drogérkové značky Neutrogena, ale přísahá také na produkty čisté kosmetické značky Luzern.

Salma Hayek

Zářivá pleť Salmy Hayek by jí záviděl kdekdo. 54letá herečka nevěří na ranní mytí obličeje a je zcela proti SPF v krémech a make-upech. Přes její poměrně jednoduchou každodenní rutinu stojí produkty, které používá, téměř 6 400 dolarů ročně.

Kylie Jenner

S vášní pro make-up a péči o pleť si Kylie Jenner vybudovala své vlastní impérium krásy v hodnotě miliard dolarů. Samozřejmě, mnoho produktů, které má ráda, je z jejího vlastního sortimentu, ale do své každodenní rutiny zařazuje i značky jako Kiehl’s. Abyste zkopírovali 15-ti krokový postup Kylie, museli byste zaplatit 5 140 dolarů každý rok.

Pharrell Williams

Pokud hledáte rutinu péče o pleť, která zdánlivě zabrání stárnutí pleti, inspirujte se 48letým (ano, čtete správně) Pharrellem Williamsem. Se šesti produkty je to poměrně jednoduchá rutina a většina produktů, které používá, pochází od jeho vlastní značky péče o pleť Humanrace. Kopírování rutiny by vám přineslo 5 112 dolarů ročně.

Gigi Hadid

Chcete zkopírovat rutinu péče o pleť jedné z nejlépe placených supermodelek na světě, Gigi Hadid? Pokud ano, možná vás potěší, že některé z jejích oblíbených drogerií už máte v zásuvce v koupelně. Classic Cetaphil Gentle Skin Cleanser stojí jen 3,29$ a je to čistič, který si Gigi vybere. Kompletní rutina sestává ze 7 kroků a stojí 3279 dolarů ročně.

Zendaya

Systém péče o pleť Zendaya je překvapivě jednoduchý a cenově dostupný. Žádný z prvků její 6krokové rutiny nestojí více než 40 dolarů. Za jeden rok hvězda Spider-Mana utratí za svoji kůži 2550 dolarů.

Halle Berry

Halle Berry je další hvězdou, která dokazuje, že krásná pleť nemusí být složitá. Jen se třemi produkty ve své rutině (čistícím prostředkem, peelingem a zvlhčovačem) čistí, exfoliuje a zvlhčuje za 1 554 dolarů ročně.

Jessica Alba

Jessica Alba není jen jednou z oblíbených hollywoodských hereček, je také zakladatelkou společnosti The Honest Co, která se zabývá výhradně přírodní kosmetikou. Není žádným překvapením, že produkty v její každodenní rutině jsou součástí její vlastní nabídky, což znamená, že za ně pravděpodobně nezaplatí ani cent. Stálo by vás to 1519 dolarů ročně.

Zac Efron

Zac Efron dbá na jednoduchost péče o pleť. Herec používá každý den dva produkty: opalovací krém od EltaMD a ikonický hydratační krém Weleda „Skin Food“. Roční náklady na kopírování jeho rutiny jsou 557 dolarů.

George Clooney

Herec George Clooney má zdaleka nejjednodušší způsob péče o pleť celebrit. Přísahá na jeden jediný produkt, a to mýdlo ze slonoviny. Klasické mýdlo jej stojí jen 0,16 dolaru ročně.

Produkty péče o pleť, které nejčastěji používají celebrity

Toto jsou produkty péče o pleť používané v každodenní rutině každé celebrity. Hailey Beiber utrácí velkou část svého rozpočtu na péči o pleť na séra, zatímco Zendaya a Zac Efron věří v opalovací krém. Rock utrácí 99% svého rozpočtu na péči o pleť na hydratační krémy, není divu, že jeho pokožka vypadá tak jemně!

Nejdražší produkty

3 nejdražší produkty na seznamu jsou:

Tři nejdražší produkty pro každodenní použití použití je:

Kolik produktu potřebujete každý den?

Zde je výpočet doporučené denní spotřeby každého produktu péče o pleť.

Nejlevnější produkty

Tři nejlevnější produkty v seznamu jsou:

3 nejlevnější produkty pro každodenní použití jsou:

Metodologie

V květnu byly sestaveny informace o cenách za každodenní péči o pleť každé celebrity. Pro každou kategorii (hydratační krém, sérum atd.) jsme pro výpočet ročních nákladů odhadli denní doporučené použití každého produktu. Některé produkty (jako jsou peelingy a bodová ošetření) předpokládají, že se používají v průměru 2-3 dny v týdnu.

Rezervace

Pleťová rutina každé celebrity byla sestavena z různých úvodníků až do května a nemusí být aktuální. Upozorňujeme, že The Derm Recenze nemůže zaručit přesnost každého ošetření. Kompletní seznam produktů, zdrojů a výpočtů naleznete zde.

Napsat komentář