Sada štětců na make-up Anjou

O make-upu zde obvykle moc nemluvím. To už víte formulace tohoto typu produktu je mnohem více komplexní vysvětlit, proč přicházejí do hry barviva a jiné složky, které nemají nic společného s ošetřením pleti, z tohoto důvodu, K tomuto typu kosmetiky nepřistupuji.

Také nejsem vizážistka, jen dělám co můžu, ale hej když najdu dobré, krásné a levné produkty, rád se o ně podělím s vámi, abyste měli užitek z objevu. Proto, když jsem si kupovala štětce, které vám ukážu, měla jsem naprostou pravdu.

Většina mých štětců je z Mercadona nebo Burlesque. Ale je pravda, že navzdory své kvalitě jsou ty druhé poněkud drahé. Proto jsem začal na Amazonu hledat sadu štětců, aby mě přesvědčil.

hledáme nad vším štětce na červenání a někteří se už chystali na tekuté bázi pod make-up a to jsem našla sada 8 štětců které vám ukážu níže.

4 štětce na oči

Balení obsahovalo 4 velké a 4 malé štětce na oči, které byly v krabičce, kterou vidíte na fotce níže.

Popíšu je spolu. Měl jsem je rád, protože Chtěl jsem štětce na míchání a ty dvě největší, jak vidíte, se k tomu dají výborně využít. Používám je také k nanášení očních stínů. Skvělé je, že mají a vynikající, robustní způsob A neztrácím vlasy.

Potom můžete vidět malý kulatý hrot, na který jsem zvyklý rozmazává linii očí a poslední štětec, lazurovací štětec, ten už používám, pokud chci mnohem preciznější zakončení linky. Přesto je pro běžného člověka stále mimo dosah.

4 štětce na tvář

Tyto čtyři štětce jsou bezpochyby ty, které používám nejvíce. Stejně jako předchozí mají skvělé rukojeti a neztratí vlasy. Moje vlasy jsou syntetické (ten se mi líbí nejvíc), protože tak to funguje na pudr a krém.

kartáč na kočičí jazyk

Jedná se o štětec na kočičí jazyk, který i když vím, že ho mnohé z vás používají k nanášení podkladové báze, mně se vůbec nelíbí. Všiml jsem si, že vypadá, jako by mě kvůli tomu svlékal Já to jen používám pro pomaž mi tvář masky (I když bych měl použít více masek, než používám, toto je jedno z mých otevřených témat).

štětec na červenání

Mám několik tvářenek, některé jsou růžové a některé oranžové nebo hnědé, takže vždycky mám ráda dva štětce na nanášení. Konkrétně tento, který vidíte na předchozí fotce, je docela přesný, takže pokud chci makeup více zvýraznit, volím štětec.

Opakuji se, ale je to tak, jsou to fantastické štětce a za tu cenu, co mají, nestačí 10 € Myslím, že je to nejlepší koupě.

Jak už jsem vám řekla, miluji Burlesque, ale abyste měli představu, poslední štětec, který jsem si odtud koupila, stál něco přes 12 eur a za nižší cenu jsem koupila těchto 8 a jsou skvělé.

Štětec na pudr (nebo tvářenku)

Toto je druhý štětec na tvářenku. Jak vidíte, je širší a lépe se spojuje, ale řeknu vám, že je používám, jak mi vyhovuje. Skvěle by se hodil na kompaktní pudry, které zapečetí make-up, ale na ten už mám jeden od Real Techniques a jmenuji se maniak, ale ten už má přidělený úkol a už léta jsem k tomuto účelu jiný nepoužíval lol.

Podkladový kartáč

Nakonec vám ukazuji ten, který používám nejvíce, pro mě jeden z nejlepších z celé sady, ale miluji štětce tohoto typu, rovné a husté, na můj vkus jsou nejlepší, co se týče nanášení tekutého makeupu. Jednoznačně vizážista, který mě čte a zvedá hlavu do dlaní, ale s tímto typem štětce se ráda nalíčím. Nepoužívejte obyčejné houby, kosmetické směsi ani jiný odpad.

Můj názor

V názvech jsem vám víceméně řekla, k čemu je používám, ale jsou to velmi všestranné štětce, které lze použít pro různé funkce.

Miluji je, jsou se mnou od začátku roku 2018 a ještě jsem pořádně neviděla, že by mi vypadl vlas. Velice dobře se myje a rukojeti mají působivou kvalitu. Už jsem ti to řekl 10 eur Myslím, že tohle je nejlepší nákup štětce, jaký jsem dosud udělal.

Chcete-li mít velmi dobré, krásné a levné štětce, toto je dohoda. Přicházím s malým látkovým sáčkem pro případ, že byste je chtěli takto nosit, i když já osobně ho nepoužívám, protože štětce nosím v tašce, když cestuji a mám je doma v miskách.

A pokud byste přece jen chtěli levnější možnosti v blogu Olgina kosmetika doporučuje další sadu 4 štětců za 3€, takže na možnosti to nebude.

A kde kupujete štětce na makeup?

Zjistěte o dalších zajímavých příspěvcích, jako je Lidl crema

Napsat komentář