Recenze SkinMedica– tvůj kosmetický blog

V tomto příspěvku na blogu bychom vám rádi vysvětlili pravdu o tom. Recenze SkinMedica

.

doktor Dennis Gross. Murad. Zdraví pokožky. Co mají všechny tyto značky společného? Všechny byly založeny dermatology. Jedna značka, o které možná lidé nevědí, že ji založil dermatolog, je SkinMedica.

Dermatolog Dr. Richard Fitzpatrick byl jedním ze spoluzakladatelů značky SkinMedica, která existuje od roku 1999. Zde je zajímavý fakt o této značce: SkinMedica vytvořila první lokální řešení růstového faktoru v roce 2001, čímž byla průkopníkem při vytváření celé kategorie. Dnes značka nabízí celou řadu produktů obsahujících růstové faktory, které podporují zdravou, mladší vypadající pleť.

V tomto přehledu si projdeme 10 nejlepších produktů SkinMedica včetně klíčových složek v těchto produktech a výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) jejich použití v péči o pleť. Poskytneme vám také recenze SkinMedica, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Stojí péče o pleť SkinMedica za tu cenu?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za cenu. Produkty SkinMedica jsou drahé, například sérum TNS Advanced+ stojí 295 dolarů.

Dle našeho názoru produkty SkinMedica nestojí za cenu, jednoduše proto, že existují jiné značky péče o pleť, které nabízejí podobné produkty, které jsou levnější.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Co SkinMedica obsahuje?

Klíčovou složkou každého produktu SkinMedice TNS je jejich TNS Recovery Complex, také známý jako Human Fibroblast Conditioned Medium.

Tato směs růstových faktorů pomáhá podporovat zdravější a mladší pokožku, neboť stárnoucí a sluncem poškozená pokožka vyžaduje růstové faktory, aby se udržela. Buňky ve stárnoucí pokožce však produkují méně růstových faktorů než buňky v mladé pokožce.

Podle doktora Rahula Mehty, vedoucího výzkumu a vývoje ve SkinMedica, jedním ze způsobů, jak podpořit úroveň omlazování pleti, je pravidelné používání produktů péče o pleť s vysokou koncentrací stabilních růstových faktorů.

Používání produktů SkinMedica TNS tedy může pomoci zlepšit vzhled jemných linek, vrásek, textury a změny barvy.

Základními složkami řady SkinMedica jsou kromě TNS Recovery Complex vitamín C, peptidy a retinol. Všechny tyto složky by měly být součástí vaší rutiny péče o pleť.

Vitamin C
Už léta posloucháme, že vitamín C je nejlepší složka proti stárnutí. Je to silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály, nestabilními molekulami, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce.

Vitamin C také pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a zvyšuje zářivost. Jakoby to nestačilo, výzkum naznačuje, že vitamín C aplikovaný na pokožku výrazně obrací strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu.

Nachází se v komplexu SkinMedica Vitamin C+E.

Ale naše oblíbené sérum s vitamínem C je Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti poškození volnými radikály. Doporučujeme používat každé ráno.

Peptidy
S přibývajícím věkem se produkce kolagenu a elastinu v těle zpomaluje. Tyto dva proteiny jsou zodpovědné za strukturální podporu pokožky. V důsledku toho pokožka ztrácí svoji přirozenou pevnost a hladkost.

Přestože je kolagen nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu pokožky, kolagenový protein je příliš velký na to, aby se mohl absorbovat lokálně do pokožky. Proto používání produktů péče o pleť s obsahem kolagenu neposkytne očekávané výhody proti stárnutí.

Zde vstupují do činnosti peptidy. Peptidy jsou stavebními kameny bílkovin, které se díky své menší velikosti snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky.

SkinMedica TNS Advanced+ Serum obsahuje inovativní peptidový komplex, který vyživuje a podporuje pokožku.

Pokud hledáte peptidové sérum, doporučujeme vám Carrot & Stick The Repair Serum. Obsahuje 7 rostlinných peptidů pro pevnější a hladší kůži. Obsahuje také složky milující pokožku, jako je kyselina hyaluronová a niacinamid.

retinol
Retinol je složka proti stárnutí, kterou doporučují dermatologové a odborníci na pleť. Klinicky prokázáno, že minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek, zlepšuje nerovnoměrný tón pleti, obnovuje pevnost pleti a snižuje výskyt rozšířených pórů.

Jediná nevýhoda? Retinol může často vést k vedlejším účinkům, jako je suchost pokožky, odlupování a podráždění.

Je v komplexu SkinMedica Retinol Complex (dostupný v síle 0,25, 0,5 a 1%).

Používejte retinoidy v noci. Doporučujeme toto olejové retinoidní sérum. Obsahuje Hydroxypinacolone Retinoate, složku, která poskytuje podobné výhody s menším podrážděním.

Jakých je 10 nejlepších produktů SkinMedica?

SkinMedica nabízí vše, co potřebujete k vytvoření kompletní rutiny péče o pleť, včetně čistících prostředků, zvlhčovačů, sér, masek, opalovacích krémů a dalších. Zde je seznam 10 nejlepších produktů SkinMedica.

SkinMedica Retinol Complex 0,5

Jak již název napovídá, retinol je hlavní složkou komplexu SkinMedica Retinol Complex („0,5“ v názvu označuje sílu retinolu v tomto vzorci; je dostupný i v síle 0,25 % a 1 %).

Předpokládá se, že toto ošetření retinolem zlepšuje tón a texturu pleti a zároveň snižuje výskyt jemných linek a hrubých vrásek. Věříme, že tento produkt poskytne všechny tyto benefity a možná ještě více díky kombinaci retinolu s antioxidanty jako je niacinamid a vitamín E, ceramidy doplňující bariéru a kolagen stimulující peptidy.

Sečteno a podtrženo: Jedná se o velmi dobře formulovanou retinolovou kúru, která kombinuje 0,5% retinolu s antioxidanty, ceramidy, peptidy a některými prospěšnějšími složkami.

SkinMedica HA5 Omlazující hydratační krém

Sérum s kyselinou hyaluronovou může být prospěšné pro všechny typy pleti, zejména pro mastnou a aknózní pleť. Je to proto, že kyselina hyaluronová absorbuje hodně vlhkosti; ve skutečnosti dokáže kyselina hyaluronová ve vodě udržet až 1000násobek své vlastní hmotnosti! To dodává pokožce hydrataci, aniž by se cítila lepkavá, mastná nebo těžká.

Líbí se nám, že SkinMedica HA5 Rejuvenating Hydrator obsahuje směs kyseliny hyaluronové s 5 různými molekulovými hmotnostmi, která pomáhá hydratovat více vrstvy pokožky a zároveň vyhlazuje vrásky.

Nejsme však fanoušky ceny – 178 dolarů za 2 oz! Podle našeho názoru je cena HA5 Rejuvenating Hydrator podle nás předražená, zejména vezmeme-li v úvahu, že na trhu jsou velmi podobná hyaluronová séra za zlomek ceny.

První věc, která vás napadne, je Obyčejná kyselina hyaluronová 2% + B5 (která stojí méně než 7 dolarů btw). Několik dalších skvělých možností je Formulyst Hyaluronic Boosting Serum a CeraVe Hydrating Hyaluronic Acid Serum.

Sečteno a podtrženo: I když si myslíme, že SkinMedica HA5 Rejuvenating Hydrator má dobré složení, nedoporučujeme tento produkt jednoduše proto, že na trhu jsou velmi podobná hyaluronová séra za zlomek ceny!

Esenciální sérum SkinMedica TNS

Jedním z nejoblíbenějších produktů SkinMedica je TNS Essential Serum, jehož cílem je zlepšit vzhled jemných linek a vrásek a také tón a texturu pleti. Láhev obsahuje dvě komory s proslulou recepturou růstového faktoru, TNS Recovery Complex, v jedné komoře a APS Corrective Complex ve druhé.

TNS Recovery Complex (médium upravené pro lidské fibroblasty) je fyziologicky vyvážená, přirozeně vylučovaná a stabilizovaná směs růstových faktorů.

Růstové faktory jsou mediátorové proteiny, které jsou vlastní našemu tělu a jsou schopny stimulovat růst buněk, proliferaci, hojení a diferenciaci. Růstové faktory hrají důležitou roli při udržování zdravé pokožky a lokální aplikace může pomoci zlepšit vzhled jemných linek, vrásek, tónu a textury pleti.

APS Corrective Complex je patentovaná směs peptidů, antioxidantů a dalších blahodárných složek, které zlepšují celkový vzhled pokožky.

Je zde obzvlášť vysoká koncentrace alfa-arbutinu, glykosylovaného hydrochinonu, který má schopnost inaktivovat tyrosinázu. Je tedy známo, že alfa-arbutin pomáhá vyblednout tmavé skvrny a podporuje jasnější pleť.

Navíc toto složení je plné antioxidantů, které pomáhají předcházet tmavým skvrnám a redukují jemné linky a vrásky. Receptura obsahuje mimo jiné vitamíny C a E, ergotionein, ubichinon, extrakt z listů zeleného čaje a extrakt z listů ostružiny.

Jedna věc, kterou je třeba vědět o tomto složení, je, že obsahuje několik syntetických vonných složek, které mohou způsobit reakce z přecitlivělosti pokožky.

Sečteno a podtrženo: Kombinace růstových faktorů, peptidů, antioxidantů a alfa-arbutinu v TNS Essential Serum by měla pomoci zlepšit vzhled jemných linek, vrásek, tón a texturu pleti.

Advanced SkinMedica TNS sérum

SkinMedice TNS Advanced Serum je podobné TNS Essential Serum, protože má také dvoukomorový systém; komora 1 obsahuje TNS-MR a komora 2 se skládá z Renessense (RSC) Advanced.

TNS-MR obsahuje Human Fibroblast Conditioned Medium, směs růstových faktorů, která pomáhá zlepšit vzhled jemných linek, vrásek, tónu a textury pleti. Obsahuje také komplex peptidů.

Renessense (RSC) Advanced je speciálně navržen na podporu výsledků

směs růstových faktorů se směsí rostlinných látek, mořských extraktů a peptidů, které zahrnují francouzské lněné semínko, mořský extrakt a zelené mikrořasy. Tato směs podporuje reparační funkce a procesy obnovy a zároveň podporuje hladiny kolagenu a elastinu.

Sečteno a podtrženo: Stejně jako TNS Essential Serum, i SkinMedica TNS Advanced Serum obsahuje růstové faktory, peptidy a antioxidanty, jakož i několik extraktů pro další podporu pleti.

Oprava očí SkinMedica TNS

SkinMedica TNS Eye Repair je plná prospěšných složek, včetně antioxidačních vitamínů C a E, růstových faktorů, peptidů, uklidňujících rostlinných látek a více hydratačních složek.

Bohužel se značka rozhodla zabalit tuto vynikající formuli do kelímku. To je problém, protože jemné složky, jako jsou rostlinné látky a antioxidanty, se časem rozkládají a ztrácejí svoji účinnost v důsledku vystavení světlu a vzduchu.

S ohledem na to budete i nadále využívat výhod změkčujících a zvlhčujících složek tohoto očního krému. Kromě toho receptura obsahuje nitrid boru, minerál, který optimalizuje účinek optického rozptylu světla, čímž snižuje výskyt tmavých kruhů a zabarvení, zlepšuje vzhled pokožky.

Sečteno a podtrženo: SkinMedice TNS Eye Repair je plná prospěšných složek proti stárnutí, avšak balení v nádobě způsobí, že mnohé z nich časem degradují.

SkinMedica AHA/BHA Exfoliační čistící gel

Název „AHA/BHA exfoliační čisticí prostředek“ je poněkud nesprávné pojmenování, protože ve vzorci nejsou žádné alfa-hydroxykyseliny (AHA). Vzorec spíše obsahuje výtažky z citronu, pomeranče, jablka a cukrové třtiny, které jsou přírodními zdroji AHA.

I když je pravda, že AHA mohou být získány z cukrové třtiny a ovoce, tyto extrakty nefungují stejně, jako když se v produktu používá čistá kyselina glykolová (nebo jakákoli jiná AHA). Ve skutečnosti je velký rozdíl mezi extrahovanou čistou složkou (tj. kyselinou glykolovou) a původním rostlinným materiálem (tj. extrakty z citronu, pomeranče, jablka a cukrové třtiny).

Naštěstí čistící prostředek obsahuje čistou kyselinu salicylovou, beta hydroxykyselinu (BHA), která je skvělá pro lidi s mastnou nebo aknózní pletí.

Kyselina salicylová funguje tak, že odlupuje výstelku pórů, čímž se uvolňují ucpané nečistoty a maz. Má také schopnost rozpouštět keratin, protein, který působí jako „lepidlo“, drží pohromadě odumřelé kožní buňky ve stratum corneum. To je účinné, protože odumřelé kožní buňky se mohou hromadit na povrchu pokožky, zanechávají ji matnou a mohou ucpávat póry.

Suma sumárum: SkinMedice AHA/BHA Exfoliating Cleanser obsahuje výtažky z cukrové třtiny a ovoce pro jejich přirozené AHA, jakož i kyselinu salicylovou BHA, která pomáhá uvolnit póry.

SkinMedica Lytera 2.0 sérum pro korekci pigmentu

Pigmentové korekční sérum Lytera 2.0 je formulováno tak, aby řešilo výskyt nepoddajného zbarvení pleti bez ohledu na typ pleti nebo genetickou výbavu. Na rozdíl od mnoha pigmentových sér na trhu, Lytera 2.0 neobsahuje hydrochinon ani retinol. Složky Lytera 2.0 spíše obsahují směs rozjasňujících látek, peptidů a hydratačních složek.

Líbí se nám, že Lytera 2.0 obsahuje slušné množství niacinamidu, který je jednou z našich oblíbených složek péče o pleť. Zde je důvod: Niacinamid podle publikace v časopise Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology prokazatelně obnovuje kožní bariéru a zlepšuje hydrataci pokožky, jakož i snižuje záněty, skvrny, skvrny, akné a vrásky.

Lytera 2.0 obsahuje také několik složek, které inhibují tyrosinázu, jako je fenyletyl resorcinol a tetrapeptid 30. Tyrozináza je klíčový enzym podílející se na syntéze melaninu. Melanin je pigment, který dává naší pokožce její barvu, ale příliš mnoho tohoto pigmentu může vést k nežádoucím tmavým skvrnám zvaným hyperpigmentace. Inhibicí tyrozinázy tedy tyto složky pomáhají snižovat zabarvení.

Dalším způsobem, jakým Lytera 2.0 řeší hyperpigmentaci, je kyselina tranexamová. Předpokládá se, že působí inhibicí plazminu, což znamená, že pomáhá rozkládat proteiny v kůži, které přispívají k produkci melaninu. Studie ukázaly, že 3% kyselina tranexamová může fungovat stejně dobře jako hydrochinon, zlatý standard pro ošetření zesvětlení pleti.

Sečteno a podtrženo: SkinMedica Lytera 2.0 kombinuje niacinamid s inhibitory tyrozinázy a kyselinou tranexamovou, abyste získali sérum, které by mělo pomoci snížit výskyt tmavých skvrn a rozjasnit vaši pleť.

SkinMedice Total Defense and Repair Color Cream SPF 34

Tento opalovací krém SkinMedica obsahuje fyzické (minerální) opalovací složky a chemické opalovací přípravky, které spolu poskytují širokospektrální ochranu SPF 34.

Jsme ohromeni zbytkem složek v tomto vzorci. Existují například antioxidanty, jako je niacinamid, ubichinon a vitamin E, jakož i zvlhčující složky, jako je glycerin, extrakt z hub a betain.

Existují také lehká změkčovadla, jako jsou triglyceridy kaprylové/kaprinové kyseliny a skvalán, které dávají tomuto opalovacímu přípravku schopnost hydratovat a zjemňovat pokožku bez pocitu mastnoty nebo obtíže.

A nesmíme zapomenout zmínit, že tento opalovací krém SkinMedica má ultraprůhledný odstín, který nejlépe funguje na světlé až střední barvě pleti. Kromě toho odstín také pomáhá kompenzovat bílý odstín minerálních opalovacích krémů.

Sečteno a podtrženo: Tento tónovaný opalovací krém SkinMedica poskytuje širokospektrální ochranu SPF 34 a zároveň hydratuje a rozjasňuje pleť.

SkinMedica Vitamin C+E Komplexní ochrana proti stárnutí

Základem antioxidačního séra je cyklopentasiloxan, který obsahuje dvě formy vitamínu C a vitamínu E. Cyklopentasiloxan je lehký silikon, který séru dodává hedvábnou texturu a výbornou roztíratelnost.

Dvě formy vitamínu C jsou kyselina askorbová (čistý vitamín C) a tetrahexyldecyl askorbát (stabilní, v tucích rozpustná esterová forma kyseliny askorbové). Vitamin C je silný antioxidant, který chrání pokožku před poškozením volnými radikály a zároveň stimuluje tvorbu kolagenu a snižuje výskyt tmavých skvrn.

Dvě formy vitamínu E jsou tokoferol (přírodní forma vitamínu E) a tokoferylacetát (stabilizovaný ester vitamínu E). Vitamin E je antioxidant, který „láme řetěz“, protože může inhibovat řetězovou reakci vyvolanou volnými radikály, podle Dermatology News.

Další funkcí vitamínu E je pomoci pokožce udržet vlhkost posílením bariérové ​​funkce pokožky. Když je vitamín E dodáván do pokožky přes mazové (olejové) žlázy, zlepšuje schopnost vázat vodu a zvlhčuje stratum corneum epidermis (vrchní vrstva kůže).

Je zajímavé, že antioxidační účinky vitamínu E mohou být skutečně silnější, když se zkombinují s vitamínem C. Z tohoto důvodu se vitamíny C a E nazývají „síťové antioxidanty“.

Publikace v časopise Dermatologic Therapy vysvětluje, „jelikož vitamín C regeneruje oxidovaný vitamín E, kombinace v kosmeceutikální formulaci je synergická – zejména v UV ochraně.“

Sečteno a podtrženo: Antioxidační vitamíny C a E jsou kombinovány v cyklopentasiloxanové bázi ve SkinMedice Vitamin C+E Complex Age Defense, čímž získáte sérum, které chrání, posiluje a rozjasňuje pokožku.

SkinMedica TNS Ceramidový ošetřující krém

TNS Ceramide Treatment Cream, vytvořený pro ty, kteří mají suchou, zralou pleť, kombinuje upravená média z lidských fibroblastů s ceramidy a peptidy, aby vytvořil hydratační prostředek, který pomáhá obnovit bariérovou funkci pokožky a rovnováhu.

Ceramidy jsou skupinou voskových lipidových molekul, které jsou přirozeně přítomny ve stratum corneum (vrchní vrstva kůže známá jako kožní bariéra).

Podle publikace v časopise Journal of American Academy of Dermatology jsou ceramidy důležité pro funkci kožní bariéry a použití exogenních ceramidů může pomoci zlepšit funkci kožní bariéry.

Dva peptidy v tomto krému – palmitoyl oligopeptid a palmitoyl tetrapeptid-7 – pomáhají redukovat výskyt jemných linek a vrásek.

Sečteno a podtrženo: TNS Ceramide Treatment Cream kombinuje upravené lidské fibroblasty s ceramidy a peptidy pro vytvoření zvlhčovače, který pomáhá obnovit bariérovou funkci pokožky a rovnováhu.

Kolik stojí produkty SkinMedica?

Produkty SkinMedica jsou poměrně drahé v porovnání s jinými značkami v tomto odvětví. Například SkinMedica TNS Advanced Serum stojí 295 dolarů za pouhou 1 unci.

Kde koupit produkty SkinMedica?

Produkty SkinMedica se prodávají na webové stránce značky, jakož i prostřednictvím online prodejců třetích stran, jako jsou Dermstore.com, Skinstore.com a další.

Jaké jsou zásady vrácení zboží SkinMedica?

Zásady vrácení zboží společnosti SkinMedica zní: „Zavázali jsme se nabízet vysoce kvalitní, vědecky ověřené produkty a chceme se ujistit, že budete naprosto spokojeni s vaší objednávkou. Pokud z jakéhokoli důvodu nebudete spokojeni, akceptujeme vrácení zboží do 30 dnů od původního data nákupu.

Je SkinMedica bez krutosti?

Není známo, zda je SkinMedica bez krutosti, protože na webové stránce společnosti nejsou žádné informace, Cruelty-Free Kitty, PETA nebo Leaping Bunny.

Recenze SkinMedica

Bohužel tato značka na své stránce nezobrazuje recenze SkinMedica, proto jsme zašli na stránku Dermstore.com, abychom zjistili, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Jeden produkt, který získal mnoho pozitivních ohlasů, je hydratační hydratační krém SkinMedica HA5, který má průměrné hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček po téměř 500 zákaznických recenzích.

Pozitivní recenze na SkinMedica HA5 Rejuvenating Hydrator uvádějí, jak dobře hydratuje a zpevňuje pokožku.

Například jedna recenze uvádí: „Tento vzorec kyseliny hyaluronové je mnohem lepší než všechny ostatní, které jsem vyzkoušel. Okamžitý pocit zvýšené pevnosti a hydratace pokožky. Používám ho minimálně 2 roky, téměř každé ráno, a budu ho používat, pokud bude dostupný, protože má na mou pleť tak pozitivní vliv.“

A další pětihvězdičková recenze říká: „Tento produkt je hladký a činí moji pokožku hydratovanou a kypřejší. Miluji tento produkt.”

Nicméně, tam jsou některé negativní recenze SkinMedica HA5 Rejuvenating Hydrator. Některé z těchto negativních recenzí uvádějí, že textura je příliš hrubá a lepkavá. Jiní uvádějí vedlejší účinky, jako je zarudnutí, podráždění a dokonce i akné.

Jedna recenze například říká: „Textura je hladká díky silikonům, takže klouže po tváři. Ne to, co jsem chtěl. Pilulky, pokud na to dáte jiný produkt. nedoporučuji to. Příště zkusím jinou značku. Tak zklamaný, že jsem doufal, že se mi to bude líbit. „

Další recenze s jednou hvězdičkou říká: „Chtěl jsem tento produkt milovat, protože mám velmi suchou pokožku. I když miluji, jak se moje pleť cítila a co se týče hydratace rozhodně udělalo svou práci, začal mi ucpávat póry (a to vůbec nemám aknózní pleť). Udělal jsem nějaký průzkum a zjistil jsem, že složka „Algin“ v tomto produktu je dost komedogenní, a proto mi to asi nefungovalo.“

Náš verdikt

Celkově máme pocit, že produkty SkinMedica jsou dobře vytvořeny s kombinací důkazů založených a inovativních složek.

Výhody

  • Vzorce obsahují mnoho složek založených na důkazech
  • Mnoho pozitivních recenzí SkinMedica

zápory

  • Není známo, že SkinMedia neobsahuje krutost
  • Některé produkty SkinMedica obsahují syntetické vonné složky

Jaké jsou alternativy produktů SkinMedica?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které bojují proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje využití účinných ingrediencí a minimalizuje používání povrchových, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť. Doporučujeme The Defense Serum a následně The Moisturizer.

Napsat komentář