si povídá s obličejovou celebritou Joannou Vargas– Triky, jak pečovat o pokožku obličeje a těla Co doporučuje Andrea?

Pokud existuje jedna osoba, kterou A-listy oslovují předtím, než se dostanou na červený koberec, je to obličejová celebrita (a Joanna Vargas, zakladatelka salonu a péče o pleť) Joanna Vargas. Proslulý svými zušlechťovacími a remodelačními kúrami a mimořádně účinnou produktovou řadou, není divu, že tolik známých tváří spoléhá na jeho služby, aby dosáhly vytouženého lesku. „Když jsem si v roce 2006 otevřela vlastní salon, na trhu byl nedostatek tržně orientovaných, na výsledky orientovaných a přírodních produktů,“ říká. „Věděla jsem, že se chci zaměřit na učení žen, že se můžeme snažit být tou nejlepší verzí sami sebe tím, že budeme dělat věci neinvazivním způsobem.“

Mezi žonglováním ve dvou salonech v New Yorku a Los Angeles nám tato dvouhvězdičková odbornice poskytla informace o ošetření obličeje, které si její slavní klienti nejvíce žádají, o chybě číslo jedna v péči o pleť, kterou lidé dělají, ao některých svých nejlepších zdravotních tipech. . , zářící pokožka.

Co doporučuje začátečníkům v péči o pleť:

Doporučuji mikroproudový obličej, protože předefinuje vaše rysy od prvního sezení! Přestože jde o neinvazivní ošetření, mikroproudy jsou jako jít do posilovny na obličej. Mikroproudová elektřina nabízí mnoho výhod pro péči o pokožku, neboť zvyšuje lymfatickou drenáž a pomáhá zvyšovat produkci kolagenu. Mikroproud obličeje zlepšuje svalový tonus, snižuje otoky, zvyšuje aktivitu buněk a zužuje póry. Celkovým výsledkem je zdravější a mladší vypadající pleť bez ohledu na věk. V nejlepším případě je to super relax – lidé při něm obvykle usnou!

Jak se známí zákazníci připravují na červený koberec:

Triple Crown Facial je fantastické ošetření před akcí a moji slavní klienti jej upřednostňují před natáčením nebo jakýmkoli vystoupením na červeném koberci. Začneme mikrodermabrazí pomocí proutku s diamantovým hrotem. Potom lehkým elektrickým proudem odvodníme otok, tonizujeme svaly, napneme pokožku a vytvarujeme tvář. Na konci prvního ošetření si klienti všimnou výraznější linii čelisti, výraznější lícní kosti a výraznější a svěží oči. Posledním krokem je kyslíkové ošetření s vitamíny, které dodá pokožce okamžitý lesk! Celé ošetření je hotovo za 60 minut.

Jediná věc, kterou chce, abyste přestali dělat, je:

Myslím si, že nadměrná exfoliace je nejhorší chyba, kterou opakovaně vidím. Ženy měly pocit, že čím více budou používat retinoly, kyseliny glykolové a peelingy, tím lépe. Musíme však pochopit, že pokožka snese jen tolik z těchto věcí. Občas vidím ženy s červenou, zanícenou pokožkou, které si myslí, že potřebují více peelingů a mikrodermabraze. Pokožka se však časem stává tenčí a myslím, že se všichni shodneme na tom, že když se jednou dostanete do bodu zánětu, opravdu nemůžete očekávat, že z toho vznikne něco dobrého.

Místo toho mám ráda jemné peelingy. Těžší se nadměrně používají a udržují pleť krásnou a čistou. Doporučuji dvakrát týdně nanést peeling na čistou pleť. Používejte jemné krouživé pohyby a více času věnujte mastnější T-zóně. Na účinný peeling stačí tři minuty. Moje exfoliační maska ​​obsahuje enzymy z ovoce, které stimulují obnovu buněk a rozjasňují pleť. Obsahuje také kyselinu mléčnou a sopečný popel k odstranění nečistot, špíny a oleje z pórů, jakož i galaktoarabinan. [a plant extract that helps reduce hyperpigmentation, among other benefits].

3 rituály péče o pleť, na které přísahají:

1. Začněte každou dobrou rutinu péče o pleť s dietními tipy. Máte-li vyrážku nebo máte matnou pokožku, nejlepším řešením je přidat do své rutiny více zelené. Jedním z mých nejlepších tipů je začít tím, že každý den sníte trochu avokáda se salátem nebo si dokonce polovinu avokáda přihoďte do ranního smoothie. Avokádo poskytuje vaší pokožce zdravé mastné a fytonutrienty, které ji hydratují zevnitř ven a obnovují její zářivost.

2. I když je důležité nedělat peeling přehnaně, peeling byste měli dělat! Peeling je moje tajná zbraň pro skvělou pleť. Myslete na exfoliaci jako na způsob, jak vytvořit dokonalý produkt péče o pleť a make-up. Můžete investovat do nejdražších a nejúžasnějších produktů péče o pleť doma, ale pokud si je neděláte, tyto složky nikdy neproniknou a nezmění se.

3. Dopřejte si ráno a večer pět minut na svůj vlastní rituál krásy. Ráno, když si před sprchováním vysušíte kartáčem a při nanášení produktů si několik minut masírujete tvář, budete vypadat a cítit se skvěle. Pokud je vaše pokožka zanícená, červená nebo vyrážka, měli byste produkty vždy nanášet pohybem dolů na obličej, směrem k stranám krku. To podporuje lymfatickou drenáž a okamžitě snižuje zarudnutí.

Bez kosmetických produktů se neobejdete:

Napsat komentář