Seznamte se s novým fénem Harry Josh Ultra Light– tvůj kosmetický blog Napsala Andrea

Vysoušeče vlasů nejsou stvořeni seberovní. Některé jsou vybaveny výkonnými motory, které vlasy vysuší rychleji a efektivněji. Některé se pyšní elegantním designem a ergonomicky tvarovaným tvarem, který vám padne do ruky pro maximální pohodlí a kontrolu. Některé jsou lehké, některé mají pěkné doplňky, jako je nastavení iontů nebo tlačítko skvělého snímání, a některé jednoduše vypadají úžasně na vaší marnosti (nebo na vašem informačním kanálu na Instagramu). Ať už je vaše motivace pro koupi fénu jakákoli, existuje nástroj, který byl precizně vyroben tak, aby splnil všechna vaše očekávání a pomohl vám dosáhnout #vlasových cílů: fén Harry Josh Pro Tools Ultra Light Pro. Tady je jen několik důvodů, proč si zamilujete tento nejmodernější fén.

1. Vytváří ho nejznámější hairstylista na světě.

Za prvé, přiznejme si to – tento elegantní, zelený fén je výtvorem Harryho Joshe, slavného stylisty a muže, který stojí za některými z nejznámějších hřiv na přistávací dráze a na červeném koberci, včetně Rose Byrne, Kate Bosworth, Mimo jiné Olivia Wilde, Helena Christensen, Ellen Pompeo, Gisele Bundchen, Karlie Kloss a řada světově uznávaných modelek Victoria’s Secret. Někteří z nich jsou náhodou jeho nejbližšími přáteli. Je také jedním z nejvyhledávanějších redakčních účesů na světě a její práci můžete vidět v prestižních módních časopisech jako Harper’s Bazaar, British Vogue, GQ, Allure, Teen Vogue a V Magazine.

Poté, co prošel tolika fény, které mu prostě neseděly, se rozhodl vytvořit vlastní řadu kadeřnických nástrojů a zařízení. Tak vznikla řada Harry Josh Pro Tools.

2. Toto je nejočekávanější aktualizace ikonické Harry Josh Pro Tools Pro Dryer 2000.

Kromě toho, že je Harry Josh Pro Tools Pro Dryer 2000 jedním z nejpopulárnějších fénů na sociálních sítích, je držitelem několika prestižních ocenění, včetně Allure’s „Best of Beauty“ a „Best Pro Hair Product“ za rok 2016. od Glamour, abychom jmenovali alespoň některé, díky čemuž je nejlepším vysoušečem vlasů ve své třídě.

Harrymu to ale nestačilo. Zatímco původní fén neustále překonává konkurenci z hlediska rychlosti, odolnosti a redukce vrásek, někteří uživatelé upřednostňují, aby byl jejich vlasový nástroj lehčí a tišší. Harry vzal tato doporučení vážně a nabídl další verzi, která řešila tyto obavy bez obětování síly a odolnosti. Proto se zrodil Ultra Light Pro Dryer.

3. Je skladnější a lehčí.

Ultra Light s novým, efektivním designem a lehčím a vyspělejším motorem váží méně než půl kilogramu. To znamená, že mít výbuch každé ráno by už neměl být trénink paží!

4. Vlasy ještě rychleji vysuší.

Pokud se vám líbí způsob, jakým Pro Dryer 2000 fouká vzduch rychlostí blesku (81 mph), budete milovat, že Ultra Light má rychlost 94 mph. To znamená, že strávíte ještě méně času sušením vlasů a dopřejete si ráno více času na nalíčení, rychlou snídani nebo si vezměte Starbucks do práce. Rychlejší sušení znamená také menší poškození vlasů.

5. Jeho ergonomická funkce se dvěma rukojeťmi umožňuje maximální kontrolu.

Další skvělá funkce? Ultra Light má prodloužení trysky, které obsahuje patentovanou technologii Cool Air Flex, což znamená, že tento vysoušeč můžete držet buď tradičně (za rukojeť), nebo držet trysku (jako většina kadeřníků), aniž byste to cítili. teplo – bez ohledu na to, jak dlouho jej používáte.

6. Má zabudovanou technologii redukce hluku.

Pokud vás štve zvuk typických fénů, určitě vás potěší, že tento fén disponuje velmi jemnou technologií, která výrazně snižuje hladinu hluku. To znamená, že můžete pokračovat ve své kadeřnické rutině, aniž byste vzbudili své děti nebo vystrašili své domácí mazlíčky.

7. Jeho iontovou technologii lze zapnout a vypnout pro objemný povrch nebo povrch bez vrásek.

Možná byste v některé dny chtěli vypadat vyleštěně a smontovaně. Jiní, chcete vypadat, jako kdybyste strávili den na pláži. Stejně jako Pro Dryer 2000, i Ultra Light vám to umožňuje díky své iontové technologii, která generuje záporné ionty, které můžete aktivovat a deaktivovat v závislosti na účesu, který hledáte: spouští záporné ionty pro elegantní vzhled bez vrásek. Dokončete a zavřete, abyste ochablým pramenem dodali objem a texturu. Sušení negativními ionty také zachovává přirozenou vlhkost vlasů, díky čemuž jsou jemné a lesklé.

Ultra Light navíc nabízí také 12 nastavení teploty a rychlosti, aby vyhovovaly různým typům vlasů.

8. Je energeticky efektivní.

Stejně jako Pro Dryer 2000 má Ultra Light účinný filtrační systém, díky kterému je energeticky efektivní. Také se vám bude líbit, že tato sušička má odnímatelný vzduchový filtr, který usnadňuje čištění a údržbu a zajišťuje vždy efektivní provoz.

9. Navrhl ho Harry. Vyrobeno ve Francii.

Ultra Light, který má stejný elegantní, matný zelený exteriér jako Pro Dryer 2000, navrhl sám Harry. Navíc, jak tolik krásných a luxusních věcí na světě, i Ultra Light se vyrábí ve Francii.

10. Milují ho vydavatelé.

Tuto sušičku milují nejen vydavatelé , ale je také jednou z možností vydavatele InStyle.com Best Beauty Buy 2018!

Pokud je vynikající design a nepřekonatelný výkon na prvním místě vašeho seznamu priorit, ultralehká sušička Harry Josh Pro Tools je pro vás jistě tou správnou volbou!

Napsat komentář