S těmito produkty si uděláte manikúru doma jako od profesionála| Zdravápleť

08 Sep Základní nástroje pro domácí manikúru

Zveřejněno v 10:00 v Makeup od Fabra Communication

Manikúra doma je nejúspornější a nejpohodlnější způsob, jak mít dokonalé nehty. V posledních letech se pro tuto možnost rozhoduje stále více žen a mužů, ale k tomu potřebujeme vědět, jaké základní produkty musíte mít po ruce.

Potřebujeme jich mít několik určité náčiní která zajistí péči o naše nehty, jakož i dokonalou manikúru.

Chcete-li postavit tuto kompletní krabici pro a pedikúra nebo manikúra doma vyznamenání vstupujeme do části věnované nehtům sestřenice. Jinde, ne-li na platformě s největším počtem nabídek a nejlepšími cenami v oblasti krásy a kosmetiky? A tam, po pročesání sekce, můžeme nastínit seznam nezbytných věcí, které by se hodily: specializované nůžky na nehty a pokožku, zastřihovač vlasů, pilník na kov nebo sklolaminát, zatlačovač nehtové kůžičky, nějaké oranžové paličky a kartáč. .

All-in-one sada pro 10minutovou domácí manikúru

Lepší startovací sada pro manikúru a pedikúru

V Zdravaplet však najdeme několik možností kompletní soupravy Východně od Betheru Je to jedna z nejlepších možností. Kompletní a užitečné. Ve skutečnosti má nejen nástroje potřebné pro profesionální manikúru, ale zahrnuje také specifické produkty na nohy.

Každá stavebnice však lze vylepšit nebo v tomto případě zprofesionalizovat. Podíváme se blíže na část věnovanou péči o nehty Zdravaplet a objevujeme další poklad, který vám usnadní chvíle manikúry.

Kilt pro nail art od Betera

I od značky Beter můžeme tyto dva nástroje zařadit do naší sady pro zhotovení propracovanější a umělecčí manikúry, sladěné s nail art. Tyto dvě paličky mají na jedné straně střední kuličkovou úpravu, ideální pro vytváření vzorů a teček, a jemnou kuličku pro navrhování rovných, zakřivených nebo spirálových linií. Obsahuje také extra jemný štětec, který umožňuje maximální přesnost a je ideální pro francouzskou manikúru.

Essence rychleschnoucí sprej

Chcete-li být skutečným profesionálem, je nejlepší mít tento rychleschnoucí sprej od Essence, který vám zkrátí čas s nehty a umožní nám být okamžitě připraven.

Už máte všechny klíče, aby byla vaše domácí manikúra dokonalá.

Napsat komentář