recenze Skyn ​​ISLAND– tvůj kosmetický blog

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o recenze Skyn ​​ISLAND

.

Historie vzniku Skyn ​​​​ISLAND

Věděli jste, že stres si na vaší pleti může pořádně vybrat daň? Ať už je to pracovní termín, vaše děti nebo pozdní večer s děvčaty, každodenní stresy mohou zhoršit zdraví vaší pokožky. Ve skutečnosti existuje několik publikovaných studií v oblasti psychodermatologie (vědecká studie o tom, jak emoce ovlivňují pokožku), které ukázaly, jak stres může skutečně narušit schopnost pokožky správně fungovat. Například stres snižuje schopnost pokožky hojit rány a bojovat proti chorobám. A to je důvod, proč zakladatelka Skyn ​​ISLAND, Sarah Kugelman, vytvořila tuto řadu péče o pleť.

Po hospitalizaci kvůli velmi vysoké úrovni stresu a poté, co jí řekli, že se nedožije 40 let, aniž by změnila svůj životní styl, se Sarah odešla odpočinout si na Island, kde přišla s nápadem vytvořit Skyn ​​ISLAND. Čtěte dále a dozvíte se více o nejoblíbenějších produktech značky, klíčových složkách, recenzích Skyn ​​​​ISLAND od skutečných zákazníků a mnohem více.

Top 5 nejoblíbenějších produktů Skyn ​​ISLAND

Skyn ISLAND nabízí produkty péče o pleť k léčbě některých z nejběžnějších problémů pleti, jako jsou skvrny, známky stárnutí, dehydratace, zarudnutí a další. Pokud si nejste jisti, kde začít s touto značkou, prohlédněte si těchto 5 nejoblíbenějších produktů Skin ISLAND.

Ledový gel na mytí obličeje
Jedním z nejoblíbenějších produktů značky je Glacial Face Wash, krémový, pěnivý čistící prostředek určený k osvěžení, zklidnění a čištění namáhané pokožky. Skyn ICELAND Glacial Face Wash se doporučuje pro lidi s mastnou nebo smíšenou pletí.

Čistý obláčkový krém
Skyn ICELAND Pure Cloud Cream je lehký denní hydratační krém, o kterém se říká, že viditelně zpevňuje, hydratuje a zklidňuje citlivou pokožku. Byl speciálně vyvinut tak, aby zvrátil účinky extrémních povětrnostních podmínek (horkých i studených) a poskytoval hojení po kosmetických procedurách. Tento hydratační krém se doporučuje lidem se suchou, smíšenou, podrážděnou nebo citlivou pokožkou.

Islandský oční krém
Oční krém Skyn ​​ICELAND je vyvinut tak, aby se zaměřil na tři hlavní oční problémy: tmavé kruhy, otoky a vrásky. Vzorec obsahuje peptidy proti stárnutí, antioxidanty a rostlinné extrakty, které zlepšují zdraví pokožky. Tento oční krém obsahuje také bavlněný prášek, který působí jako optický difuzér, vyplňuje jemné linky a vrásky a rozjasňuje oční okolí.

Tečky kazů
Skyn ICELAND Blemish Dots jsou gelové náplasti, které odstraňují skvrny, zmírňují zánět a minimalizují zarudnutí způsobené skvrnami. Značka tvrdí, že klíčovými složkami ve Skyn ​​ISLAND Blemish Dots jsou kyselina salicylová, sopečný popel a protizánětlivé rostlinné látky, ale jak se dozvíte v další části, hlavní složkou těchto náplastí je vysušující alkohol.

Islandské sérum mládeže
Jedním z nejoblíbenějších sér značky proti stárnutí je Islandské sérum mládeže. Sérum je navrženo tak, aby zachovalo a obnovilo mladistvý vzhled pleti a předcházelo stresům vyvolaným známkám stárnutí, jako jsou jemné linky, změna barvy a ztráta jasu.

Jaké jsou klíčové ingredience Skyn ​​ISLAND?

Jednou z klíčových složek značky je patentovaná přírodní směs s názvem ‚Islandic Complex‘, o které se říká, že doplňuje živiny, které jsou vyčerpány stresem. Sklizené z čistého a silného prostředí Islandu obsahuje islandskou ledovcovou vodu bez znečištění se 6 základními minerály pro hydrataci a detoxikaci pokožky. Směs také obsahuje oleje ze semen arktické morušky a brusinek, které se nazývají „super ovoce Arktidy“ a jsou bohaté na omega mastné kyseliny. A konečně Island Complex obsahuje silné antioxidanty a čistý molekulární kyslík, který dodává energii do nejhlubších vrstev pokožky, aby obnovil mladistvý jas. Islandský komplex naleznete ve všech produktech Skyn ​​ICELAND. Nyní se podívejme blíže na klíčové složky, které se nacházejí v nejoblíbenějších produktech Skyn ​​ISLAND, které jsme načrtli v předchozí části.

Jednou z klíčových složek Skyn ​​ISLAND Glacial Face Wash je extrakt z kůry bílé vrby. I když není skutečnou náhradou kyseliny salicylové, extrakt z kůry bílé vrby obsahuje salicin (druh salicylátu). Salicin může pomoci snížit zánět a související zarudnutí, ale neodlupuje pokožku jako kyselina salicylová.

Skyn ICELAND Pure Cloud Cream obsahuje jako klíčovou složku hyaluronát sodný, sůl kyseliny hyaluronové. Výhody, které poskytuje hyaluronát sodný, jsou založeny na schopnosti této molekuly absorbovat a zadržovat vodu. Ve skutečnosti je hyaluronát sodný schopen zadržet více vody než kterákoli jiná přírodní látka – až 1000 násobek své vlastní hmotnosti ve vodě! Hyaluronát sodný tedy pomůže přitáhnout vlhkost do pokožky, výsledkem čehož bude hladší, jemnější pokožka s redukovanými jemnými linkami a kypřejším vzhledem.

Oční krém Skyn ​​ISLAND obsahuje extrakt Saponaria Pumila, což značka nazývá „průlomová“ arktická botanická rostlina. Tato kvetoucí rostlina je klasifikována jako extrémofilní, protože přežila dobu ledovou díky své biologické adaptaci na extrémní podnebí.

Skyn ISLAND Blemish Dots mají vysušující účinek na skvrny díky vysoké koncentraci denaturovaného alkoholu. Tento typ alkoholu vysušuje mastnou kůži, což může pomoci dočasně se zbavit skvrny. Je ovšem důležité vědět, že denaturovaný alkohol může být pro pokožku škodlivý, což vede k nadměrné suchosti, podráždění a dokonce k porušení kožní bariéry.

Klíčovou složkou islandského séra mládeže Skyn ​​​​ISLAND je astaxanthin, který značka sbírá z islandských mikrořas pomocí 100% obnovitelné geotermální energie. Astaxanthin je silný antioxidant, který je ve skutečnosti 6000krát silnější než vitamín C. Je schopen pomáhat v boji proti známkám stárnutí a zároveň snižovat zánět a chránit před volnými radikály.

Kde se prodává Skyn ​​ISLAND?

Skyn ICELAND se prodává na webové stránce značky, jakož iu online prodejců třetích stran, jako jsou Ulta, Amazon, LovelySkin.com, Dermstore a další.

Jaká jsou pravidla vrácení Skyn ​​ISLAND?

V pravidlech vrácení Skyn ​​ISLAND se uvádí: „Náhrady budou vráceny do 30 dnů od přijetí vrácené položky ve formě kreditu držiteli kreditní karty. Momentálně nemůžeme provádět výměny. Vrácení zboží je možné jen tehdy, je-li výrobek neotevřený a nepoužitý.

Je Skyn ​​ISLAND bez krutosti?

Skyn ISLAND je bez krutosti. Značka netestuje hotové výrobky ani složky na zvířatech, ani jejich dodavatelé či třetí strany. Také neprodávají své produkty tam, kde je testování na zvířatech povinné ze zákona.

Skyn ISLAND recenze

Recenze Skyn ​​ISLAND na stránce značky jsou mixem pozitiv a negativ. Zatímco většina produktů získala několik hodnocení 4 a 5 hvězdiček, pro každý produkt, který jsme zmínili výše, existuje také několik hodnocení 1 a 2 hvězdičkami. Zdá se, že negativní recenze Skyn ​​ISLAND se týkají podráždění způsobeného těmito produkty nebo pocházejí od zákazníků, kteří si nevšimli očekávaných výsledků po použití produktů péče o pleť Skyn ​​ICELAND.

Jaké jsou alternativy k Skyn ​​ISLAND?

Celkově se nám líbí, že produkty péče o pleť Skyn ​​ISLAND obsahují jedinečné složky, jako jsou arktické bylinky, astaxanthin, islandský komplex a další. Možná však budete váhat, zda tyto produkty vyzkoušet, kvůli negativním recenzím Skyn ​​ISLAND. V takovém případě bychom vám chtěli doporučit alternativu, kterou byste měli zvážit: Formulyst.

Doporučujeme produkty péče o pleť Formulyst, neboť značka věří, že věk je jen číslo. A toto číslo činí vaši pokožku a její péči jedinečnou, zejména s přibývajícím věkem. To je důvod, proč Formulyst vytváří cílený profil pleti a léčebný režim na základě vašich nejnaléhavějších problémů s pokožkou.

Jedním z produktů Formulyst, který doporučujeme, je krém Lifting a vyhlazení vrásek. Toto Sametově jemný krém je navržen tak, aby pomohl zlepšit vzhled a tón vaší pokožky. Vzorec obsahuje olej ze semen moringy pro intenzivní hydrataci, extrakt z ovoce Evodia rutaecarpa, který pomáhá rozjasnit a zjemnit, a extrakt z pivoňky, který pomáhá zlepšit hustotu pokožky pro hladší a hladší vzhled. Krém Formulyst Lifting and Wrinkle Smoothing Cream v krátké době způsobí, že pokožka vypadá hladší a zdravější a po čase se pleť stává pevnější a mladší.

Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť. Carrot & Stick má tvrdý přístup k péči o pleť a dokonale vyvažuje sílu rostlin se špičkovou vědou. Mrkev a tyčinka jsou dobré nejen pro vaši pokožku, ale jsou dobré i pro životní prostředí, neboť receptury neobsahují škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Napsat komentář