Rilastil Aqua Intense 72h – Testovaná kosmetika

The ceramid jsou důležitou složkou, kterou je třeba zvážit restrukturalizaci naší pokožky. Pomáhají překomponovat epidermis a zabraňují dehydrataci.

Koncem léta jsem si všimla, že moje pleť je trochu „nevyvážená“ a hledala jsem produkt, který je obsahuje. Tehdy jsem to našel Rilastil Aqua Intense 72h který, jak už název napovídá, slibuje 3 dny hydratace.

Zdálo se mi velmi zajímavé a jelikož se jeho cena pohybovala kolem 15 eur, rozhodla jsem se ho koupit, protože pokud udělal dobře to, co sliboval, zasloužil si místo v Test Cosmetics.

Nebudu tedy otálet a ukážu vám jeho seznam složek a řeknu vám, co na tento produkt vyzdvihuji a jaké jsou názory, ke kterým jsem dospěl po 2 měsících používání.

Rilastil Aqua Intense Intense hydratační krém 72h

  • Suma: 40 ml
  • cena: 15 EUR (Přímý odkaz)
  • přísad (INCI): Aqua (voda), dimetikonPentylenglykol, butylenglykol, Glycerin, Akryloyldimethyltolát amonný / kopolymer VP, Hydrogenovaný lecitin, Hyaluronát sodnýarginin, Hydrolyzovaná kyselina hyaluronová, Bacillus / Kyselina listová / Extrakt ze sójových kvasnic, Ceramid NP, AP keramika, EOP keramika, fytosfingosin, Cholesterolkyanokobalamin, Dimethicone / – Vinyl cross-polymer dimethiconeAkryláty / C10-30 alkylakrylát křížový polymer, Cetyl DimethiconeLauryllaktylát sodný, oxid křemičitý, isocetet-10, xantanová guma, karbomer, fenoxyetanol, ethylhexylglycerol, 1,2-hexandiol, disodná sůl EDTA, hydroxid sodný, parfém (parfém).

V zelená Umístil jsem je aktivní principy. A začneme jimi. První hydrogenovaný lecitin Pokožku velmi zjemňuje a hydratuje. Za ním následuje kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotnostína tomto přípravku Rilastil je však pozoruhodné, že také obsahuje lehká kyselina hyaluronová (Hydrolyzovaná kyselina hyaluronová), která proniká do hlubších vrstev a proto hydratuje zevnitř.

Tento produkt také obsahuje kvasnicový extrakt kyseliny listové Y tři druhy ceramidů že vedle cholesterolu poskytují to, co stratum corneum přirozeně potřebuje k obnově.

V Modrá Položil jsem tě silikony a glycerin které plní druhou funkci tohoto krému, kterou je zvlhčujeNebo co je to samé, vyhnout se dehydrataci přirozená kůže.

Jeho balení je velmi praktické a snadno použitelné do poslední kapky. Jeho textura je hustá a poněkud silikonová, ale velmi pěkná, jak můžete vidět na fotografii níže.

Můj názor na hydratační krém Rilastil Aqua Intense 72h

První věc, kterou musím říct je, že ačkoli je parfém podle mého vkusu na posledním místě v seznamu ingrediencí příliš to zapáchá a je to opravdu nepříjemné.

Použil jsem to ráno. Nejprve jsem začala v září tímto gel-krémem, který jsem si jednoduše dala Rilastil Aqua Intense 72h tonikum a výše. Teď v říjnu musím přiznat, že moje pleť se začala více dehydratovat. Aplikoval jsem třetinu ampule Isdin Flavo-C podle tu navrch, ale nestačilo to.

Myslím, že je to produkt, který má velmi zajímavé složky, ale nesplňoval potřeby mé pleti proto si myslím, že jsem byl poněkud omezený.

Myslím, že pokud nějaký máte Smíšená pleť bez mnoha změn si může vystačit s Rilastil Aqua Intense ale myslím si to pro dehydrovanou a suchou pleť je krátká. Pokud někdo z vás, kdo mě čte, zkoušel a má suchou nebo dehydrovanou pleť, dejte mi vědět do komentářů, ale můj pocit je takový, že…

Zkrátka jsem čekala víc od tohoto krému, který se mi i přesto, že má velmi zajímavé složky jako ceramidy, cholesterol a dva druhy kyseliny hyaluronové, trochu líbil. Zejména proto, že má spoustu silikonů, které by podle mě měly pomoci zabránit ztrátě hydratace, ale v mém případě tomu tak nebylo.

⭐Skóre: 7/10

Pokud se vám líbí nějaký ceramidový produkt, zanechte mi komentář, protože se nevzdám a kosmetiku s touto ingrediencí chci zkoušet i nadále.

Pro ty, kteří chtějí víc, doporučuji přečíst si příspěvek, který jsem věnovala známému krému z Lidla, a pokud jste spíše na tělo, nemůžete utratit příspěvek o másle z Lidla.

Napsat komentář