Seznamte se s 9 nejlepšími značkami péče o pleť– Tipy, jak pečovat o pleť Přečtěte si Andreina doporučení

Kvalitní produkty péče o pleť dnes naleznete všude a sahají od cenově dostupných produktů až po luxusní věci, které musíte mít. Ale protože jsme byli vystaveni tolika úžasným značkám a výrobkům péče o pleť, je obtížné vědět, kam investovat. A nalezení správných produktů péče o pleť pro vaši rutinu péče o pleť závisí nejen na vašich starostech o pleť, ale také na vašem rozpočtu.

Když toto všechno zvážíme, začneme uvažovat, do kterých produktů se vyplatí investovat a do kterých ne. Takže tady je to, co dělá luxusní péči o pleť hodnotnou, a zahrňte některé z našich oblíbených prémiových značek péče o pleť.

Co dělá značku péče o pleť „prémiovou“?

Mnohé ze složek luxusní péče lze nalézt v jejich protějšcích, které jsou šetrnější k peněžence, ale to, co skutečně odlišuje prémiové značky péče o pleť, je kvalita jejich vědecky podložených receptur. Jedním ze způsobů, jak zjistit, zda je značka prémiová nebo ne, je věnovat pozornost klinickým zkouškám, protože to vám dá vědět, jestli produkt splňuje své sliby.

Část luxusního zážitku je také v balení. Když si koupíte prémiový produkt, dostanete produkty, které jsou pečlivě vyrobeny a pečlivě navrženy. A samozřejmě, je zde něco opravdu zajímavého, když vidíte krásnou láhev na toaletě nebo v salonu krásy. Díky tomu se budete těšit na svoji rutinu péče o pleť o něco déle!

Uvažujete-li o tom, že byste do svého režimu péče o pleť přidali trochu luxusu, zde jsou některé prémiové značky, které nabízejí kvalitu a účinnost.

 1. Kupte nyní v

  1. SkinCeuticals

  Proč milujeme

  Tato řada péče o pleť je určena k boji proti viditelným účinkům stárnutí. Ve snaze zlepšit celkové zdraví naší pokožky, SkinCeuticals představuje vysoce účinné formulace v produktech od hydratačních krémů, opalovacích krémů a sér až po alfa-hydroxykyseliny a super antioxidační ošetření.

  Výběr kupujícího: CE Ferulic

  Recenze říkají: „Koupil jsem si SkinCeuticals CE Ferulic, protože mi ho doporučil můj dermatolog a je skvělý! Dalo mi hladší a jasnější pleť. Velmi mi pomohl i při akné a používám ho jako prevenci proti stárnutí. Je mi 31 let a toto je skvělý produkt, pokud hledáte režim proti stárnutí.

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  2. SkinMedica

  Proč milujeme

  Značku doporučují nejen dermatologové, ale založili ji také dermatologové. Spoluzakladatel Dr. Richard Fitzpatrick vytvořil značku SkinMedica, aby svým klientům slíbil zdravější a mladší pleť. Tyto vynikající produkty využívají omlazující látky, jako jsou vitamíny E a C, retinol, čajovníkový olej a kyselina salicylová.

  Volba kupujícího: TNS Essential Serum

  Recenze říkají: „Tohle je nejlepší produkt, jaký jsem si kdy koupil na tvář. Asi po šesti týdnech je moje pokožka neuvěřitelně hladká bez použití peelingu. Můj tón se narovnal. Za tu cenu to stojí. Tento produkt je vše, co potřebujete spolu s hydratačním krémem. Neztrácejte peníze na jiné vedlejší produkty pro různé účely, to je všechno!”

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  3. Obagi

  Proč milujeme

  Další lídr v boji proti stárnutí, Obagi poskytuje nejen účinné omlazení a séra, ale nabízí také režimy, které spolupracují na dosažení mladšího vzhledu pleti. S výsledky od redukovaných jemných linek a vrásek až po vyvážený tón pleti a normalizovanou produkci mazu s touto značkou nemůžete nic pokazit.

  Výběr kupujícího: Sérum Professional-C 20 %

  Recenze říkají: „Mám velmi suchou pokožku a používám ji denně pod hydratační krém! Bylo to skvělé pro rozjasnění a udržení hladké a pružné pokožky po celý den a má také vlastnosti proti stárnutí. Moje pleť září jasněji a vypadá hladší! Miluji tento produkt a vřele ho doporučuji!”

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 4. Kupte nyní v

  4. Eminence organická péče o pleť

  Proč milujeme

  Vypěstované stoprocentně bio není jen prodejní místo pro potraviny; To je to, co odlišuje tuto značku péče o pleť. Eminence Organic Skin Care je přírodní řada péče o pleť, vhodná pro všechny typy pleti, využívající bylinky čerstvé, ovoce, zelenina a čistá pramenitá voda, ručně sbírané. Společnost se také snaží být nejekologičtější na trhu!

  Volba kupujících: bambusová zpevňující kapalina

  Recenze říkají: „V průběhu let jsem používal poměrně mnoho pleťových sér a musím říct, že tohle je zdaleka nejlepší. Tento produkt používám už více než měsíc a líbí se mi, jak moje pleť po aplikaci tohoto séra vypadá a jak se cítí. Úplně se vstřebává, na rozdíl od jiných sér, které jsou jen na mé pleti. Není drsný a pokožku po použití nevysušuje. Ve skutečnosti ani nemusím používat hydratační krém, pokud se tak rozhodnu!”

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. Pomstít se

  Proč milujeme

  Pozoruhodné omlazující vlastnosti pramenité vody ve Francii léčí, zklidňují a obnovují pokožku s výrobky Avène již více než 200 let. Toto je prakticky naše jediná šance na moderní fontánu mládí, tak nám zavolejte!

  Volba kupujících: Retrinal Intensive Cream 0.1

  Recenze říkají: „Používala jsem jiné produkty, které obsahovaly retinol a moje pokožka byla příliš citlivá, takže jsem je musela přestat používat. Tento produkt je jediný produkt, který mou pokožku nedráždil. Již po cca 2 týdnech používání cítím na pleti rozdíl. Moje pokožka je tak jemná a mé jemné linky jsou téměř pryč! Toto je teď můj nový nejlepší přítel.“

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 6. Kupte nyní v

  6. PCA kůže

  Proč milujeme

  PCA Skin zmenšuje propast mezi lékařskou vědou a moderní péčí o pleť a kombinuje nejmodernější profesionální ošetření s pokročilou každodenní péčí, aby poskytla efektivní řešení všech problémů péče o pleť. Bez ohledu na to, o jaké problémové oblasti se jedná, můžete si být jisti, že v tomto směru najdete silné a cílené řešení.

  Volba kupujících: Hydratace s kolagenem

  Recenze říkají: „Vstřebává se přímo do pokožky – krásně! Je hustý, ale nemusíte jej použít hodně a je to jako nápoj pro vaši pokožku – jednoduše zmizí beze zbytku. Je to skvělý pocit!”

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 7. Kupte nyní v

  7. Dermatologické

  Proč milujeme

  Dermalogica zachovává vědu, vzdělání a výsledky na nejvyšší úrovni, pokud jde o péči o pleť. Jednoduchá řada klinicky vyspělých produktů péče o tělo a pokožku lze spatřit v lázních, salonech a dermatologech již více než 30 let a neobsahuje běžné dráždivé látky a složky způsobující vyrážky.

  Volba kupujících: Microfoliant denně

  Recenze říkají: „Mám citlivou pokožku a vždy jsem se snažil najít dobrý exfoliant, který by mi pohmoždil pokožku! Je dostatečně jemný pro každodenní použití, co mám ráda, a na pokožce zanechává skvělý pocit. Žádné zarudnutí nebo citlivost! Láska láska láska! „

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 8. Kupte nyní v

  8. NeoCutis

  Proč milujeme

  Tato jedinečná značka je ideální pro každého, kdo zápasí s pokožkou poškozeným traumatem nebo časem. Produkty NeoCutis podporují růst nové kůže, urychlují hojení řezných ran a popálenin a zároveň eliminují proces, který vede ke zjizvení.

  Volba kupujících: Zpevňující oční krém Lumiere FIRME ILLUMINATOR

  Recenze říkají: „Tento oční krém používám již více než 5 let. Redukuje jemné linky, ale co je důležitější, zabraňuje tvorbě vrásek kolem očí! Začněte využívat mladé lidi a nikdy nepřestaňte. Často se mě ptají, co používám, abych se vyhnula vráskám!”

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 9. Kupte nyní v

  9. Jan Marini

  Proč milujeme

  Sama Jan Marini věří, že jakýkoli stav pleti lze měřit měřitelně. Jeho řada obsahuje účinné formulace pro boj proti každodenním stavům, jako je poškození sluncem, jemné linky, vrásky a jizvy po akné. Věříme, že dodrží své slovo a nabízí osvědčený program, jehož výsledkem je jasnější, hladší a zdravější pleť.

  Volba kupujících: C-ESTA Sérum na obličej

  Recenze říkají: „Cítím se divně. Díky tomu vypadá moje tvář hladší, pevnější a posílená. Používám ho dvakrát denně a stačí mi malé množství. Jediný produkt, bez kterého bych se podle mě neobešel, protože rozdíl jsem zpozoroval už po měsíci používání!”

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář