Sesderma K-Vit sérum proti stárnutí

Kdyby se mě zeptal, co bych chtěl změnit mou tvář samozřejmě bych řekl tmavé kruhy. The cévní kruhy (modré nebo fialové), jako jsou ty moje, jsou nejčastější těžko kamuflovata už vám říkám, že i když se vyspěte dobře, jsou označeny jako nejvíce.

Podíváte-li se pozorně, na trhu je mnoho produktů, které si „odváží“ mít na etiketě slovo „tmavé kruhy“, což považuji za neuctivé vůči všem těm lidem, kteří se stejně jako já vzrušují myšlenkou, že bude nějaká kosmetika to změní naše dny

Problém s mými kamarády je ten, že se věkem všechny zhoršují, hehe. pro ztráta hmoty obličeje také činí kruhy výraznějšímia pokud k tomu připočtete problémy a odpovědnost, kterou jsme lety nabyli, dostanete se do věku 40 let s pozdním nočním obličejem, i když ani v malbě nevidíte noc.

Před časem jsem při neustálém hledání kosmetických účinných látek objevila vitamín K. Mnozí z vás si zřejmě mysleli, že už znáte všechny vitamínové skupiny, že? No chytil jsem tě!

The vitamín K má mezi svými vlastnostmi aktivace krevního oběhu, a proto ho dnes mnoho očních kontur používá ke zlepšení oběhu v této oblasti.

Takže, jak si dovedete představit, v tomto bodě mého příspěvku jsem hledal produkty s tímto vitamínem, abych zjistil, jestli můžu odstranit tu fialovou z mých tmavých kruhů.

První produkt, který se mi dostal do rukou byl serum K Vit din Sesderma, To je to, o čem jsem zde dnes mluvit.

Vitamin K anti-voskové sérum

  • Suma: 30 ml
  • cena: 31 EUR (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): aqua, bis-peg-18 methylether dimethylsilan, hydrogenovaný polydecen, ceteth-20, propandiol, C12-15 alkylbenzoát, glycerylstearát, lecitin, cyklopentasiloxan, glycerin, alkohol, extrakt z listů ginkgo bilobamethylsilanol manuronát, fytonadion epoxid, hydrolyzovaný protein z rýžových otrub, extrakt z kůry aesculus hippocastanum, hyaluronát sodný, sójový protein glycin, superoxiddismutázapinandiol, kamandiol, cyklohexasiloxan, polysorbát 20propylenglykol, cetearylalkohol, tokoferylacetát, xantanová guma, butylenglykol, trietanolamin, akryloylmetylmetyltát amonný / kopolymer vp, disodná sůl EDTA, colát sodný, chlorid sodný, dextransulfát sodný, fenoxyethanolethylhexylglycerol, sorban draselný, benzoan sodný, kyselina askorbová, parfém.

Mezi jeho složkami jsem zelenou označila ty, které vyzdvihuji jako účinné účinné látky a žluté jako složky, o kterých už víte, že je nemám ráda.

Obsahovat extrakt z ginkgo biloba. Je to jeden ze superrostlinných extraktů, neboť je prospěšný jako antioxidant, prostředek proti stárnutí, posilující a prokrvující prostředek, což je hlavní funkce tohoto séra Sesderma K Vit.

The vitamín K připadá nám to jako fytonadion epoxid A jak jsem vysvětlil v příspěvku o tomto vitamínu, stimuluje cirkulaci a podporuje kontrakci žilních kapilár, jako jsou ty, které se nacházejí ve fialových nebo modrých kruzích pod očima.

Další fragmenty, které vynikají, jsou fragmenty z jírovec koňský Pomáhá také zlepšovat krevní oběh a snižuje zánět. I nosí Kyselina hyaluronová a další složky, které zase pomáhají zvlhčovat oblast.

Je to zkrátka formulka úzce související se zlepšením zavlažování oblasti, kde se sérum nanáší, aby bylo tekutější a tedy barva fialových kruhů se vytratila nebo poněkud vybledla.

Dodává se va nádoba z tmavého skla (jako všechna séra Sesderma) s velmi dobrou pipetou a 30 ml produktu. Velmi se šíříMám ho už rok a ještě jsem ho nedokončila neboť s jednou kapkou mi vystačí na obě oční kontury.

Můj názor na sérum K-Vit od Sesderma na tmavé kruhy

Jedná se o produkt, který jich obsahuje několik dobré přísady pro zlepšení cévních kruhů. Myslím, že vzorec není špatný, ale z hlediska účinnosti jsem si nevšiml příliš mnoho variací. Podívejme se, musíme mít na paměti, že tak jak zmizí koš, jsou tam i žíly a nemůžeme předstírat, že zmizely magií. Ale ukazuje to více oddechové zóny po aplikaci.

Pro mě je jedinou nevýhodou, že později potřebuji v dané oblasti trochu víc hydratace a jsem líná nanést si dva produkty kolem očí.

Jeho balení se mi zdá ideální a je to produkt, který i když není levný, jde daleko. Aplikoval jsem ho ráno a večer ale i v ročních obdobích jen ráno nebo naopak.

je textura je fantastická (jako všechna séra Sesderma) a rychle se vstřebává. Testuji i jiné produkty s vitamínem K, jestli jeden funguje lépe než druhý, i když to není velmi běžná složka v kosmetice a proto je obtížné najít produkty s tímto vitamínem.

⭐Skóre: 7,8 / 10

Pokud už někdo vyzkoušel toto sérum proti kruhům proti tmavým kruhům Sesderma K Vit, prosím zanechte můj názor v komentářích a máte-li kruhy pod očima jako já a existuje nějaký produkt, který se vám osvědčil, napište mi také, budu ráda abych to otestoval

Napsat komentář