Seznamte se s novou řadou SUZANOBAGIMD od Obagi– Tipy na líčení a péči o pleť Napsala Andrea

Obagi Medical není třeba představovat. Pokud půjdete do ambulance dermatologa nebo do jakékoli medispa, je pravděpodobné, že jste tuto značku viděli viditelně vystavenou na její dokonale upravených skleněných poličkách a mramorových stěnách. Společnost Obagi, známá svými profesionálními systémy péče o pleť (Nu-Derm, CLENZIderm MD a Obagi360) a cílenými ošetřeními (ELASTIderm a Professional-C), nyní přišla s novou řadou navrženou tak, aby spojovala kvalitní lékařské receptury. s přísadami z přírodních zdrojů: řada SUZANOBAGIMD.

Jste zvědavý? Zde je pět důležitých věcí, které byste měli vědět předtím, než vyzkoušíte tuto řadu.

1. Je vyvinut světově uznávaným dermatologem.

SUZANOBAGIMD je vyvinut ve spolupráci s mezinárodně uznávaným odborníkem na dermatologii a kosmetickou chirurgii, Dr. Suzan Obagi. Kromě toho, že je Obagiho lékařskou konzultantkou, je také docentkou dermatologie a plastické chirurgie na University of Pittsburgh, ředitelkou nejmodernějšího centra UPMC Cosmetic Surgery & Skin Health Center a prezidentkou Americké akademie Kosmetická chirurgie.

Během její kariéry byla její práce v oblasti zdraví a obnovy kůže předmětem několika odborných článků v časopisech a kapitol v oceňovaných učebnicích dermatologie a kosmetické chirurgie. Byla také široce citována v tištěných publikacích (USA Today, Elle a CNN.com, abychom jmenovali alespoň některé) a objevila se v několika televizních pořadech jako expert na hostování. A pokud by to nestačilo, časopis New York Times Style Magazine ji označil za jednu z nejlepších kosmetických chirurgů ve Spojených státech. Další dotazy?

2. Každý produkt je dermatologicky testován, hypoalergenní, nesenzibilizující a bez parabenů a syntetických parfémů a barviv.

Obagi je známý svými klinickými recepturami, díky čemuž je základem většiny lékařských praktik a dermatologů po celém světě. Ale protože stále více lidí volí produkty péče o pleť, které jsou hypoalergenní, nesenzibilizující a neobsahují tradiční složky péče o pleť, jako jsou parabeny, parfémy a syntetická barviva, Obagi se rozhodl vytvořit tuto linii, aby reagoval na tento požadavek. „Cílem této řady je oslovit rostoucí trendy na trhu a rostoucí základnu spotřebitelů, kteří jsou zkušenější v ingrediencích a hledají bezpečné, ale účinné produkty,“ řekla Jennifer Riad, Global Brand Manager pro Obagi.

3. Může ho používat každý, zejména ten, kdo má citlivou pokožku nebo upřednostňuje přírodní alternativy.

Zatímco tato linie je ideální nezávislou linií pro pacienty s jakýmkoli typem pleti s časnými příznaky stárnutí pokožky, Riyadh také poznamenává, že je obzvláště skvělá pro:

 • Mladší pacienti s mastnou nebo aknózní pletí, kteří nezvládají intenzivnější terapie.
 • Starší pacienti s jemnou pokožkou nebo pacienti se senzibilizačními stavy.
 • Pacienti, kteří jsou citliví na některé běžné složky péče o pleť (barviva, parfémy a konzervační látky) nebo kteří mají zájem o přirozenější rostlinné sloučeniny, které neobsahují syntetické složky.
 • Pacienti, kteří jsou mezi cykly jiných režimů, jako jsou Obagi Nu-Derm nebo Obagi-C Rx, kteří chtějí možnosti údržby, které budou nadále poskytovat zlepšenou pokožku bez podráždění nebo suché pokožky.

4. Zkombinujte klinicky ověřené složky s přirozeně se vyskytujícími antioxidanty, abyste oddálili příznaky stárnutí.

Podle Rijádu tato nová řada obsahuje kombinaci klinicky ověřených složek a přirozeně odvozených antioxidantů, které odhalují zdravější a zářivější vzhled. „Základní technologií této linie je specifická směs antioxidantů, která kombinuje schopnost zachytávat volné radikály brora brassica oleracea (rostlinný druh, který zahrnuje mnoho běžných potravin jako odrůdy, včetně zelí, brokolice a zelí), citrusové bioflavonoidy (další typ antioxidantů) . Tento nový koktejl má silný vliv a jeho cílem je omladit pokožku odstraněním volných radikálů, které mohou způsobit poškození.“

5. V této řadě je sedm produktů – a lze je přizpůsobit tak, aby vyhovovaly potřebám vaší pleti.

Produkty SUZANOBAGIMD jsou vědecky formulovány pro čištění nečistot a jiných nečistot, přičemž chrání před UV zářením a omlazují pokožku. Tuto linku můžete používat samostatně nebo integrovat některé z produktů do systému Obagi, který právě používáte. Chcete vědět, jaké produkty vyzkoušet jako první? Zde je pět ze sedmi produktů, které vám pomohou začít:

 1. Kupte nyní v

  1. Čistící ubrousky SUZANOBAGIMD

  Jemně si umyjte tvář na tváři čistícími ubrousky Obagi. Tyto čistící ubrousky naplněné aloe a vilínem odstraňují přebytečný maz, špínu a jiné nečistoty a dodávají vám zdravější pleť. Klíčové složky: * Aloe: Pomáhá hydratovat a zklidňovat pokožku. * Extrakt z Brassica Oleracea Italica (brokolice): obsahuje sulforafan, sloučeninu, která pomáhá eliminovat volné radikály. * Citrusové bioflavonoidy: mají antioxidační vlastnosti, které pomáhají chránit před volnými radikály. * Hamamel: odstraňuje přebytečný maz a nečistoty, aby se minimalizoval výskyt pórů. Klíčové výhody: *

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  2. SUZANOBAGIMD čistící ubrousky na akné

  Vyčistěte pleť pomocí čistících ubrousků na akné Obagi. Pro mastnou nebo aknózní pleť jsou tyto jednorázové ubrousky formulovány s 2% kyselinou salicylovou a vilínem, které pomáhají korigovat a předcházet akné a zároveň rychle a jemně čistí pokožku. Mezitím aloe vera a antioxidanty pomáhají uklidnit záněty a minimalizovat velké póry, abyste získali svěží pleť Klíčové složky: * Aloe: pomáhá hydratovat a uklidnit pokožku * Extrakt z Brassica Oleracea Italica (brokolice): obsahuje sulforafan, sloučeninu, která pomáhá eliminovat volné radikály * Citrusové bioflavonoidy: mají antioxidant

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  3. SUZANOBAGIMD SOOTHING COMPLEX SPF 25 širokospektrá zklidňující mléko

  Komplexní zklidňující mléko Obagi Broad Spectrum SPF 25 poskytuje snadné krytí, neboť udržuje vaši pokožku hydratovanou a chráněnou před UV zářením po celý den. Ideální pro všechny typy pleti, tento hydratační krém na obličej má barevné složení a je obohacený o uklidňující a zvlhčující složky, jako je aloe vera a hyaluronát sodný. Klíčové složky: * Alantoin: Pomáhá hydratovat, aby se umožnilo lepší prostředí na hojení pokožky Bromelain: Pomáhá podporovat zotavení pokožky po proceduře * Hyaluronát sodný a Aloe Vera: Poskytuje uklidňující a zvlhčující účinky. Klíčové výhody: *

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. Exfoliační mléko a hydratační krém SUZANOBAGIMD IDR

  Exfoliační a hydratační mléko Obagi IDR, vyživované peptidy a antioxidanty, účinně redukuje známky stárnutí, vyrážky a viditelné póry. Tento denní hydratační krém s nedráždivým a nesenzibilizačním složením redukuje výskyt pórů a viditelné známky stárnutí odstraněním odumřelých kožních buněk. Klíčové složky: * Alantoin: Pomáhá zvlhčovat, čímž umožňuje lepší hojení pokožky. * Extrakt z květů heřmánku Recutita (matricaria): působí jako uklidňující prostředek * PHA glukonolakton a kyselina laktobionová: pomáhá chránit kožní bariéru a zároveň redukovat známky stárnutí vlivem světla

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. SUZANOBAGIMD RETIVANCE® komplex pro omlazení pleti

  Komplex RETIVANCE® od Obagi pro omlazení pleti je lehký hydratační krém na obličej, který zlepšuje vzhled pokožky. Tento hydratační krém proti stárnutí, vyrobený z antioxidantů a heřmánku, snižuje výskyt jemných linek, vrásek a hyperpigmentace. jemné vrásky a drsnost, přičemž je pacienty dobře snášen. * Extrakt z květů heřmánku Recutita (matricaria): působí jako uklidňující prostředek, který pomáhá dále snižovat vzhled

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář