Singuladerm Xpert Contour oční kontury

The první produkt z toho, co jsem zkoušel Singuladerm bylo to jeho štětcem pro opětovné nanesení opalovacího krému a výsledek se mi líbil. Ale teprve letos jsem se znovu spojil se značkou.

Jsem ohromen kvalitou mnoha jejich produktů a brzy vám o nich povím víc. Ale jedna z těch, které se mi líbily nejvíc, byla tato Singuladerm Xpert Contourjeho nejikoničtější oční kontury a bezpochyby skvělá sázka, chcete-li začít s léčbou prvních výrazných vrásek v oblasti očních kontur.

Ale nebudu se do toho míchat a řeknu vám všechno o jeho ingrediencích, zkušenostech s ním a samozřejmě io mých názorech a doporučeních.

Singuladerm Xpert Contour oční kontury

  • Suma: 30 ml cena: 34 EUR (Přímý odkaz)
  • Suma: 15 ml cena: 26 € (Přímý odkaz)
  • Složení (INCI): voda, glycerin, butylenglykol, pentylenglykol, propandiol, glycerylpolyakrylát, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, bacil kvasinky, kvasnicový extrakt pseudoalteromonu, acetylhexapeptid-8, oligopeptid-2fenoxyetanol, benzylalkohol, disodná sůl EDTA, parfém, xantanová guma, glyceryl kaprylát, karpilylglykol, IC 42090

Značka znamená, že Singuladerm Xpert Contour je zaměřená kontura očí, která pomáhá změkčit hlavní příznaky únavy jako např. váčky, tmavé kruhy a vrásky. Činí tak díky svému liftingovému a protiúnavovému účinku a navíc má ochrana proti modrému světlu a to je pro mě vždycky plus.

Jeho hlavními aktivy jsou:

  • 6% Meiview™
  • 3% acetyl oktapeptid-8
  • 3% Arctalis™
  • 2% Scelleye™

Něco, co se mi na této španělské kosmetické značce líbí, je právě ona transparentnost v době formulace. Jak vidíte, jasně uveďte procent z vašeho majetku na vlastní stránce, což nám pomáhá přesně znát poměr jednotlivých složek.

Ale jak vidíte, tato procenta nejsou jednotlivé složky, ale patenty, ochranné známky, které nemusí být jedinou složkou, ale spíše kombinací několika, které se kombinují ke zlepšení.

Takže se je pokusím rozebrat, aby byly jasnější, než vám řeknu, co si myslím o tomto Singuladerm Xpert Contour.

Meiview™

Tento patent se skládá ze složky Bacillus fermentuje. Extrémofilní mikroorganismus, který žije v symbióze s jednou z halofilních rostlin nejvíce odolných vůči slanosti na Mallorce.

Jeho velká činnost byla studována za zpevňuje epidermis, zvyšuje syntézu kolagenu I které přidávají zlepšuje mikrocirkulaci periokulární oblasti. Proto dobře funguje na redukci tmavých kruhů.

Acetyl oktapeptid-8

Je to jeden z nejúčinnějších peptidů používaných k provádění liftingový efekt v tomto případě, v kontuře očí. Pomůže nám tak oddálit vznik takových častých výrazových vrásek v oblasti očí.

Arctalis

V INCI to najdete jako Extrakt z kvasinek Pseudoalteromonas. Aktivní složka mořského původu s vysokým obsahem bílkovin a exopolysacharidů (EPS). Jeho funkcí v Singuladerm Xpert Contour je chrání epidermis s efektem vyhlazení a pevnost, zlepšení bariérové ​​funkce očního okolí. dále zlepšuje hydrataci Y chrání před modrým světlem.

Celleye™

Tento patent se skládá z několika složek: Butylenglykol + voda + oligopeptid-2 a obsahují růstový faktor velmi podobný rostlinnému inzulínu, za který je zodpovědný obnovuje bazální vrstvy pokožky kolem očí a pod chránit ho před vnější agresí jako jsou mimo jiné UV záření nebo znečištění.

Mé názory na Singuladerm Xpert Contour

Než vám řeknu svůj názor, chci vám říci o jeho textuře a vzhled protože jak můžete vidět na předchozí fotografii má a namodralá barva což není nic jiného než výsledek barvy, která je na konci jejího seznamu složek a kterou jsem v INCI označil modrou barvou.

Jeho textura je hustá gelová a jeho nádoba se mi zdá ideální pro nanášení, protože produkt vychází stisknutím nádoby, a tedy množství, které vychází, je fenomenálně kontrolováno. V této souvislosti vám prozradím, že na každé oko by stačilo jen množství podobné zrnku rýže.

Singuladerm Xpert Contour se velmi dobře nanáší a oblast je mimořádně hydratovaná A ta hydratace vydrží celý den!

Mám spoustu tmavých kruhů (cévních), to musím říct Ano, všiml jsem si spoustu vylepšenímnohem víc, než jsem si všiml Isdinův K-Ox.

Dokonalé globální působení na oční kontury

Myslím, že jeho ingredience mají úspěch, a INCI jednoduché a velmi efektivní že tím, že dokáže udržet kožní bariéru silnou a zároveň hydratovanou, brání lehčímu lámání pokožky a tím pádem nevznikají obávané vrásky.

Je to oční krém, který můžete použít jakýkoli typ pleti. Zanechává oblast velmi jemnou a hladkou a má lehkou vůni, což je skvělé, protože víte, že nezvládám přebytečné vonné produkty.

Myslím, že je to a dokonalý oční obrys pokud to, co hledáte, je a celková akceMyslím od všeho trochu XD Jeho cena se mi nezdá drahá a máte možnost si jej pořídit iv 15 ml nádobce a ve 30 ml nádobce.

Singuladerm Xpert Contour byl bezpochyby jedním z velkých objevů letošního roku 2021 a myslím si, že od nynějška bude základním prvkem v mé koupelně.

⭐Skóre: 9,5/10

A vy, vyzkoušeli jste to?

Napište mi do komentáře, jaký je váš oblíbený oční obrys 😉

Napsat komentář