Rihanna zareagovala na líčení navždy na Instagramu

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Rihanna zareagovala na líčení navždy na Instagramu

.

Připravuje se něco mezi Rihanninou značkou make-upu Fenty Beauty a Make Up For Ever? Poslední jmenovaný zveřejnil na Instagramu, který se zdá být zvědavý, jak moc si Fenty zaslouží uznání, které obdržel.

„40 odstínů pro nás není novinkou -👄-,“ píše se v popisku na Instagramu. „Od roku #ultraHDfoundation vydala 40 odstínů pro každý jedinečný tón pleti, přičemž pochopila rozdíl mezi červeným a žlutým podtónem. S využitím zkušeností, času a vášně budeme pokračovat ve vývoji a zlepšování našich produktů pro profesionály, pro vás a pro každého.“

Pokud toto nebylo urážení, neříkejte to Rihannině flotile, která se na tomto postu velmi urazila. Rychlý přehled komentářů odhalí frustrované fanoušky Rihanny, kteří se zapřísahají, že už nikdy Make Up For Ever nepoužijí a odsuzují kosmetickou značku za takový „neprofesionální“ čin.

A přestože se zdálo, že se jí zástupům fanoušků daří dobře, Rihanna přidala své dva centy krátkým, ale výstižným komentářem: LOL. stále popelavý. Šokovaná,“ napsala.

Ať vám to slouží jako připomínka, že pokud jste si přišli po královnu, raději si ji nenechte ujít. Slovy samotné BadGal, „šokovaná“.

ikona přehrávání Ikona trojúhelníku označující přehrávání

ředitel krásy

Chloe Hall je kurátorkou veškerého kosmetického pokrytí na Zdravaplet.com. Věděla, že chce být krásná v momentě, kdy se Donna Summer dostala na její obrazovku, a od té doby se žene za dokonalými diskotékovými stíny. Jejím oblíbeným místem je průsečík krásy s moderní kulturou, ať už jde o hudbu, filmy nebo sociální sítě. Najdete ji v Brooklynu s jejím mopslíkem nebo v sekci komentářů Rihanny.

.

Napsat komentář