Recenze Tweezerman ProMaster Lash Curler Rose Gold

Vítejte na mych webových stránkách a užijte si čtení tohoto speciálního článku o Recenze Tweezerman ProMaster Lash Curler Rose Gold

.

REDAKČKA Hlavní redaktorka krásy Cristina Rodulfo

Kulma na řasy THE LOVE Tweezerman ProMaster, 22 dolarů

KOUPTE NYNÍ

Mám nenávist/nenávist ke svým řasám. Jsou velmi rovné a zešikmené směrem dolů, díky čemuž je řasenka ještě rozcuchanější a obtížněji se kontroluje (a to je součást mé práce!). Přestože od té doby znám radost z lash lift, která zahrnuje chemickou trvalou řasu, předtím jsem otestovala všechny možné kulmy na řasy na trhu. Ani ty nejoblíbenější produkty nedokázaly udržet mé řasy nadzvednuté – jedna vrstva je opadne za pár vteřin. Právě když jsem si myslel, že jsem odsouzen k životu neviditelných řas, přistála mi na stole jedinečná nabídka od Tweezermana.

Tyler Joe

#ELLEloves je každodenním místem pro sdílení toho, co mají rádi redaktoři Zdravaplet. Protože sdílet znamená starat se.

Říkejte mi jednoduše, ale stačil jeden odstín růžového zlata na natáčkách, abyste si mě získali. Ještě víc mě zarazilo, že Tweezerman má různé natáčky na různé typy očí. Použila jsem ten na mandlové oči jako ten můj. Byla jsem mile překvapená, jak se natáčky tak dokonale přizpůsobily tvaru očního víčka. Nemusel jsem ho kroutit do různých segmentů jako dříve a necítil jsem z nástroje žádné nepohodlí. Všechno, co jsem dostal, bylo to krásné, blízko kořenového výtahu, o kterém jsem vždycky snil. Také se mi líbí, že kadeře zůstane celý den, aniž by spadla. Přidejte řasenku a opravdu to vypadá, že jsem si dala nějaký falešný.

.

Napsat komentář