Seznamte se s Harrym Joshem, mužem, který stojí za nejikoničtějším fénem všech dob– Tipy pro dokonalou pleť a vlasy Andrea S. doporučuje:

Seznamte se s Harrym Joshem, slavným kadeřníkem celebrit, televizní osobností a mužem, který stojí za ikonickým luxusním fénem a nejpopulárnějším Instagramem.

Předtím, než mátově zelený fén před několika lety začal zaplňovat naše informační kanály na Instagramu (díky, Miranda Kerr), nikdy jsme nepovažovali naše kadeřnické nástroje za symbol statusu. Předtím, než jsme pocítili rychlost 81 mil za hodinu na našich vlasech, byli jsme více než šťastní, že jsme si sedli před naše zrcadla s našimi vysoušeči vlasů z ověřené lékárny nebo jen tak vyšly ze dveří s mírně mokrými vlasy. (Nikdo ještě nezemřel na malou nechtěnou kudrnu a pár částí hebkých vlasů, že?) Všechno se však změnilo. Díky fénu Harry Josh Pro Tools Pro 2000 už nikdy nebude mít doma vyrážku jako dřív.

Říkejte si, co chcete, ale naše posedlost tímto fénem není neopodstatněná. Nakonec ho vyvinul Harry Josh, kadeřník celebrit, který stojí za některými z nejznámějších hřiv na pódiu a na červeném koberci: Rose Byrne, Jennifer Garner, Gwyneth Paltrow, Tina Fey, Ellen Pompeo a Gisele Bundchen. několik – někteří z nich jsou náhodou jeho nejlepší přátelé. Je jedním z nejvyhledávanějších redakčních účesů na světě a jeho práci můžete vidět i na stránkách prestižních módních časopisů jako Harper’s Bazaar, British Vogue, GQ, Allure, Teen Vogue a V Magazine – není to lehké představení, pokud se ptáte.

Ale přestože Harry je celebritou ve světě módy a neuvěřitelné slávě, kterou získal jeho řada ikonických nástrojů na úpravu účesů, jeho úspěch je zcela vlastní. Původem z Vancouveru si v 18 letech sbalil kufry a zamířil do New Yorku. Její jedinečný proces barvení a zručná zručnost při stříhání povzbudily mnohé z top modelek a profesionálů z odvětví, aby se pustili do jejího bytu na stylingová sezení. Slovo přešlo do Vogue a zbytek, jak se říká, je historie. Podívejte se na video níže a poznejte Harryho, jeho účesové inspirace a hnací sílu ikonického fénu.


6 věcí, které jste nevěděli o fénu Harry Josh Pro Tools

Když právě neupravuje slavné hlavy nebo nevystupuje jako uznávaný odborník na péči o vlasy v televizních pořadech a módních časopisech, je zaneprázdněn věcmi, jako je snění o další důležité věci v kadeřnictví. Takto vznikl ikonický Harry Josh Pro Tools Pro Dryer 2000. Pokud jste tento úžasný fén ještě nezkontrolovali, tady je šest důvodů, proč byste měli:

1. Vlasy rychleji vysuší.

Nejvýkonnější vysoušeč ve své třídě, dokáže foukat vzduch rychlostí 81 mph! Ale co to přesně znamená pro vás? Pokud vám sušení vlasů za normálních okolností ráno trvá 20 minut, tento fén zkrátí dobu sušení na polovinu, čímž vám poskytne dalších 10 minut na nalíčení, přípravu rychlé snídaně nebo přechod do Starbucks po cestě. pracovat. . Kratší doba sušení spolu s pokročilým filtračním systémem také znamená snížení spotřeby energie až o 70 %.

2. Upravte podle potřeb vašich vlasů.

Možná byste v některé dny chtěli vypadat vyleštěně a smontovaně; jiní než ty strávili den na pláži. Tento fén vám to umožňuje díky své iontové technologii, kterou můžete zapnout a vypnout v závislosti na účesu, na který se zaměřujete (zapněte iont pro uhlazený finiš a zastavte, abyste hebké prameny nabrali na objemu). Nabízí také několik nastavení teploty a rychlosti, aby vyhovovaly různým typům vlasů.

3. Je lehký a přenosný.

I když nejste častým cestovatelem, oceníte jeho kompaktní a lehký design, který vám dokonale padne do ruky pro maximální pohodlí a kontrolu.

4. Je navržen tak, aby odolal všem ostatním fénům.

Díky svému super sofistikovanému 2000 hodinovému motoru tento nástroj slibuje, že vydrží 15 let, i když si vlasy sušíte každý den. Pokud spočítáte, 169 dolarů za něco, co vydrží celý život, nevypadá jako flákání, že?

5. Je ručně vyroben ve Francii.

Tato sušička, kterou navrhl sám Harry, má elegantní, matně zelený matný exteriér, který je, jako mnohé z nejkrásnějších věcí na světě, ručně vyrobený ve Francii. Kolik věcí máte ručně vyrobených ve Francii?

6. Je oceněn.

Jelikož neustále překonává svou rychlost, odolnost a redukci vrásek, není překvapením, že Harry Josh Pro Dryer 2000 je držitelem několika prestižních ocenění, včetně lákadlemjeho Nejlepší krása cena a glamourjeho Nejlepší profesionální vlasový produkt, jmenovat pár. Pokud vás to k přesvědčení, že jde o nejlepší fén ve své třídě, nestačí, nevíme, co to bude.

Napsat komentář