Roztomilé a jednoduché nápady na zaplétané účesy| Zdravápleť

31. březen Lehké zaplétané účesy influencerů, které budete chtít tuto sezónu nosit

Zveřejněno ve 13:47 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Copy nikdy nevyšly z módy. Každý rok se nosí znovu v každé své podobě. Od těch nejplážovějších a boho inspirací až po ty nejbarokovější updo účesy, mohli jsme vidět, jak se copy vyvíjejí a mění, čímž vznikají tisíce možností. Světlé zaplétané účesy jsou nepochybně jedním z nejvyhledávanějších, protože jsou nejen ideální na den nebo jsou klíčem k tomu, abyste se zbavili těch špatných vlasů, ale jsou také solventní a dobrou volbou pro lepší den. speciální příležitost.

Historie tkaní:

Zaplétané účesy jsou nepochybně jedny z nejuniverzálnějších a v celé historii se používaly jak pro ležérní vzhled, tak pro speciální příležitosti.

Chronologicky je jeho původ v roce 3500 před Kristem, přesněji v Namibii (Afrika) než způsob odlišení se od ostatních kmenů v této oblasti. Mezi africkými ženami se copy dědily z generace na generaci jako způsob, jak odlišit a stanovit hodnosti podle věku a kasty, k níž patřily.

Ve starověkém Egyptě se copy staly symbolem společenského postavení. V tomto smyslu si ženy přidávaly do vlasů zaplétané prodlužovače a muži je používali ve svých vousech jako božský symbol.

V Římě ženy zakomponovaly copy do oblečení. V závislosti na historickém momentu a módě byly umístěny tak či onak.

Na druhé straně ženy z vysoké společnosti starověkého Řecka nosily vlasy dlouhé a spletené, aby se odlišily od otrokyň, které je nosily krátké.

Na druhé straně si Keltové i Vikingové (muži i ženy) zaplétali vlasy. A ve středověku ženy nosily vlasy v zapletených účesech. Ve skutečnosti se v Evropě mezi královskými rodinami opakoval účes.

Čtyři světlé zaplétané účesy, které nosí influenceri:

Prošla staletí a copy jsou živější než kdykoliv předtím, zbavené svého dávného významu, dnes vám přinášíme lehké účesy s oblíbenými copy těch, kteří o módě vědí nejvíce: influencery. Čtyři všestranné a snadno vyrobitelné možnosti doma, které vám nezaberou více než 10 minut. Vše, co potřebujete, je guma (nebo dvě) a seřizovací nebo objemový produkt. Šij a zpívej!

Dětské copy:

Olivia Palermo, Zoë Kravitz, Hailey Baldwin, Rocío Osorno, Margot Robbie, María Pombo nebo Sara Carbonero jsou jen některé z celebrit, které přijaly jeden z nejtrendovějších účesů sezóny se světlými copy. Dětské copy jsou nezbytností pro letošní jaro a léto 2022. Míchání boho vzduchu s návratem na 200 v nejčistším stylu Lizzie Mcguire, dětské copy jsou jednoduchým, rychlým a elegantním řešením pro úpravu vlasů v této sezóně.

Jak se vyrábějí? Stačí oddělit dva prameny vlasů od středu vlasů (od vlasové linie), abyste vytvořili dva mini copy. Tyto spletené prameny jsou kombinovány se zbytkem vlasů, padající přes obličej, aby je orámovaly.

DVA copy:

Dvojitý culík se nosí, a hodně. V nejčistším stylu Dorothy z Čaroděje ze země Oz si influenceři vybírají tento dvojitý culík jako jednu ze stálic sezóny.

Susana Molina, Dulceida, Maria Pombo a Sara Carbonero jsou některé z celebrit, které nosily tento všestranný účes několikrát. Stačí si vlasy rozdělit na dvě části, přičemž vlasy rozdělíte na dvě části (jedna na každé straně střední části hlavy), abyste vytvořili dva makroprameny, ze kterých budou copy postaveny se třemi prameny.

Chcete-li mu dodat extra texturu, abyste vytvořili střapatý efekt, můžete použít pudr na objem u kořínků a jemně rozvázat copy použitím laku na vlasy, abyste vytvořili střapatý efekt.

TIARA TKANÍ:

Další z nejikoničtějších copů. María Pombo je jednou z jejích nejsilnějších obhájkyň, což dokazuje, že tento účes je ideální jak pro vytvoření formálního vzhledu pro hosty, tak pro jejich sebrání na pláž.

Dá se to udělat různými způsoby, buď vytvořením dvou copů kořene od středu čela po zátylek, přičemž spodní vlasy ponechají volné, nebo spojením dvou volných copů, které se setkávají v zátylku. Klíčem je zapletený top (jakýmkoli způsobem) a volný spodek, který dodává polo-up efekt a činí z něj jeden z nejchladnějších lehkých zaplétaných účesů sezóny.

cop zrušen:

Nepotřebujete prezentace. Je to klasický cop par excellence, i když je pravda, že při této příležitosti hledáme extra „ležérní efekt“. Abyste to udělali velmi jednoduchým způsobem, jednoduše si musíte udělat nízký cop a poté dát ten malý myšlenkový efekt. jak? Abychom způsobili tento zrušený finiš, naneseme na kořínky objemové pudry a poté copy rozvážeme (nebo dokonce rozčesáme kartáčem) a poté naneseme trochu laku na vlasy.

Napsat komentář