Resveratrol v kosmetice – Zkušební kosmetika

Co je resveratrol ak čemu slouží?

V rámci rodiny polyfenoly našel jsem resveratrol. východ antioxidační složka který se generuje v slupka z černých hroznů Nachází se iv jiných potravinách, jako jsou granátová jablka, červené ovoce nebo některé ořechy.

Tato molekula je také přítomna v červené víno ale nikdy ne u zvířat nebo jiných rostlin, což z něj činí velmi speciální účinnou látku.

Resveratrol je zodpovědný za chránit hrozny před houbami působí jako fungicid a zabraňuje kažení hroznů. Což má vliv i na pokožku díky své antioxidační aktivitě oddaluje předčasné stárnutí dermy.

Vlastnosti a výhody resveratrolu

  • antioxidanty
  • rekuperační

antioxidanty

Jeho antioxidační působení dokáže zvýšit obranyschopnost pokožky a eliminovat volné radikály, které denně poškozují dermis. Proto je resveratrol skvělým spojencem proti znečištění a slunečnímu záření.

rekuperační

Zlepšuje funkci buněk, oddaluje předčasné stárnutí a obnovuje, chrání a regeneruje. Mnozí si resveratrol spojují s dlouhověkostí ai když je to trochu přehnané, je pravda, že benefity pro tělo (orální i lokální) jsou vynikající.

S nárůstem znečištění a nechráněným pobytem na slunci stárneme naše buňky dříve, což má za následek ztrátu elasticity a pevnosti, jakož i mdlost pokožky a vznik vrásek.

Protože pokud je pokožka hydratovaná as normální injekcí antioxidantů, bude nejen vypadat jasněji, ale podpoří syntézu kolagenu a předefinuje, oddálí ochablost a výrazové linky.

Jak se resveratrol objevuje v INCI kosmetiky

Jelikož většina kosmetických ingrediencí nemá mnoho variací, je pravdou, že resveratrol, který se nachází v různých druzích ovoce, se může v INCI objevit několika způsoby:

  • resveratrol
  • Výtažek z výhonků révy Palmitoil
  • Olej ze semen Vitis vinifera
  • Extrakt z listů Vitis vinifera
  • Resveratrol kvasnicový extrakt

Resveratrolové krémy

V současnosti existuje mnoho značek, které spustily celé řady s touto účinnou látkou. Vlastní značka Caudalie, zaměřená na hrozny, má ve většině svých receptur resveratrol.

Také další jako Sesderma nebo Skinceuticals, ale chcete-li zjistit více kosmetiky resveratrol, stačí se přihlásit k odběru Kosmetika na zkušebním zpravodaji a poštou obdržíte všechny produkty, které doporučuji.

A vy, jaké krémy s resveratrolem běžně používáte?

Krém Lidl patří mezi nejznámější, ale je proti stárnutí?

Napsat komentář