Serd’s C-Vit Ser – Kosmetický test

The vitamín C Je to jedna ze složek, kterých si vaše pokožka všimne nejvíc, když ji začnete používat. Dnes ji v kosmetice najdeme na mnoho způsobů, i když ji vždy doporučuji ve formě sérum Nebo cokoli koncentrovaný ke zvýšení jeho účinku.

The kyselina askorbová nebo vitamín C se vyznačuje svými vlastnostmi antioxidanty který zabraňuje stárnutí dermis způsobenému slunečním zářením. Je to dobrý agent blokuje volné radikály a tedy zlepšení jas pokožky.

Tato kyselina (kyselina askorbová) má také „dar“ stimulovat syntéza kolagenu, upřednostňuje, aby se pokožka rychleji regenerovala a vydržela déle, dokud se neobjeví „obávané“ vrásky nebo mimické linie. Vitamin C se považuje za a vynikající aktivní složka proti stárnutí a stárnutí.

Jeden z prvních produktů s vitamínem C, který jsem začal používat, byl tento Sesderma c-vit ser. Je jedním z nejznámějších a nejlépe recenzovaných, proto jsem se rozhodla, že si ho koupím.

Sesderma lipozomální sérum vitamínu C

  • Suma: 30 ml
  • cena: 26 € (Přímý odkaz)
  • Pro všechny typy pokožky
  • S kyselinou hyaluronovou
  • antioxidanty
  • přísad (INCI): voda, glycerin, propandiol, propylenglykol, polymetylsilsesquioxan, hydrogenovaný ricinový olej peg-40, extrakt z listů ginkgo biloba, kyselina 3-0-ethylaskorbová, dimethylether resveratrolukvercetin, palmitoyl tripeptid-5, hyaluronát sodný, extrakt z bílého kořene morušelecitinový alkohol, tokoferylacetát, amoniummakryloylmethylthylthát, polysorbát 20, xantanová pryž, hydroxid sodný, hydroxypropylcyklodextrin, retinylpalmitáttokoferol, fenoxyethanol, ethylhexylglycerin, sorban draselný, parfém, citronelyl methylchrotonát, d-limoen, linalool, citral, IC 15985.

sederma prezentuje toto sérum jako a „Intenzivní šoková léčba“ doporučeno pro všechny typy pleti (i pleť s rosaceou či akné), což pomáhá předcházet „fotografování pleti“. Vysvětluje také, že jde o „koncentrát aktiv“, který zintenzivňuje jiná ošetření proti stárnutí, depigmentanty, jizvy nebo strie.

Dodává se va nádoba z tmavého skla s pipetou. Tmavé sklo pomáhá udržet tolik světla a zabraňuje jejímu rezivění produkt. Kapkovač pomáhá nabrat jen potřebné množství produktu, čímž se lépe využije sérum a co nejvíce se vyhýbá působení vzduchu.

východ Sérum s vitamínem C Sesderma je od a trochu bělavé barvy s citrusovou vůní a střední hustotou.

Co se týče přísad jeho sedmou složkou je extrakt z ginkgo biloba (extrakt z listů ginkgo biloba) rozpoznán podporuje krevní oběh a zabraňuje stárnutí předčasná pleť, zmírnění kožních problémů, jako je akné, rosacea, jizvy, ekzémy nebo psoriáza.

Následován vitamín C (kyselina 3-0-ethylaskorbová), která, jak jsem řekl v prvních odstavcích, je zodpovědná zabraňuje pronikání volných radikálů do pokožky, který jej udrží jasnější a zabrání jeho vyblednutí nebo ztrátě vibrací. Vitamin C se připojuje k akci extrakt z kořene ostružiny (extrakt z kořene moruše bílé), který je také skvělým antioxidantem a podporuje depigmentaci pokožky.

Je také vidět, že další z jeho složek je retinoid (retinylpalmitát), který bude dělat lehkou práci při exfoliaci, upřednostňuje odstranění odumřelých buněk a nejpovrchovější vrstvy pokožky, aby se snížila velikost vrásek. A k dokončení vzorce má dobrou zátěž Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný), který přispívá k lepší hydrataci pokožky.

Můj názor

Mám ještě spoustu sérového vitamínu C na vyzkoušení, ale určitě si zaslouží slávu. Jedním z bodů v její prospěch je ona kontejner. Pro mě kontejnery s kapátko zdá se mi velmi pohodlné a dobrý způsob, jak neplýtvat produktem. Kromě toho, že jaro je tmavé sklo Pomoc prodlužuje trvanlivost séra zabraňující jejímu rezivění. Obvykle vezmu kapátko a aplikuji jednu kapku na čelo, jednu na tváře, jednu na bradu a jednu na nos a pohyby vzhůru rozetřu produkt.

Další bod v můj prospěch je jeho textura. Na tváři se fenomenálně natahuje a vstřebává ai když ze začátku zanechává lepkavý pocit, později zmizí.

Tolik se dívám na ingredience, samozřejmě, musím vyzvednout vzorec. Myslím, že má velmi dobré komponenty a je to vidět i na výsledcích. Jedna z prvních věcí, kterých jsem si na tomto produktu všiml, byla ta jas Na pokožce měla „lepší barvu“ a dokonce se našli lidé, kteří si jí všimli.

Začala jsem si ho nanášet ráno a večer, ale nakonec jsem ho na noc střídala s jinými peelingovými sérami, takže jeho nepřetržité používání jsem si nechala ráno. Po očištění obličeje jsem nanesla pět kapek tohoto séra s vitamínem C a když bylo suché, nanesla jsem hydratační krém.

Další věc, kterou jsem si všiml, byla hydratace pokožky. V té době jsem používala hydratační krém od The Body Shop, který mi byl poněkud krátký a díky séru mě pokožka napínala celý den.

The vitamin C je fotosenzitivní proto ty neprůhledné nebo tmavé sklenice, které jej chrání. Ale může způsobit skvrny na kůži, pokud po aplikaci na pokožku již nechráníte pokožku opalovacím krémem. Ať už je fotosenzitivní nebo ne, SPF nemůže chybět ve vaší každodenní rutině, proto po aplikaci tohoto séra a hydratačního krému doporučuji použít krém s ochranným faktorem proti slunečnímu záření 30 nebo 50. Protože mějte na paměti, že nejlepší krém proti stárnutí je opalovací krém. ⁇

⭐Skóre: 8,8 / 10

Kdo má toto sérum na seznamu oblíbených?

Napsat komentář