Skutečně Hydraluron Hyaluron Acid Sérum

The Kyselina hyaluronová Je to aktivní princip, který mě vždy doprovází. Je pravda, že ho obsahuje stále více krémů, ale já vždycky Rozhodl jsem se ho použít ve formátu séra protože kromě toho, že je koncentrovanější, dává mi pocit, že více působí na pleť.

Ten, který vám dnes přináším, je Skutečně Hydraluron Hyaluron Acid Sérum. Mnohým se to nemusí zdát povědomé. Poznal jsem ho kvůli Cristině z The Beauty Mail. Doporučovala ho zejména na výlety. Jeho formát je k tomu ideální, protože obsahuje 30 ml a lze jej nosit v kabelce. Cristina si navíc jako trik řekla, že si jej aplikovala za letu, aby vzduch v letadle co nejméně poškozoval dermu.

Hydraluronový zvlhčovač

  • Suma: 30 ml
  • cena: 26,70 eur (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): aqua, propandiol, hyaluronát sodný, karbomer, fenoxyethanol, butylglykol, Hydroxid sodný, extrakt z ahnfeltia concinna, EDTA disodná.

Protože je to krátký INCI, vysvětlím všechno, co obsahuje. Jako první složka následuje voda propandiol co je a solventní což zajišťuje, že směs je dobře integrována. Na třetím místě je účinná látka, která je Kyselina hyaluronová která, jak vidíme, má vysokou molekulovou hmotnost (nejčastější ze všech hyaluronových kyselin). Na čtvrtém místě je karbomerový gel co je složka, která dává gelová textura do vzorce a fenoxyethanol co je on KONZERVACÍ Stejný. Po něm následuje butylenglykol, který také pomáhá jako rozpouštědlo, hydroxid sodný, který je regulátorem pH a nakonec extrakt z ahnfeltia co je a mořské řasy používané v kosmetice želírovací činidlo a nakonec disodnou sůl EDTA, která je činidlem pro řízení viskozity.

Jak vidíte, složení nemá co doma psát. Ano, ráda bych vyzdvihla jeho obal, který lze využít téměř na 100% produktu a který, jak již bylo zmíněno výše, se i velmi snadno cestuje, protože se nerozbije a má ideální velikost i do letadla. ..

Můj názor

je a být normální jako já Doporučuji na výlety protože dobře plní svoji funkci. Je to čirý gel bez zápachu, který se snadno roztírá a velmi rychle vstřebává. Pocit, který zůstává, je velmi dobrý, ale důvod, proč bych si tento produkt nekoupil, je cena.

Zdá se mi příliš drahé na složky, které obsahuje, takže pokud bych našla jiné sérum s kyselinou hyaluronovou ve stejném formátu a levněji, vyměnila bych je. Myslím, že na trhu jsou lepší séra s mnohem větším množstvím účinných látek za stejnou cenu.

⭐Skóre: 6/10

Znali jste tento produkt? Zkoušeli jste to?

Témata na této stránce

Napsat komentář