Ren recenze péče o pleť– Tipy pro zářivé vlasy a pleť

Tento článek je založen na některých informacích týkajících se Ren recenze péče o pleť

.

Historie značky REN Skincare

Společnost REN Skincare založená v roce 2000 má jednoduchou filozofii péče o pleť: dodávat viditelné výsledky péče o pleť s přísadami, které působí s pokožkou, aniž by způsobovaly podráždění. Značka používá ingredience z udržitelných zdrojů, jakož i udržitelné obaly, jako jsou láhve vyrobené z oceánských plastů a tuby vyrobené z recyklovaných plastů.

Uvažujete-li o vyzkoušení čisté a ekologické značky péče o pleť, možná uvažujete o REN Skincare – je však tato značka skutečně vhodná pro váš typ pleti? Přečtěte si naši recenzi a dozvíte se více o nejprodávanějších produktech REN Skincare, klíčových složkách (a některých potenciálně problematických složkách!), recenzích REN Skincare od skutečných zákazníků a dalších.

Co je v produktech péče o pleť REN?

Zde je bližší pohled na aktivní složky běžně používané v produktech péče o pleť REN. Vitamin C, peptidy a retinol jsou základními složkami řady péče o pleť REN. Všechny tyto složky by měly být součástí vaší rutiny péče o pleť.

Vitamin C
Už léta posloucháme, že vitamín C je nejlepší složka proti stárnutí. Je to silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály, nestabilními molekulami, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce.

Vitamin C také pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a zvyšuje zářivost. Jakoby to nestačilo, výzkum naznačuje, že vitamín C aplikovaný na pokožku výrazně obrací strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu.

Je v REN Glow and Protect Serum.

Ale naše oblíbené sérum s vitamínem C je Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti poškození volnými radikály. Doporučujeme používat každé ráno.

Peptidy
S přibývajícím věkem se produkce kolagenu a elastinu v těle zpomaluje. Tyto dva proteiny jsou zodpovědné za strukturální podporu pokožky. V důsledku toho pokožka ztrácí svoji přirozenou pevnost a hladkost.

Přestože je kolagen nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu pokožky, kolagenový protein je příliš velký na to, aby se mohl absorbovat lokálně do pokožky. Proto používání produktů péče o pleť s obsahem kolagenu neposkytne očekávané výhody proti stárnutí.

Zde vstupují do činnosti peptidy. Peptidy jsou stavebními kameny bílkovin, které se díky své menší velikosti snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky.

Zpevňující a vyhlazující sérum REN Keep Young And Beautiful obsahuje kvasnicově fermentovaný hexapeptid 11, který zlepšuje pevnost pokožky.

Pokud hledáte peptidové sérum, doporučujeme vám Carrot & Stick The Repair Serum. Obsahuje 7 rostlinných peptidů pro pevnější a hladší kůži. Obsahuje také složky milující pokožku, jako je kyselina hyaluronová a niacinamid.

retinol
Retinol je složka proti stárnutí, kterou doporučují dermatologové a odborníci na pleť. Klinicky prokázáno, že minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek, zlepšuje nerovnoměrný tón pleti, obnovuje pevnost pleti a snižuje výskyt rozšířených pórů.

Jediná nevýhoda? Retinol může často vést k vedlejším účinkům, jako je suchost pokožky, odlupování a podráždění.

REN Skincare má řadu s názvem „Bio-Retinoid“, který zahrnuje sérum, olej a krém. Klíčovou složkou je rostlinná alternativa retinolu s názvem Bidens Pilosa.

Používejte retinoidy v noci. Doporučujeme toto olejové retinoidní sérum. Obsahuje Hydroxypinacolone Retinoate, složku, která poskytuje podobné výhody s menším podrážděním.

Jaké jsou nejprodávanější produkty péče o pleť od REN?

Řada produktů REN Skincare zahrnuje širokou škálu produktů včetně čisticích prostředků na obličej, produktů proti stárnutí a produktů pro suchou, aknózní a citlivou pleť. Kolekce zahrnuje také gely na mytí těla, tělové krémy, retinoidy, tonika, masky a produkty péče o oči a rty. Jelikož v této recenzi je příliš mnoho produktů na to, abychom je pokryli, zaměříme se na několik nejprodávanějších produktů péče o pleť od REN: Clean Jelly Oil Cleanser, Glow Daily AHA Tonic a Glycolic Lactic Radiance RENewal Mask.

REN Skincare Clean Jelly Oil Cleanser je třífázový jemný čistící přípravek na olejové bázi, který odstraňuje voděodolný make-up, SPF a nečistoty. Tento čistící prostředek poskytuje hloubkové čištění, aniž by z pokožky odebral potřebnou vlhkost. Jedinečnost tohoto čistícího prostředku spočívá v tom, že se během mytí třikrát mění, začíná jako želé a mění se na olej a poté mléko, aby jemně smylo špínu, make-up a nečistoty pro jemnou a čistou pokožku.

O REN Skincare Glow Daily AHA Tonic se říká, že je jako obličejový peeling a obnovující toner v jednom. Tento pleťový toner REN stimuluje přirozenou buněčnou obnovu, aby vyrovnal tón pleti, snížil výskyt pórů a podpořil zdravý lesk.

REN Skincare Glycol Lactic Mask údajně rozjasňuje pleť a stahuje póry – už za deset minut. Tato smývatelná maska ​​obsahuje přírodní kyseliny získané z ovoce, které pomáhají vyhlazovat texturu pokožky, zpevňují, rozjasňují skvrny a obnovují zdravý vzhled pokožky.

Kde se prodávají produkty péče o pleť REN?

Produkty péče o pleť REN debutovaly v Anglii a poté se rozšířily do Velké Británie a dalších zemí včetně USA. Dnes jejich produkty naleznete na pultech péče o pleť v obchodních domech, lékárnách a ve vybraných lázních. Produkty REN Skincare se prodávají na webové stránce značky, jakož iu prodejců třetích stran, jako jsou Amazon, Sephora a další.

Jaké jsou zásady vrácení REN Skincare?

V pravidlech vrácení REN Skincare se uvádí: „Pokud nejste zcela spokojeni s vaší objednávkou, můžeme vám nabídnout vrácení peněz za předpokladu, že nám bude zboží vráceno do 30 dnů od zakoupení. Upozorňujeme, že pokud jste si zakoupili položky prostřednictvím některého z našich prodejců, budete si muset sjednat vrácení nebo výměnu přímo u nich.“

Je REN péče o pleť zdarma?

Péče o pleť REN je bez krutosti. Značka netestuje hotové výrobky ani složky na zvířatech, ani jejich dodavatelé či třetí strany. Také neprodávají své produkty tam, kde je testování na zvířatech povinné ze zákona. Je však třeba poznamenat, že REN Skincare vlastní Unilever, mateřská společnost, která provádí testování na zvířatech, pokud to vyžaduje zákon.

Recenze produktů péče o pleť REN

Recenze na REN Skincare na webové stránce značky jsou obecně docela pozitivní, většina produktů získala 4 nebo 5 hvězdiček. Ve skutečnosti existuje poměrně mnoho pozitivních recenzí REN Skincare od lidí s citlivou pokožkou, které uvádějí, že nemají problém s používáním těchto produktů a že fungují dobře.

Existuje však několik negativních recenzí na REN Skincare s jedním společným tématem: tyto produkty způsobují podráždění pokožky, zarudnutí, svědění a alergické reakce. Domníváme se, že tyto reakce jsou s největší pravděpodobností způsobeny množstvím vůně v produktech REN Skincare. Například jedno z denních AHA toniků REN Skincare Glow říká: „Poprvé jsem to použila před několika týdny. Tvář pořádně zčervenala a svědila. Stále mám růžovou pleť a moje pokožka je nyní velmi citlivá. Netřeba dodávat, že jsem ho už nepoužil a opravdu lituji, že jsem ho kdy použil. „

Jaké jsou alternativy k péči o pleť REN?

Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť.

Pokud hledáte účinné produkty péče o pleť, které neobsahují škodlivé toxiny, doporučujeme Carrot & Stick.

Carrot & Stick se zavázala vytvářet receptury rostlinného původu, které přinášejí pozoruhodné výsledky bez spoléhání na toxické chemikálie nebo standardní konzervační látky.

Carrot & Stick má tvrdý přístup k péči o pleť, přičemž dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny s inovativní vědou.

Doporučujeme toto sérum a hydratační krém.

Napsat komentář