Samoopalovací přípravky Zdravaplet, které působí brunetově| Zdravápleť

07. červen Samoopalovací „NO DRAMA“, které musíte vložit do tašky, abyste vypadali VÍCE bruneta

Zveřejněno v 11:20 v Bruno’s Leather Bruno

Nemáte čas se opalovat? S těmito samoopalovacími přípravky od Zdravaplet budete mít dobrou barvu, aniž byste museli chodit na pláž.

Je nás zde velmi málo, kteří máme dostatek času na slunění, aniž bychom byli na dovolené. Ať už bydlíte velmi blízko pláže nebo si najdete čas na opalování (vždy s ochranou), je to nemožný úkol. Trávíme příliš mnoho času zavření v domácnostech, kancelářích nebo tělocvičnách a světlo, které se naší pokožky dotýká nejvíce, je fluorescenční světlo. Díky tomu je naše pokožka celkově bledá a moment obléct nové bikiny nebo krátké šaty je dramatický. Ale nebojte se, řešení je mimořádně jednoduché a zahrnuje získání jednoho z těchto samoopalovacích přípravků Zdravaplet.

samoopalování bez dramatu

Co rozumíme pod pojmem „samoopalování bez dramatu“? Avšak těm, kterým na pleti nezanechávají tmavé a nechtěné fleky, těm, kteří naší pleti dodají jednotný a krásný tón a těm, kteří zkrátka slibují, že výsledek je – nebo se zdá – přirozený. Naštěstí kosmetické značky prošly ve zlepšování samoopalovacích přípravků dlouhou cestu a dramatických a lichotivých výsledků je stále méně.

Pokročili iv rozmanitosti. Pokud dříve bylo na trhu nejběžnější najít samoopalovací mléka, nyní můžeme dostat i opalovací kúry, sprchové gely, spreje, pěny, oleje… Zde je seznam, který opravdu funguje (uspokojivý).

Olejové kapky pro krásu

Tento produkt je nejlepší. být olejestačí ho smíchat s běžným hydratačním krémem a jeho aktivní složky získané z cukrové třtiny a extrakt z mrkve udělají zázrak (a opálení).

Sérum s kyselinou hyaluronovou IDOL

samoopalovací pěna

Díky tomu, že obsahuje DHA (derivát cukrové třtiny) a reaguje na kontakt s pokožkou, vyvolává účinek ihned po aplikaci. Je dostupný i ve dvou odstínech (střední a tmavý), aby lépe seděl.

Sbohem drama. Ahoj, přirozená brunetka.

Napsat komentář