Skin Delight Antispot Sensilis Fluid

Stále testuji produkty, které jsme obdrželi minulý rok o #BreakfastBloggersZaragoza organizuje @bloggerszrgz. Důvod, proč jsem to použil Skin Delight Antispot Sensilis Fluid tak pozdě, neboť je to hydratační krém s SPF50 a jak jistě víte, v jarních a letních měsících vždy používám hydratační krém bez filtrů a poté vždy specifický opalovací krém, protože tak garantuji větší ochranu, protože hydratační krémy s SPF nejsou tak efektivní.

Doposud jsem nikdy neviděla hydratační krém s tak vysokým ochranným faktorem proti slunci jako tento a to se mi líbilo. I tak jsem to nechtěl riskovat a nechal jsem to k testování na podzim a v zimě, protože výskyt slunečních paprsků je o něco menší a proto se vyhýbám možnosti spálení.

Využívám této příležitosti, pokud někdo neví, abych vám to řekl SPF se nesčítají. Pokud tedy já Používám hydratační krém s SPF20 a pak si dám opalovací krém SPF30, ne 50% výsledky ochrany.. Z tohoto důvodu se mi nelíbí, že hydratační krém má opalovací krém, spíše jsem toho názoru, že každý produkt má svou funkci. Také, pokud bych si měla nanést navrch 20% hydratační krém a poté opalovací krém, myslím si, že by to byla nadměrná zátěž opalovacího krému, který naše pokožka nepotřebuje.

A po tomto vyjádření vám povím o mé zkušenosti s hydratačním krémem proti skvrnám Sensilis s SPF50, který mě překvapil ještě víc.

Sensilis hydratační krém proti skvrnám SPF 50

  • Suma: 50 ml
  • cena: Přibližně 27 EUR (EvaFarma)
  • přísad (INCI): Aqua (voda), Ethylhexylmethoxycinamátdibutyladipat, dikaprylylkarbonát, Butylmetoxybenzoylmetanglycerylstearát, Alkohol Denat., Bis-ethylhexyloxyfenol metoxyfenyltriasinoxid křemičitý, butylenglykol, glycerin, methylenbis-benzotriazolyltetramethylbutylfenol (nano)cetylalkohol, stearát PEG-100, Citronový (citronový) extrakt z citrusových plodů., Niacinamidethylhexyltriason, Výtažek z ovoce Ananas sativus (ananas)., Výtažek z ovoce Passiflora edulis, Výtažek z ovoce Vitis vinifera (hrozny).PEG-75 S tearát, hydroxid sodný, tokoferylacetát, Výtažek ze Sigesbeckia orientalis, Kyselina salicylovápolymethylmetakrylát, dimetikon, extrakt z Rhabdosia rubescens, Akryláty / C10-30 alkylakrylátový křížový polymer, Ceteth-20, Steareth-20, decylglukosid, tokoferol, Extrakt Artemisia umbelliformis, Extrakt z listů Buddleja davidii, Ovocný extrakt z Lycium barbarum (Goji)., Extrakt z listů Peucedanum ostruthiumxantanová guma, askorbyltetraizopalmitát, disodná sůl EDTA, ethylhexylglycerin, fenoxyethanol, propandiol, propylenglykol, isohexadekan, B HT, Hyaluronát sodný, Sorbát draselný, benzoát sodný, polysorbát 80akrylát sodný / kopolymer dimethyltauryát akrylátovaný sodný, kaprylylglykol, hexylenglykol, Palmitoil Hexapeptide-14, Pentapeptide-21, hydrogensiřičitan sodný, Parfém (Parfém).

Pojďme na ingredience. do čeho jsem tě vložil fialky jsou opalovací krémy. O kterém jsem vám už dlouho říkal, když jsem ho „vyřizoval“. Ochranné opalovací krémy.

Řeknu vám tedy o vzorci obecně. Pozitivně vyzdvihuji jeho vysoké složení niacinamidu, které ochrání pokožku a zabrání vzniku slunečních skvrn při ošetření již existujících. Můžeme to vidět i my Skin Delight obsahuje kyselinu salicylovou a různé rostlinné extrakty, jako je citrón nebo ananas, které provádějí druh enzymatického peelingu, velmi jemného, ​​aby dodal pleti jas.

Obsahuje některé peptidy a kyselinu hyaluronovou, které jsou na konci seznamu, a proto jeho složení není příliš velké. Obsahuje mnoho rostlinných extraktů a je komplexnějším složením než běžné hydratační krémy, neboť s opalovacím krémem potřebuje recept více rozpouštědel, změkčovadel a konzervačních látek.

Sensilis to vysvětluje Skin Delight anti-spot se SPF50 je vhodný pro všechny typy pleti. Především „Pro kůže se skvrnami pigmentace jakéhokoli původu (těhotenství, antikoncepce nebo menopauza) a matná pleť s nepravidelnou nebo drsnou texturou.

Můj názor na Sensilis Skin Delight Antispot Fluid SPF 50

Je to krém hustá texturahustší než obvykle a to Kvůli opalovacím krémům.. Dobře se natahuje, ale zpočátku odchází pak pocit mastnoty po několika minutách zmizet. Mám aknózní pleť a je mastná nedělal mi pupínky ale ano, ze začátku je to zvláštní pocit.

The udeřit větší co jsem dal, je kontejner. Je to velmi dobré, protože v těchto typech kelímků se produkt skladuje lépe než v těch, do kterých musíte strčit prst, ale jelikož je to tak hustý krém, musí se vytlačit, jako by na něm závisel váš život a nakonec jsem skončil rozřezal jsem to a vybral jsem všechno do normální sklenice, protože jsem byl zoufalý …

mně ten srst velmi mě opouští hydratovaný a moc se mi líbí ten pocit. V poslední únorové dny, kdy zde v Zaragoze bylo teplejší a slunečnější, jsem ho otestoval a druhý den, kdy jsem byl na terase s Nonou (@nona.nenova) jsem si všiml, že mě nechrání stejně. dlouhou dobu. Mám rád ten mírný pocit pálení a proto pochybuji, že dostatečně kryje slunce.

Tedy pro méně sluneční měsíce Může to být dobrá volba pro všechny líné kteří nechtějí používat krém a poté opalovací krém. ale Od jara bych ho nepoužíval… Myslím, že jeho textura je vhodná pro všechny typy pleti a hydratace vydrží celý den.

Ti, kdo chtějí matný povrch s Skin Delight, se to nestane, protože pokožka má tendenci být vždy trochu lesklá. Ale obecně jsem byl překvapen, i když jsem stále vsadil na hydratační krém + opalovací krém (spolu, ale ne smíšené?)

⭐Skóre: 8/10

Jste se pokusili? Řekni mi své pocity

Chcete-li se dozvědět o dalších hydratačních krémech na obličej, zvu vás, abyste si přečetli příspěvek o krému Lidl.

Napsat komentář