Sesderma Azelac Ru Serum – Kosmetika k testování

Jak vám vždycky říkám, když se chcete soustředit na své kosmetické rutiny, musíte se podívat na první problém, který chceme řešit. Nestojí mi za to, že chci všechno opravit a hotovo!

Moje vyrušení v posledních letech bylo skvrny. Beru antikoncepci a všimla jsem si, že se fleky více množí, než je potřeba. Minulý rok Použil jsem rutinu, která nebyla pro mě špatná, ale moc nevyřešila. To se ještě uvidí v jiném příspěvku.

Jisté je, že v roce 2019 jsem to chtěla změnit a použít jiné produkty k útoku na hyperpigmentaci. V mém případě jsem se zaměřil na ně oblast rtů (Vousky), v chrámů a něco nos.

Takže po přečtení několika velmi dobrých recenzí o Sesderma Azelac Ru ser Rozhodl jsem se, že dnes ráno bude mým společníkem. Jsem s ním 4 měsíce a tento týden jsem ho ukončil, takže je nejvyšší čas sdělit vám o mých zkušenostech s ním.

Sesderma Azelac RU Liposomal Ser

  • Suma: 30 ml
  • cena: 2, 3 (Přímý odkaz)
  • Složení (INCI): voda, LECITINpropandiol, alkohol, polymethylmetakrylát, hydrogenovaný ricinový olej peg-40, extrakt z květin bellis perennispropylenglykol, undecylenoylfenylalanin, kyselina tranexamová, retinol, SÍTNICE, nicotiana benthamiana sh-polypeptid-7, niacin, extrakt z bílého kořene moruše, kyselina glycyrrhetinovádiacetyl boldin, kyselina azelaová, askorbyl glukosid4-butylrezorcinol, peg/ppg-20/6 dimetikon, colát sodný, polysorbát 20, extrakt z citrusových plodů grandisxantanová guma, tokoferylacetát, trietanolamin, karbomer, BHT, hydroxid sodný, dinatrium-edta, triglycerid kyseliny kaprylové/kaprinové, chlorid sodný, hydroxypropylcyklodextrin, BHA, fosforečnan draselný, pentaerytrithyxy chlorovodíková, fenoxyethanol, ethylhexylglycerin, sorban draselný, parfém, citronelyl methylkrotonát.

Letos jsem začal řeší tmavé skvrny kyselinou azelaovou. Z tohoto důvodu a po mých výborných zkušenostech s Sesderma C-VitSesderma Azelac Ru byla moje volba.

Zelenou barvou jsem zvýraznil důležitá aktiva. The LECITIN je to aktivum zvlhčující a ideální kondicionér pro stabilizaci pokožky mezi tolika kyselinami.

Za ním následuje extrakt ze sedmikrásky bellis perennis s akcí analgetika a protizánětlivé. Jedním z velkých lákadel tohoto vzorce pro mě je kyselina tranexamovámeč boje proti melasmu a slunečním skvrnám, který úžasně působil na mou pokožku.

Jako by toto nestačilo mezi ingrediencemi Sesderma Azelac Ru najdeme retinol roketinal, dva retinoidy působící společně. Retinol je obvykle zapouzdřen a uvolňován do pokožky postupně, což je účinek, který kompenzuje sítnici, jejíž přeměna na kyselinu retinovou při kontaktu s pokožkou trvá kratší dobu.

The nicotiana benthamiana sh-polypeptid-7 Jedná se o peptid, který již obsahují jiné produkty Sesderma. Jedná se o jednu z aktivních složek známých jako růstové faktory, které nejsou ničím jiným než rostlinnými molekulami, které napodobují chování lidského genu na podporu regenerace pokožky.

Niacin (niacin) jsou formy vitamínu B3, které, jak víte, pomáhají léčit pokožku a depigmentovat ji.

Výtažek z kořene moruše bílé je zase dobrý antioxidant, který se používá jako dodatečný příspěvek k léčbě škod, které mohou volné radikály způsobit během dne. Přidává se další antioxidant, kyselina glycyrrhetinová, která také pomáhá sjednocovat tón.

Teď ano, dostaňte se do seznamu Sesderma Azelac Ru a kyselina azelaová, kyselina, která přišla do mého života, aby zůstala. Mezi jeho výhody patří dobrý prostředek proti akné, antibakteriální, protizánětlivý a depigmentační prostředek, který mohou používat všechny typy pleti, protože způsobuje méně reakcí než jiné aktivní složky, jako je kyselina glykolová nebo retinoidy. Navíc jde o selektivní účinnou látku, takže na oblast postiženou melazmou útočí více lokalizovaně.

A pokračováním v příjmu antioxidantů přichází vitamín C ve formě askorbylglukosidu a extraktu z grapefruitu, které jsou velmi nápomocné při dodávání většího jasu pleti.

Můj názor na sérum Sesderma Azelac Ru

Toto sérum může použít každý typ pleti. V mém případě jsem to namíchal, fungovalo mi to výborně.

Značka také naznačuje, že lze používat jak ráno, tak večer a během celého roku. V mém případě jsem použil Sesderma Azelac Ru jen ráno, po kterém následoval můj hydratační a opalovací krém. Na noc jsem používala krém Neoretin Transition, o kterém vám povím v jiném příspěvku.

Začala jsem ho používat v polovině října a vydržel mi až do konce ledna, přičemž jsem ho nanášel každé ráno.

Moje fleky nejsou příliš pigmentované, ale jsou viditelné. A musím vám říci, že za tyto tři měsíce používání dost vybledly, hlavně ten na rtech, který už není viditelný.

Názory lidí jsou velmi dobré a je tomu tak, protože sérum Azelac Ru od Sesdermy má skvělou kombinaci účinných látek a výborně se používá, jak do dávkovače, tak pro svoji texturu a finiš.

Na těchto typech produktů se mi nejvíce líbí, že mají tak trochu globální působení, protože kombinují antioxidační, depigmentační, uklidňující, regenerační účinné látky… výsledkem je sérum s vysoce kvalitní kyselinou azelaovou, s doprovodnými účinnými látkami, úžasné. .

Produkty pro boj s hyperpigmentací budu zkoušet i nadále, ale určitě zůstává na seznamu opakující se kosmetiky.

A dokončete to, co vám vždycky říkám. Při ošetřování skvrn musíme zabránit tomu, aby nadále vycházeli, a proto je důležité používat opalovací krémy a opalovat je.

⭐Skóre: 9/10

Vyzkoušeli jste Sesderma Azelac Ru nebo jste použili jiné sérum s kyselinou azelainovou k udržení melasmy na uzdě?

Napsat komentář