REVOX: První sérum s překvapivou cenou!| Zdravápleť

23. února REVOX: Prvotřídní sérum za překvapivou cenu!

Zveřejněno ve 20:30 v Krémech proti stárnutí od Maria

Ahoj Veri!!

Není to tak dávno, co jsem vám v tomto blogu říkala o hydratačních krémech značky REVOX (příspěvek ZDE) a poukázala jsem na to, že dnes nám mnohé značky umožňují postarat se o sebe, aniž bychom utráceli majlant! Dnes vám chceme pomoci dokončit vaši rutinu péče o obličej pomocí prvotřídního séra!

Pokud byste nevěděli, Revox je společnost, která vyniká tím, že nabízí fantastické formulace, typické pro mnohem dražší značky, za skutečně konkurenční ceny. Je to relativně nová společnost a v současnosti nabízí série a krémy.

Je krutý ke zvířatům a jeho vzorce jsou mimořádně opatrné.

Séra Revox Advance

Na Revox Serum nás na první pohled nejvíce zaráží, že mají uvnitř balení malý sáček.

Tento sáček obsahuje koncentrát, který se smíchá s tekutinou, čímž se získá čerstvě vyrobená a super koncentrovaná receptura.

Jak se používají?

Jak se používá?

Začněte s čistou a tonizovanou pletí, čistý extrakt, který je součástí balení produktu, jemně nalijte do séra, protřepávejte 2-3 minuty a poté naneste 5-6 kapek na obličej a dekolt.

Velmi rychle se vstřebávají, zanechávají na pokožce velmi příjemný pocit a mají aroma, díky kterému je každodenní péče o obličej velmi příjemná.

Jsou dodávány v tmavě hnědé skleněné nádobě, aby produkt zůstal světlý, a dodávají se s dávkovacím kapátkem, protože jsou velmi tekuté a tímto způsobem se produkt neplýtvá.

Na výběr jsou čtyři různá séra:

Intenzivní omlazovač

Využijte kombinaci čistého kaviárového extraktu obsaženého v sáčku a skleněného séra k vytvoření mimořádně koncentrovaného složení, které zlepšuje vzhled obličeje a dekoltu.

intenzivní revitalizace

Použijte kombinaci čistého extraktu z jantaru obsaženou v sáčku a skleněného séra. Receptura je velmi koncentrovaná a zlepšuje vzhled a stav obličeje a dekoltu.

Intenzivní čištění + regenerátor

Jedná se o intenzivně vyživující sérum, které díky obsahu až 5% hlemýždí filtrovaného kromě vysoce koncentrovaných účinných látek působí na pokožku silně regeneračně, zlepšuje vzhled a stav obličeje a dekoltu jemné pokožky. .

Intenzivní vyhlazení

Použijte kombinaci SYN-AKE a čistého perlového extraktu obsaženého ve vnitřním sáčku a skleněném séru. Receptura vyhlazuje pokožku na obličeji, krku a dekoltu.

Vyzkoušeli jste už tato séra? Pokud jste to neudělali … je čas !! Cena vás velmi překvapí. Máte je v Zdravaplet (Online KLIKNĚTE SEM)

Doufáme, že se vám příspěvek líbil, Primores !!

Do budoucna.

Napsat komentář