Seznamte se s fascialistkou Melanie Grant a nahlédněte do jejího studia v Los Angeles

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Seznamte se s fascialistkou Melanie Grant a nahlédněte do jejího studia v Los Angeles

.

Melanie Grant se brzy stane krásou, kterou není třeba představovat. Ale v USA je první dojem australské kosmetičky, která léčí Victorii Beckham, Carolinu Kurkwovou a influencerku Nicole Warne, zrcadlové schodiště vedoucí do jejího nového salonu ve druhém patře na Melrose Place v Los Angeles. Podoba se slavným zrcadlovým schodištěm v bytě Coco Chanel na 31 rue Cambon v Paříži je nepřehlédnutelná, zvláště pokud narazíte na vintage kampaně Chanel visící jako umělecká díla nebo na kupu koupelových produktů Chanel v salonu. Po letech jako specialista na tvář pro Chanel Australia podepsal Grant od tohoto měsíce oficiální smlouvu s Chanel US.

Hodina a půl Grantovy charakteristické mikrodermabraze, ultrazvuku a světelné terapie nenechá nikoho na pochybách, proč se ikonická značka krásy obrátila právě na ni. Grantova multi-tech technika (ve svých salonech v Melbourne a Sydney používá ještě pokročilejší vybavení – kdysi pracovala v kancelářích plastických chirurgů v Austrálii) spolu s velmi silnou masáží činí z jejích celebrit zcela vytvarované a zářivé. Grant, jejíž vlastní pokožka je tak čistá a zářivá, že to vypadá, jako by měla na sobě podkladovou bázi, i když ji ve skutečnosti nemá, začala rozšiřovat svou mezinárodní fanouškovskou základnu, když se její ošetření stalo virálním na pařížském týdnu módy před čtyřmi lety. Dnes má více než 55 tisíc sledovatelů na Instagramu a čtyři mezinárodní studia a momentálně hledá své místo v New Yorku. Minulý týden jsme zastihli Granta v Los Angeles během oslavy další nové spolupracovnice Aussie Chanel, Margot Robbie pro parfémovanou vodu Gabrielle Chanel’s Essence, a zeptali jsme se estetičky na její tajemství péče o pleť, včetně její 3-krokové čistící rutiny. tráví ve své noční rutině.

Jaký je váš rituál krásy v letadle?

Když nastoupím do letadla, umyji si tvář micelární vodou, abych se trochu osvěžila. Vždy jsem si dal antioxidační sérum, protože volné radikály jsou šílené, když jste ve vzduchu. Potom nanesu olej – líbí se mi Chanel Huile de Jasmine. Dal jsem si to na tvář a – možná bych neměl, ale – dal jsem si to na tělo, nohy a vlasy. Pokud ne, přijdu jako svěží. Pak používám i krémovou masku – nemusíte sedět s plátěnou maskou – a mít čas v letadle si ji vmasírovat. Také miluji náplasti na oči od Chanel, vždycky si myslím, že vypadají opravdu pěkně a zakryjí vaše kruhy. V letadlech se také často potím.

Jaká je vaše ranní rutina péče o pleť?

Jsem máma, cestuji a ráno mám kromě kosmetiky na práci i sto věcí, takže jsem naprosto nadšená z víceúčelových produktů. Vždy si ráno myji tvář. V zimě používám čistící olej a v létě miluji micelární vodu Bioderma, cestuji s jejími lahvičkami. Potom nanesu antioxidační sérum, většinou s vitamínem C, protože mám ráda zpevnění a rozjasnění pleti. Zatlačím, pak si vždy poklepu na oči a masíruji. Vždy masírujte směrem vzhůru, netahejte pokožku směrem dolů. Pohyb nahoru a směrem k lymfatickým uzlinám je příjemný a únavný. Potom použiji oční krém a hydratační krém se zabudovaným SPF. Natáčím vše od výstřihu až po poprsí. Pro každou vrstvu je moje rada aplikujte každý produkt masážními pohyby, dokud pokožka není lepkavá a skluz nezmizí, pak jste připraveni na další.

Co takhle noc?

Používám olej jako Chanel Sublimage olej na gelový čistící prostředek, poté používám čistící prostředek s kyselinou mléčnou. Pak stejně skončím s micelární vodou na vatovém tampónu, protože tehdy vím, že věci jsou dokonale čisté. Tekutý peeling si dělám dvakrát týdně. Mám ráda kyselinu mléčnou, protože je jemnější, ale silnější nebo mastnější pleti se bude líbit kyselina glykolová. Salicylic je dobrý, pokud se vám objeví skvrny. Potom vždy používám retinoid. Nikdy nepoužívám retinoidy na předpis – jsou příliš tvrdé a vzorce jsou zastaralé. Retinolová séra jsou nyní pomalu se uvolňující, s nízkou dávkou a můžete je používat každý večer bez zarudnutí a podráždění. Potom na vrch nanesu noční krém nebo olej a někdy i obojí. Krémovou masku si dělám jednou nebo dvakrát týdně. Mám ráda výživnou masku na líčka a něco víc čistící na nos.

Co děláš kolem očí?

Přes den mám ráda lehký oční gel nebo sérum a na noc něco sytějšího. Jen ho poklepu prsteníkem pod oko a kolem kosti, nemusíte ho dávat na víčko, půjde to tam samo. Lidé si neuvědomují, že jejich vrány jsou většinou způsobeny dehydratací. Na obličej jim dám peelingový roztok a pak úžasný hydratační nálev a vrána zmizí. Doma bych si udělala jemný tekutý exfoliant na oční okolí, ne peeling a potom tvoje séra a oční krémy lépe proniknou do pokožky a poskytnou stejný výsledek.

Jak pečujete o své luxusní rty?

Pročistím si je zubním kartáčkem, aby byly nafouklé a růžové a potom použiji balzám na rty. Miluji tuto australskou značku Lanolips, mám je všude a používám i balzám na rty Chanel Hydra Beauty a Biologique Recherche BioKiss. Nepoužívám baculaté rty – pocit brnění je vlastně vysušuje.

Pokud se klient připravuje na velkou událost, jakou je například svatba, kdy by měl začít s úpravou obličeje?

Pokud podnikáte v oblasti korekce stařeckých skvrn a zlomených kapilár, začínáme po 12 měsících, protože tři měsíce předtím musíme skončit s korekčními procedurami, jako jsou laserový nebo chemický peeling. Vždy existuje riziko a tříměsíční známka nám dává čas na nápravu, pokud se něco pokazí. Nechcete dělat něco jako Fraxel dva týdny před začátkem – nevíte, jestli se můžete zotavit za měsíc. Myslím si, že pokud nemáte co opravovat, bylo by dobré absolvovat světelnou terapii 6-8 týdnů před akcí a několik měsíčních ošetření obličeje. A je toho tolik, co můžete udělat doma s cíleným režimem péče o pleť a pravidelnou péčí o pleť každých 4-6 týdnů. Potom závěrečná tvář 48 hodin před svatbou.

Vidíte velký rozdíl v ženské kůži napříč kontinenty?

Znečištění v USA je opravdu vysoké a pokožka je zde velmi suchá. Los Angeles a Austrálie jsou velmi poškozeny sluncem. Je to směšné, protože v Paříži mají takový jiný životní styl než moji klienti kouří, což je podle mě šílené. Francouzským ženám nevadí, že mají malou pigmentaci nebo pár stop. Líbí se mi, že to s injekcemi nepřehánějí. Ale v Paříži jsou lidé také velmi napjatí. Je to těžší životní styl ve srovnání se Sydney, kde všichni vystupují o páté a jdou na pláž. Takže vidíte rozdíl.

Ředitel pro krásu a zdraví

Kathy Becker je ředitelkou pro krásu a zdraví magazínu Zdravaplet.

Napsat komentář