sezamový olej na kůži

Všichni víme, co je sezam. Neustále to vidíme na hamburgerových houskách a v různých receptech. Mnozí nevědí, že aplikován lokálně, prostřednictvím oleje, obnovuje hydrolipidickou bariéru pokožky získání větší pružnosti, která zabraňuje vzniku vrásek.

co je sezamový olej

The sezamový olej se získává z první lisování za studena z sezamové ovoce. A ve své nejčistší formě má nespočet vlastností, které prospějí epidermu.

Je to indikovaný olej pro suchou nebo normální pleť vzhledem k tomu, že jeho stupeň komedogenity je poněkud velký. Sezamový olej je také běžnou složkou korejské kosmetiky.

INCI: Sezamový olej

K čemu slouží sezamový olej?

The sezamový olej Je běžnou složkou v krémy na ruce, čistící oleje a další ošetření proti stárnutí.

Používají ho všichni výživné, antioxidační a regenerační účinky který pokožku nejen hydratuje, ale také překomponuje, když je poškozená, suchá nebo při kožních problémech jako je ekzém.

Vlastnosti a výhody sezamového oleje

numinózní

Jako všechny oleje, jeho hlavní vlastností je výživnost. Tato schopnost vyživovat pokožku je činí ideálními pro používejte na suchou nebo velmi suchou pokožku. Jeho čistá topická aplikace nebo jako přísada do tělových krémů nebo krémů na obličej dokáže poskytnout pokožce extra mastné kyseliny, které potřebuje.

V tomto případě se tato výživná vlastnost sezamového oleje uplatňuje v mnoha ultra výživných krémech na ruce na ruce poškozené chladem nebo neustálým působením vody či větru.

antioxidanty

Mastné kyseliny v tomto oleji také do určité míry ochrání pokožku před vlivy prostředí a vnějšími faktory, které mohou způsobit rychlé stárnutí, jako je znečištění nebo slunce. S aplikací sezamového oleje získáte potřebný příjem antioxidantů v každodenním životě naší pokožky tak odolává a působí proti volným radikálům.

Mnohé čistící oleje nebo masti na suchou pokožku mají mezi ingrediencemi sezamový olej, ale také některé opalovací krémy, či krémy na tělo a ruce, které zajistí více výživy pro pružnější a omlazenou pokožku.

Jeden z nejlepších sezamových olejů, které jsem vyzkoušela, byl ten od Alme Organic, 100% čistý a extrahovaný z prvního tlaku za studena, což je skvělé pro tělo.

Napsat komentář