Setkaný a spokojený! ESBATT v Zdravaplet| Zdravápleť

8. října Seznamte se a pozdravte! ESBATT v Zdravaplet

Zveřejněno v 18:08 v Evenimentu de Maria

zbožňuji ji! Líbí se nám její styl a její ohromující osobnost. Vždy jsme velmi pozorní na její rady a videa… a konečně jsme měli trochu času! Minulý pátek, 6. října, jsem měl své první Meet & Greet of esbatt v první třídě!

Esbatt, neboli „Ro“ je jednou z nejvlivnějších beauty youtuberek u nás. Jeho kanál je jedním z průkopníků ve Španělsku a vyniká svojí energií a stylem. V jejím beauty prostoru, na jejím ESBATT kanálu, můžete najít různá videa, od krásy, kosmetiky, tutoriálů, recenzí produktů, nákupů… až po módu a doplňky. Kromě toho má kanál Daily Vlogs (ESBATT TV), kde ji můžeme potkat v jejím nejosobnějším aspektu a sdílet je každý den.

Měl jsem ji v pátek Hlavní prodejna CC La Vaguadav Madridu, kde měla Master Class, na které si vyzkoušela bázi pod make-up Accord Parfait od L’Oréal, na jejíž kampani se podílela jako jedna z jejích ambasadorek.

Po Master Class pozdravil a promluvil si se všemi účastníky až do osmé hodiny odpoledne.

Pokud jste ještě nebyli, necháme vám fotky z tohoto skvělého odpoledne.

Zde je video z Meet & Greet:

Vždy věnujte pozornost našim sociálním sítím, abyste se dozvěděli o všech setkáních a akcích, které děláme! Se kterým influencerem chceš být vedle Primoru?

Až do dalšího příspěvku!

Napsat komentář