Skutečná žena v domácnosti Kyle Richards o stárnoucí pleti– Každodenní péče o vaše tělo Andrea S. doporučuje:

Foto: Brian Quist

Teď, když skončila šestá série seriálu The Real Housewives of Beverly Hills, Kyle Richards se soustřeďuje na svůj nový úkol ambasadorky pro SculpSure, první 25minutové laserové ošetření konturování těla pomocí světla. Na nedávném setkání se dětská herečka, máma a reality hvězda posadila s námi, aby se podělila o své oblíbené léčebné benefity, triky proti stárnutí, díky kterým se připraví na televizi, a zkrášlovací rutinu, která jí pomáhá zhoustnout make-up s vysokým rozlišením. v noci vypnuto.

Sledoval jsem tě už léta na Real Housewives of Beverly Hills a ty prostě nevypadáš starě! Jaké je tvé tajemství?

Stárnu! Opravdu si snažím nestěžovat, protože vím, že alternativa není dobrá. Takže stárnu! Ale je to obtížné; Nebudu lhát. Když se podívám zpátky na čas, kdy jsem před sedmi lety s show začínal, velmi jsem se změnil. Ale co můžete dělat? To patří k životu.

Bojuji s tím až do konce. Příliš se nezblázním, pravděpodobně na rozdíl od všeobecného přesvědčení. Používám botox, ale výplnám nevěřím a zkouším vše, co mě napadne, například kyselinu glykolovou. Právě jsem absolvoval laserové ošetření, které by mělo pomoci s jemnými liniemi nebo hnědými skvrnami a jíst správné potraviny. V podstatě dělám vše pro to, abych vypadala co nejlépe, než můžu.

Jaké lekce péče o pleť a/nebo líčení byste chtěli vědět, když máte po třicítce?

Nevím asi třicet let, ale nemůžu dostatečně zdůrazňovat, jak lituji, že jsem byl celé ty roky na slunci. A to jsem netušil. Dívám se na své přátele, kteří jsou většinou z východní pobřeží a ne kalifornské dívky a pihy! Jsem Ir, takže mívám pihy.

Velmi mě to mrzí: ležela bych tam s dětským olejem a tak se spálila, že jsem měla zavolat lékaře. Strašné. Teď jsem jen ráda, že všechny mé dcery mají olivovou pleť. Nevzali mi mou irskou kůži. I tak jim každý den říkám, aby nevycházeli ven bez opalovacího krému. Nespěte na slunci!

Jaké tipy k líčení můžete dát ženám po čtyřicítce, které se bojí vyzkoušet výraznější líčení?

Ve skutečnosti si většinu času dělám svůj vlastní make-up. Někdy dělám make-up pro své přátele na jejich svatby a pro mé dcery, aby porazili jejich micvy, takže si s tím jednoduše hraji! Samozřejmě existují určité věci, které byste podle mě neměli dělat. Možná jsem se na toto setkání nechala trochu unést třpytkami, ale myslím, že někdy je to zábava. Je to pro mě módní. Je zábavné zkoušet nové věci a nemyslím si, že by vás tento věk měl zastavit ve zkoušení něčeho nového.

Jaké je nejlepší tajemství pokojové krásy, jaké jste se kdy naučili od skutečné ženy v domácnosti?

Rád si občas nasadím řasy na fotoaparátu, ale za ta léta jsem se naučil i to, že dokážu vypadat starší. Začala jsem se tedy pásku umělých řas držet dál a vracet se k tomu, jak jsem to dělala jen s řasenkou nebo řasenkou s jednou osobou. [fake lashes] v konečném důsledku, protože je to přirozenější, mladší vzhled.

Pravděpodobně nosíte na kameře mnohem víc make-upu. Jaká je vaše noční strategie?

Moje matka byla tak fanatická v odstraňování make-upu. Naučila mé sestry a mě být takovými a mé dcery jsou nyní stejné. Mohl jsem jít domů ve směšnou hodinu a nejít spát s nalíčeným. Nyní používám utěrky k jejich odstranění. A pokud mám pocit, že mám příliš mnoho podkladové báze, použiji kromě ubrousků i Clarisonic.

Lidé by zabíjeli pro tvé obočí. (Vím, že bych!) Jak se vám podařilo udržet je tak husté a dokonale upravené trendy, které vyžadovaly tenčí tvary?

Když jsem byl starší, máma mi nedovolila vytáhnout obočí a dospělo to do bodu, kdy to bylo opravdu trapné. Potom, když jsem dosáhl věku, když jsem byl rebelský a chtěl jsem hodně [pluck them], máma podotkla, že je třeba mít podpisový pohled a moje bylo obočí. S dlouhými vlasy a obočím mi stále opakoval, že to byl můj typický vzhled. Tak mi to nějak udeřilo do hlavy.

Když byla mladší, vytrhávala si obočí a už ho nikdy nezvýšila. A pomyslel jsem si, je to možné? Ale to je všechno! Sledovala jsem, jak všechny mé kamarádky procházejí tendencemi vytrženého obočí a vyrýsovaného obočí a své jsem si nechala. Ve skutečnosti jsem je netkala do dvaceti let, ale byla doslova dvojnásobkem toho, co mám teď. Právě jsem je uklidil – a moje máma měla pravdu, protože nikdy nevyrostly! Teď si s obočím nic nedělám.

Šel jsem na chvíli k Anastasii a ona je modelovala. Nyní se lidé vždy ptají: „Ke komu jdeš?“ Říkám jim, že už nikdy nevyrostly, takže tak! Není blázen? Řekl jsem svým dcerám, které také nábožně chodí k Anastasii, aby si udržely tvar, protože jednoho dne nebudou muset chodit, protože se jim nevrátí vlasy.

A vaše vlasy: potřebují svou vlastní reklamu! Řekni nám, co ho udržuje tak silného a jasného.

Tak jak pečuji o pleť, starám se io vlasy. Myslím si, že některé ženy to jaksi ignorují a zaměřují se na styl. Jsem velmi opatrný, když to stylizuji. Nerad používám příliš mnoho tepla. Nebudu dávat své vlasové nástroje na nejvyšší teplotu, jaká kdy byla. Nemám ráda mnoho produktů, protože si myslím, že matují vlasy a jsem fanouškem česání. Kartáčuji velmi pomalu, zdola nahoru, pak kartáčuji. I s mojí kadeřnicí, se kterou spolupracuji už osm let, si vlasy nejprve vyčesám a pak může ona. A se svými děvčaty, když slyším ten hluk, říkám jim, aby přestali, protože se jim lámou vlasy a už se nevrátí! Tak tomuto fandím.

Napsat komentář