S těmito nalepovacími šablonami si nalíčíte oči jako odborník| Zdravápleť

06. září S těmito nalepovacími šablonami si nalíčíte oči jako profesionál

Zveřejněno v 17:00 v Makeup by Fabra Communication

Kdo neví, jak se správně nalíčit, zvedněte ruku oči. Nebo kdo byl v typické situaci, kdy si vzal do jednoho oka bezvadnou tužku na oči a potom se s druhým hádal. Nebo někdo, kdo má vždy křivé čáry. Nebo které nevyužívají svoji paletu stínů tak, jak by měly. Je nás zde zkrátka hodně, kteří ne dostatek šikovnosti dělat make-up na profesionální úrovni. Naštěstí existují nástroje, které nám usnadňují život a umožňují, aby se ty krásné vzhledy, které tak velmi vidíme na Instagramu a které se nám tak líbí, staly realitou. Zdůrazňujeme několik z těchto nástrojů lepící šablony od Ty jsi princezna který je speciálně navržen k nalíčení našich očí.

Jsi princezna lepkavých vzorů

vy lepící šablony Jsou vyrobeny ze silikonu a jsou hypoalergenní a velmi flexibilní, což jim umožňuje přizpůsobit se tvaru naší tváře. Jedna z částí je přilnavá, a proto přilne k pokožce obličeje bez pohybu. Navíc nám umožňují chránit spodní část očí a tím efektivně zachytávat zbytky makeupu a pudrových produktů nanesených na oční víčko.

Jinými slovy, umožňují nám, abychom nemuseli retušovat make-up nebo odstraňovat make-up z oblasti po dokončení vzhledu, kde vždy používáme vysoce pigmentované a obtížně odstranitelné produkty, jako jsou stíny nebo oční linky.

Jsi princezna lepkavých vzorů

Jsou ideální i pro to, aby nám usnadnily konturování spodního nebo horního víčka, aniž bychom „vylezli“ z oka. Je nebo není to zázrak, který potřebuje každá sada k líčení? A mají také super dostupnou cenu: stojí 1,99 eur. Skutečně, tyto lepící šablony k prodeji v Ty jsi princezna av sestřenice Jsou velmi užitečné, aby náš krásný vzhled dosáhl pozoruhodné a profesionální úrovně.

Napsat komentář