Road Trip, nová Essence| Zdravápleť

31. července Road Trip, nová Essence

Zveřejněno ve 13:16 v Beauty News, Giannella News

Essence Road Trip je nyní k dispozici v Zdravaplet! Přesně tak, v prodejnách i na webu již naleznete produkty limitované edice Essence Road Trip.

Tato limitovaná edice se skládá ze dvou odstínů rtěnky, čtyř laků na nehty, suchého šamponu, multifunkčního kondicionéru, tvářenky + rozjasňovače, duo očních stínů + tužky na oči, několika deodoračních ubrousků, cestovní taštičky a skvělé kosmetické tačky. pinzeta.

Limitovaná edice Essence Road Trip se točí kolem konceptu cestování, a proto se společnost rozhodla pro produkty navržené tak, aby byly praktické na cestách. Estetika ctí symboly trasy, zejména slavnou americkou Route 66.

Některé produkty z Essence Road Trip Jsou opravdu ideální například na výlet suchý cestovní šampon, který vám umožní vyčistit si vlasy, aby se prodloužil čas mezi mytími, velmi užitečné, když si je nemůžete nebo nechcete mýt každý den, ale chcete, aby vaše vlasy vypadaly čistě. Cena suchého šamponu je 89 Kč a koupíte ho zde.

The toaletní taška s nářadím Nám se osvědčil zejména na cesty: obsahuje štětec na pudr nebo tvářenku, štětec na oční stíny a štětec na oční linky. Dodává se také s pinzetou a s vestavěným zrcadlem. Jeho cena je 99 Kč a koupit si jej můžete zde: Road Trip set.

Dalším úspěchem této limitované edice Road Trip od Essence jsou deodorační ubrousky: balení 15 utěrek, které osvěží na cestách, i když nemáte po ruce sprchu. Tyto ubrousky vám zanechají pocit svěžesti a čistoty, s příjemnou vůní. Za pouhých 1,50 EUR zde koupíte osvěžovače vzduchu Road Trip.

Na závěr ještě připomínáme, že na stránce Zdravaplet je značka Essence 3×2, se kterou si můžete koupit 3 produkty a zaplatit jen 2.

Jaký produkt se vám na Essence Road Trip líbil nejvíce?

Napsat komentář