Sade Red Lip Tutorial od Stevie Huynh

Pokud čtete tento článek, jste na správném místě, abyste se dozvěděli o Sade Red Lip Tutorial od Stevie Huynh

.

Vítejte v novém sloupci Stevie Says, make-up artistky Stevie Hyun se sídlem v New Yorku. Huynh, který se ve věku 19 let přestěhoval z rodné Kalifornie, si rychle našel místo na předních místech natáčení v New Yorku. Od podpisu smlouvy s D+V Management Hyun spolupracoval s Taylorem Swiftem, Lily Collinsovou, Solange Knowlesovou, Robinovou a dalšími.

S hudbou Sadeho jsem se poprvé seznámil jako kluk, který vyrůstal v jižní Kalifornii. Poslech Diamond Life bylo pro mě rozhodujícím momentem. Kromě hudby se pro mě staly orientační body Sadeiny neprůhledné červené rty, lesklá pokožka a úhlově černé vlasy. Její vzhled – jako její hladký, sexy zvuk – se vždy zdál bez námahy, nikdy nevymyšlený.

Dnes jsem stále posedlý obálkou Sade Zdravaplet France z roku 1986. Neprůhledné matné rty jsou ideální pro horké letní dny a parné noci.

Vývojový tým mediální platformy

Když jsem se rozhodl znovu vytvořit Sadeův charakteristický vzhled, vzpomněl jsem si na zpěvačku/skladatelku Winter Gordonovou, která je náhodou velkým fanouškem Sade.

„To, co na Shadu miluji, kromě jejího jemného a smyslného hlasu, je její ochota být zranitelná. Jako panovačná, silná a krásná barevná žena ukázala svoji jemnou a vášnivou stránku ve světě, kde většina z nás projevuje odvahu. tvář,“ řekla mi Winter. „Líbí se mi, jak ležérní byl její styl a jak konzistentní byly ty červené rty!“

Stejně jako Sade, i Winterův styl působí lehce a autenticky, nikdy nevymyšleně. Pokud neznáte její hudbu, pravděpodobně jste už její písně slyšeli. Rodačka z New Yorku psala pro J. Lo, Chrise Browna, Davida Guettu, Ciaru a Nicki Minaj.

Nedávno jsme se setkali se seniorskou redaktorkou krásy Julie Schott v kanceláři Zdravaplet a začali jsme pracovat na obnovení Sadeina charakteristického vzhledu.

Vývojový tým mediální platformy

Nastavit:

Zima má nejkrásnější pleť a tak jsme toho moc nepřidali. Jen pár tahů korektoru podle potřeby, nějaký rozjasňovač na lícní kosti a oční stíny Lancôme v Mochaccino od řas až po záhyby. Vzhled inspirovaný zahradou je skutečně o rtech.

Vzhled:

Tyler Joe

Vždy si ráda připravím rty troškou korektoru, abyste po nanesení tužky na rty (použila jsem MAC Lip Pencil in Brick) získali dokonalou definici.

Tyler Joe

Pro červený vzhled rtů jsem smísila Lancôme L’Absolu Rouge v Rose, NARS v Shanghai Expressu a Armani Rouge D’Armani #400, abych dosáhla dokonalého odstínu Sade.

Tyler Joe

Naše tmavé rty jsou rtěnka NYX Cosmetics Simply Vamp Lipstick v SV05 Covet – ujistěte se, že si do rtu vetřete přebytečný balzám, aby saténová textura tohoto produktu příliš nesmýkala.

Tyler Joe

.

Napsat komentář