Rutinní péče o obličej pro první pár vrásek| Zdravápleť

8. květen Běžná péče o obličej první vrásky

The první vrásky a linie výrazu začíná se objevovat… Nepropadejte panice! Zdravaplet tým probíhá ?? Doporučuji celou řadu produktů na obličej, které vám pomohou zpomalit plynutí času na pokožce. Na to dáváme produkty rutina prvních vrásek, ale stálost jde od tebe? Jdi!

⭐️ Rutinní sérum pro první vrásky

Ser double Clarins: určitě jeden z rutinní sérum pro první vrásky bestsellery a ten, který si zamilujete hned, jak jej vyzkoušíte. kde je tvé tajemství? Ve svém unikátním, univerzálním a bioinspirovaném dvojitém složení, které kombinuje 20 nejsilnějších rostlinných extraktů proti stárnutí s extraktem z kurkumy koncentrovaným v kurkumu.

Capture Total CELL Energy Serum Dior: Odhad sérum proti stárnutí Je formulován s 91% přírodními složkami a zahrnuje výzkum kmenových buněk a květinovou odbornost Dior. Poklad pro vaši pokožku!

Infuzní koncentrát Ultimune Power Shiseido: další klasika a nejprodávanější, pokud mluvíme rutinní sérum pro první vrásky. Dodává energii, vitalitu a chrání pokožku před účinky stárnutí a škodlivými environmentálními faktory.

⭐️ Běžné první vrásky očních kontur

Ultimate Eye Power Shiseido oční infuzní koncentrát: zázrak a oční obrys pro rutina prvních vrásek pomáhá naší pokožce chránit se před povětrnostními vlivy, které mohou způsobit vrásky, tmavé kruhy a jiné známky stárnutí.

Advanced Génifique Lancôme Eye Contour Cream: včetně tohoto oční obrys v tebe rutina prvních vrásek Vaše pleť bude hladší, zářivější a mladší. S textura zmrzliny, Působí velmi snadno a rychle se vstřebává, zanechává pokožku jemnou a hydratovanou.

SkinLongevity Long Life BareMinerals Bylinné oční ošetření: krémovo-gelová textura očních kontur, která zpevňuje pokožku a oddaluje známky stárnutí díky svému složení s Trávou dlouhověkosti.

⭐️ Rutinní denní krém na první vrásky

Clarins multiaktivní denní krémový gel: Tento krém Clarins je ideální pro první rutina vrásek pro smíšenou nebo mastnou pleť. Jeho textura umožňuje okamžité nanesení a vstřebání. Ideální pro boj proti vzniku prvních vrásek a viditelné vyhlazení pleti.

Denní krém SkinLongevity SPF 30 BareMinerals: představením tohoto denního krému BareMinerals vám rutina prvních vrásekKromě toho, že pleť hydratujete, vyhladíte a rozzáříte, ochráníte ji před škodlivými UVA/UVB paprsky díky SPF30. Okamžitě hydratuje a rychle se vstřebává, zanechává lehká, pohodlná, světlá a hydratovaná pokožka. Vhodné pro všechny typy pleti.

Clinique SuperFense Multicorrection Gel Anti-Fatigue Gel SPF40: s gelovou texturou, tento krém s SPF40 pomáhá viditelně korigovat první známky stárnutí, nerovnoměrná textura, matný tón a jemné linie. Odolné vůči vlhkosti a potu.

Denní antioxidační ošetřující krém SPF 15 Estée Lauder: Tento denní krém Estée Lauder je dostupný pro všechny typy pleti a obsahuje a Super komplex antioxidantů pro zabraňuje a snižuje projevy prvních známek stárnutíbojuje proti mdlému tónu pleti, jemným liniím a suchosti.

Zdroj droopyids.org

⭐️ Rutinní noční krém na první vrásky

SkinLongevity Long Life BareMinerals Bylinné noční ošetření: Tento krém BareMinerals působí v noci na posílení bariérové ​​funkce pokožky, aby se zvýšila její odolnost vůči agresi prostředí, volným radikálům a stresu. Vhodné pro všechny typy pleti.

Clarins revitalizační multiaktivní noční krém: krém pro vás první rutina vrásek dostupná pro normální, smíšenou a suchou pleť. Jak to funguje? Díky svému složení s organickým kalifornským mákem, rostlinou regenerační vlastnostitento krém funguje také v noci Když se vzbudíte, vaše pleť je hladší, tónovaná a viditelně mladší.

Blue Therapy Biotherm Accelerated Noční krém proti vráskám: tento krém Biotherm působí v noci, přičemž využívá skutečnosti, že je to období, kdy je pokožka nejvíce vnímavá. Má hedvábnou texturu a rychle se vstřebává, funguje mladá, hustá, hladká pokožka s menším počtem skvrn a vrásek.

Doufáme, že vám tento příspěvek pomůže vybavit se vším, co potřebujete rutina prvních vrásek ?

Napsat komentář