Rozhovor s Margo Marrone z Farmacia Bio– Triky, jak pečovat o pokožku obličeje a těla Co doporučuje Andrea?

Jako farmaceutka specializující se na bylinnou medicínu a alternativní medicínu, výživu a wellness byla Margo Marrone puristkou zdraví a krásy a dlouholetou zastánkyní přírody těsně před založením Organic Pharmacy v Londýně před 16 lety. Ale teprve o několik let později objevil léčivé zázraky homeopatie, alternativní formy medicíny, která zcela změnila jeho život a kariéru.

Tady se s námi setkala, aby nám řekla více o původu této kultovní oblíbené značky přírodní a organické krásy, závazku značky k ochraně a ochraně životního prostředí a její rady, jak používat tři nejlepší produkty The Organic Pharmacy. !

Vybudovali jste úspěšnou společnost s úžasnou řadou přírodních produktů. Jak to celé začalo?

Byl to opravdu proces a ani jeden heuréka moment, který mě přivedl k vytvoření Organic Pharmacy. Vystudovala jsem farmacii se specializací na bylinky. Po získání kvalifikace jsem se vždy snažil používat bylinné přípravky, aromaterapii a květinové esence, abych pomohl svým pacientům se základními problémy. Potom jsem objevila homeopatii a byla to právě homeopatie, která pro mě změnila opravdu všechno. Objevil jsem formu medicíny, která může v lidech skutečně přinést hlubokou změnu. Při studiu homeopatie jsem se setkal se slovem bio a byl jsem šokován, že jedno jablko lze 16krát postříkat pesticidy, herbicidy a fungicidy. Otevřel mi krabici s červy a brzy jsem zjistil, že všechny chemikálie v našem jídle nám způsobují nevolnost. Potom jsem se dozvěděl, že chemikálie v našich každodenních toaletních pomůckách jsou také toxické, a tak jsem chtěl mít místo, kde lidé mohou důvěřovat, vědět, že vše je bezpečné, a nechat si poradit od kvalifikovaných odborníků, kteří umí správně poradit. Stalo se to osm let a poté jsme konečně v roce 2002 otevřeli první organickou lékárnu v Londýně.

Co chybělo v odvětví, které jste chtěli naplnit Organickou lékárnou?

Chyběly hlavně produkty, které byly krásné na pohled a používání a přinesly výsledky. Chtěl jsem být schopen změnit svět tím, že pomůžu lidem být nejlepšími. Když jsme nemocní nebo v nesnázích, nemůžeme tak svobodně jít za svým vyšším cílem. Chtěl jsem, aby byli lidé zdraví, aby mohli být nejlepší.

Jakým výzvám jste čelili při vytváření linky? Jak jste je překonali?

Většina lidí nechápe účel organické péče o pleť. Nespojovali to, co se děje na kůži, s jejich zdravím. Musel jsem se hodně vzdělávat. Další výzvou bylo hledání konzervačních látek a jiných složek, ale naštěstí mi opravdu pomohlo, že jsem byl lékárník, protože jsem dokázal technicky pochopit výzvy a najít řešení.

Jaké jsou některé z iniciativ, které Farmacia Bio podniká na pomoc životnímu prostředí?

Naše receptury jsou 100% přírodní a mezi 55-99,9% organické. Podporou ekologického zemědělství chráníme životní prostředí před jedovatými pesticidy. Všechny naše dokumenty jsou schváleny Forest Stewardship Council a používají rostlinné inkousty a ve skutečnosti se v příštích dvou měsících zcela zredukujeme na likvidaci přebytečného papíru, dárkových krabic, papírových utěrek, brožur a dalších. přesunout na biologicky odbouratelný bambus. A konečně, chystáme se spustit novou iniciativu na podporu charitativní organizace 4Oceans, která čistí moře od plastů.

Jaká je nejlepší rada v péči o pleť?

Bez ohledu na váš věk vždy noste masku alespoň třikrát týdně.

Sdělte nám tři nejlepší produkty vaší značky, které můžete vyzkoušet, a jak je používat k dosažení nejlepších výsledků.

Mezi mé top tři patří Antioxidační sérum na zpevnění obličeje a Antioxidační gel na obličej. Smíchejte jednu pumpičku z každého v dlaních a aplikujte po očištění ráno a večer. Opravdu opravuje pokožku a zvlhčuje ji. Doporučuji také Enzyme Peel Mask k exfoliaci pokožky. Máte-li suchou pokožku, používejte ji třikrát týdně; pro olej čtyřikrát týdně; a pro každého nad 45 let každé ráno.

Napsat komentář