Šampon a kondicionér Pure Volume Pureology

Značku jsem znal purologie Děkuji reportérovi Cristina Mitre (@thebeautymail). Objevila pro mě stovky produktů a byla první osobou, která mi svými příspěvky skutečně pomohla je pochopit a vědět, co se za každým z nich skrývá. A pravdou je, že pokud bych si měla v tomto „beauty světě“ blogerek a expertů na kosmetiku někoho vybrat, určitě bych si vybrala právě ji.

Cristina mluvila zázraky o těchto šamponech a jednoho dne, když jsem byla v Primore a dívala se na sekci vlasů, jsem je našla. Má několik rozsahů, ale rozhodl jsem se pro objem, abych zjistil, jestli funguje s mými jemnými vlasy.

Jak víte, ráda dělám úplné příspěvky, které hovoří o produktech jednotlivě, ale v tomto případě a jak se navzájem doplňují, budu ve stejném příspěvku mluvit o šamponu a kondicionéru.

Pureology čistý objemový a revitalizační šampon

  • Suma: 250 ml (šampon i kondicionér)
  • cena: 12 eur za kus
  • Bezsulfátový SLS, SLES
  • 100% veganská přísada
  • složky šamponu (INCI): voda, kokamidopropylbetain, laurylsulfoacetát sodný, lauryldistearát disodný, PPG-5-Ceteth-20, polystyrensulfonát sodný, decylglokosid, parfém, benzonát sodný, karbomer, peg 55 propylen Kyselina salicylovápeg 6 kaprylová, gycerin, kyselina benzoová, limonen, linalool, hydroxypropyltrimonium, hydrolyzovaný pšeničný proteinextrakt ze semen helianthus annuus, benzylalkohol, hydrolyzovaný rostlinný protein pg propylsilanetriol, benzylsalicylát, benzofenon 4, eugenol, kumarin, tokoferol, extrakt z eukalyptu globulus, Cl 17200, melanin, hydr.
  • Ingredience pro kondicionér: voda, cetearylalkohol, behentrimoniumchlorid, isopropylmyristát, cetylestery, isopropylalkohol, fenoxyetanol, parfém, polyquaternium 37, propylenglykol, dikaprilát, edta dvousodná, glycerin, tokoferol, pp pšeničný protein hydrolyzovaný hydroxypropyltrimoniemextrakt ze semen helianthus annuus, benzylsalicylát, linalool, hydrolyzovaný rostlinný protein, pg propyl silantriol, pšeničné aminokyseliny, benzofenon 4, citronelol, extrakt z eukalyptu globulus, kyselina askorbová, melanin.

Co on Pureology Pure Volume Shampoo slib je objem a čištění pro jemným a vymalovaným. Jeho receptura ZeroSulfates zvětšuje tělo vlasů pšeničný protein posiluje a eukalypt a AntiFadeComplex přidává větší objem. Vysvětlení kondicionéru je naprosto stejné jako na lahvičce čistého šamponu volume, liší se jen návod k použití.

Toto značka Je to velmi vědomý s přírodní produkty Y kvalitu a to se odráží i ve složkách a jeho obalu, který je vyroben z 50 % z recyklovatelných materiálů.

V poslední době jsem na tebe vsadil Šampony bez SLS (laurylsulfát sodný) a bez SLES (lauret síran sodný). Mám nejcitlivější pokožku hlavy a zlepšení pozoruji, když nejsou mezi složkami mých šamponů. Koneckonců, sírany jsou soli, přísada, která se přidává do čistících prostředků pro lepší odstranění mastnoty, ale někdy může být její účinek nadměrný a může způsobit loupání nebo podráždění.

Můj názor

Tyto objemové produkty od Pureology mám velmi ráda. Obecně si nemyslím, že jsou mnohem silnější, ale tvoří lepší komba než mnohé jiné na dnešním trhu.

Začnu mluvit o čistý šampon na objem. Třeba si uvědomit, že obsahuje sulfáty, ale nejsou to nejagresivnější sulfáty (SLS nebo SLES, které často dráždí pokožku). pěna žádné problémy a dobře vyčistit. Začala jsem ho používat tak, že jsem nanesla dvě mýdla a pak kondicionér, ale spotřebovala jsem hodně šamponu a kondicionér byl téměř plný, takže aby to bylo trošku déle, začala jsem se poprvé mýt šamponem Oblepikha na mastné vlasy z r. Sibiřská příroda a poslední mýdlo vyrobené s pureologií.

Ale přejděme k tomu, co se mnozí z vás ptají, dát větší objem? No to si nemyslím, ale je pravda, že ani on nebere. Není to jeden z těch šamponů nebo kondicionérů, které dělají vašim vlasům problémy. Jsem si jist, že pokud mě někdo s jemnými vlasy čte, ví, o čem mluvím

A další otázka, kterou si určitě položíte… a nestěžuje vám to balzám? No ne. I když bychom si to mohli myslet (byl jsem první, kdo mu nedal ani cent), musím to uznat Kondicionér Pureology Pure Volume nic neváží. Navíc, protože mám vlasy tak jemné, velmi snadno se vlní a střapatí as kondicionérem mi pomáhá tolik nelámat vlasové vlákno.

Navíc, dáme-li pozor na návod na lahvičce, tam se píše, že se musí aplikovat na vlasy a pokožku hlavy. Když jsem ho začala používat, používala jsem ho od středu ke konečkům, ale jednoho dne jsem ho zkusila nanést na vlasovou pokožku a ani se mi nezamastí, takže si tam čas od času zvyknu nanést malé množství. masáž. Toto.

Výsledkem je a čisté vlasy, aniž by to bylo obtížné, a pokud to k nim přidáme přísad respektuje vlasy no, lepší než lepší.

Určitě se zopakuji, dokonce se podívám i na ostatní rady, abych je sám vyzkoušel. Myslím, že kondicionér i šampon pure volume Pureology jsou velmi dobré produkty.

⭐Skóre: 8/10

Kdo zde použil tyto produkty?

Napsat komentář