Sérum Skinceuticals CE

Antioxidanty nemohou chybět v mé každodenní kosmetické rutině. O vitamínu C jsem vám již říkal ve více příspěvcích, ale pravdou je, že jeho účinek je velmi viditelný a je docela okamžitý.

A mezi antioxidanty, které můžete používat každý den, je vítězná kombinace, která se skládá z vitamínu C + vitamínu E + kyseliny ferulové.

Při prvním pokusu jsem to mohl zkontrolovat být nadčasový která tyto tři složky nese i ve svém INCI. A o chvíli později to přišlo do mého života tak úžasné Ser Ferulic Skinceuticals CEvelmi podobné složením druhému, ale s několika nuancemi, které budou znamenat rozdíl a které vysvětlím později.

Jde o to, že jak jistě víte, nemůžu si pomoci a nevyzkoušet séra s vitamínem C a samozřejmě jsem nemohla vynechat Cosmetics on Trial.

Sérum s vitamínem C, E a kyselinou ferulovou od Skinceuticals

 • Suma: 15 ml
 • přísada INCI: Aqua / voda, dipropylenglykol, kyselina askorbová, glycerin, Laureth-23, fenoxyethanol, tokoferol, kyselina ferulová, hyaluronát sodný

A podle tradice rozebereme etiketu, abychom viděli trochu dál a abyste znali důvod úspěchu tohoto séra Skinceuticals. Zelenou barvou zvýrazňuji aktivně transformující složky receptury. Protože má krátké INCI, každou ingredienci rozeberu jednu po druhé. Pojďme začít!

První věc, kterou musím říct dříve, než začnu, je, že jedna věc, která se mi na této značce líbí, je, že jasně uvádějí procento složek ve všech svých produktech a to se oceňuje.

Analýza všech složek CE Ferulic

 • aqua
 • Dipropylenglykol: Používá se jako rozpouštědlo pro správné promíchání všech aktivních složek přípravku. Používá se také jako regulátor viskozity k usnadnění aplikace, šíření a vstřebávání tohoto CE ferulického séra od Skinceuticals.
 • Kyselina askorbová (15%): Je to nejčistší vitamín C s nejvyšší koncentrací běžných sér vitamínu C. Jak víte, je to silný antioxidant, který oddaluje oxidační poškození, které mohou způsobit volné radikály.
 • Glycerin: Glycerin je prvek, který pomáhá udržovat přirozenou hydrataci naší pokožky a podporuje, aby všechny aktivní složky zůstaly v epidermu.
 • Laureth-23: Je to emulgátor a používá se k navázání všech složek v tomto séru.
 • fenoxyethanol: konzervační látka. Nikdy nebude svatým mé oddanosti, jsem spíše fanouškem „parabenů“ (parabenů), ale v konečném důsledku je jeho funkcí konzervace a zabránění poškození produktu v krátké době.
 • TOCOPHEROL (1%): velmi běžný antioxidant v kosmetice. Pokud jsem vám u kyseliny askorbové řekl, že zabraňuje oxidačnímu poškození, vitamín E nebo tokoferol pomohou udržet lipidovou (tukovou) bariéru pokožky stabilní a obnovenou.
 • Kyselina ferulová (0,5 %): Je to přítel, který drží skupinu pohromadě a silnou. Je zodpovědný za zvýšení účinku tokoferolu a kyseliny askorbové.
 • Hyaluronát sodný: a protože hydratace se nikdy nekazí, zde je kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností, která také pomůže k větší kondici pokožky.

Skenceuticals CE Ferulic Packaging

Jako všechny dobré antioxidanty, které si sůl zaslouží, i ta by měla být v nádobě tmavé sklo. Jeho vlastnosti se tak mnohem lépe zachovají a proto jeho účinek vaše pokožka více zaznamená.

Kromě toho většina obvykle přichází se pipeta jako ten, který vidíte na fotografii níže. S ním produkt fenomenálně nadávkujeme a ještě více se rozšíří.

V tomto případě lze použít ráno i večer, i když vitamín C a tento typ účinné látky ráda užívám jen ráno a ostatní ingredience si nechávám na noc. Aplikuji několik pět nebo šest kapek na obličej a krk. Je to velmi tekuté a ne mastné takže se dobře roztírá a absorbuje se okamžitě.

Můj názor na Skinceuticals CE Ferulic

No co vám řeknu… jaký zázrak! Pravdou je, že ho miluji a podle mě je úžasné, jak zanechává pokožku. co si všímám? hodně světla první, ale je třeba poznamenat i to napjatý pleť vyhlazením drobných vrásek. V mém případě ne, ale na pleti si všímám, jako když si aplikujete peptidy a má to „botoxový“ efekt.

Bojuji s melasmatem každý den a toto sérum Skinceuticals CE Ferulic dokáže redukovat mé skvrny. Všiml jsem si hodně, protože když jdu na pláž, melasma se zvyšuje a když se vrátím z pláže, každé ráno začínám používat tento produkt a skvrny jsou velmi sníženy.

velmi dobrá textura protože se dobře nanáší a rychle se vstřebává. Jeho pipeta usnadňuje nanesení potřebného počtu kapek a jeho vůně není vůbec otravná, právě naopak, líbí se mi, voní jako moka.

Značka říká, že je ideální pro suchou nebo normální pleť, i když má je smíšená a funguje skvěle, takže si myslím, že je ideální pro všechny typy pleti, jde o to, že někteří budou muset po nanesení přidat nějaký produkt a jiní než já a těsně po něm opalovací krém.

Skvělé sérum, ale dost drahé

Rozhodně jde přímo na vrchol nejlepších sér s vitamínem C, které jsem vyzkoušela. Pomáhá s pevností, skvrnami a jasem a vždy jediný úlovek co jsem dal, je cena. Všechny produkty Skinceuticals jsou velmi drahé. Je pravda, že utrácet peníze za ně znamená investovat a že často kupujeme více „nepovedené“ kosmetiky a nakonec by bylo rozumnější vsadit od prvního momentu na značku a kosmetiku, která má za sebou řadu výzkumů. oni, kvalitní suroviny, transparentnost v jejich komunikaci a zejména výsledky.

Pokud však nechcete utrácet tolik peněz za sérum s vitamínem C, můžete si vybrat C Glow of Geek a Gorgeous který má i čistý vitamín C 15% a který za 13 eur plní svou funkci velmi dobře.

No a teď mi řekni, jestli jsi to zkoušela nebo jaké séra s vitamínem C používáš a funguje ti to. Četl jsem tě!

Napsat komentář