Recenze Skin Script: Přehled 10 nejlepších produktů Skin Script– Zdravá kůže

Pokud čtete tento článek, jste na správném místě, abyste se dozvěděli o Recenze Skin Script: Přehled 10 nejlepších produktů Skin Script

.

Skin Script je kosmetická značka, která se specializuje na korekční péči o pleť pro všechny typy pleti a etnické skupiny a nabízí maloobchodní i profesionální produkty péče o pleť. Produkty byly navrženy a vyvinuty pod vedením lékařů a estetiky, aby vytvořily jedinečnou linii péče o pleť, která bude splňovat nejdůležitější obavy jejich zákazníků.

V této recenzi vám poskytneme všechny podrobnosti o top 10 produktech Skin Script. Budeme také diskutovat o složení produktů včetně klíčových složek produktů Skin Script a výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) jejich použití v péči o pleť. Nakonec se podělíme o několik recenzí Skin Script, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Jakých je 10 nejlepších produktů Skin Script?

Skin Script nabízí čistící prostředky, tonery, séra a zvlhčovače pro většinu potřeb, ať už jde o prostředky proti stárnutí, proti skvrnám, růžovce, citlivé pleti nebo v boji proti skvrnám. Zde jsou podrobnosti o 10 nejlepších produktech Skin Script.

Glykolové a retinolové vložky do bot Skin Script

Bojujete se zabarvením, nerovnoměrným tónem pleti, pupínky nebo jen mdlem a unavenou pletí? Pokud ano, glykolové a retinolové vločky Skin Script by mohly být vaším novým oblíbeným produktem péče o pleť. Tyto jednorázové tampony jsou namočené v toniku, které pomáhá obnovit a exfoliovat vaši pokožku a zároveň rozjasnit a rozjasnit tón pleti. Vzorec obsahuje 4% arbutinu, 3% kyseliny kojové, 2% kyseliny glykolové a 1% retinolu.

Arbutin i kyselina kojová jsou inhibitory tyrosinázy, což znamená, že zabraňují tvorbě melaninu (pigmentu) inhibicí enzymu tyrozinázy. To pomáhá vyrovnat tón pleti a redukovat výskyt tmavých skvrn.

Kyselina glykolová je alfa hydroxykyselina (AHA), která proniká hluboko, aby zajistila rovnoměrné odlupování povrchu, pomáhá zlepšovat texturu pokožky a redukovat vyrážky. V neposlední řadě je to zlatý standard složek proti stárnutí, retinol. Bylo klinicky prokázáno, že retinol minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek, zlepšuje nerovnoměrný tón pleti, obnovuje pevnost pleti a redukuje rozšířené póry

Skin Script Raspberry Refining Cleanser

Tento pěnový čistící prostředek je určen pro lidi s mastnou a aknózní pokožkou, aby pomohl zesvětlit, odlupovat, redukovat kožní maz, zajistit obnovu a obnovu povrchu a redukovat budoucí skvrny. Vzorec kombinuje kyselinu glykolovou s kyselinou salicylovou, typem beta hydroxykyseliny (BHA), která proniká hluboko do pórů, aby odstranila přebytečný maz, špínu nebo jiné nečistoty, které mohou vést k vyrážkám.

Skin Script Raspberry Refining Cleanser obsahuje také rostlinné výtažky, které uklidňují zánět, který se často vyskytuje při akné. Tyto extrakty zahrnují extrakt z listů juky ke zklidnění podráždění, extrakt z malinového ovoce se stahujícími a protizánětlivými vlastnostmi a extrakt z červené řepy s antioxidačními vlastnostmi.

Script glykolový čistič pleti

Skin Script Glycolic Cleanser je klinicky aktivní čistící prostředek se 17% kyselinou glykolovou pro mastnou a aknózní pleť. Jedná se o velmi vysokou koncentraci kyseliny glykolové, což znamená, že může dojít k podráždění, neboť kyselina glykolová exfoliuje pokožku. Jednou z řad značky je smíchat Glycolic Cleanser s krémovým čistícím prostředkem a použít jej jako týdenní masku.

Například smíchejte Skin Script Glycolic Cleanser s Pomegranate Antioxidant Cleanser, pokud máte normální nebo suchou pleť, nebo jej smíchejte s Charcoal Clay Cleanser, pokud máte normální nebo mastnou pleť. Nechte tuto směs působit 5 minut jako masku, kdy vaše póry potřebují hloubkové čištění.

Hydratační tonikum Skin Script Cucumber

Jako mnohá tonika, i Skin Script Cucumber Hydration Toner obsahuje vilín jako složku s nejvyšší koncentrací díky svým adstringentním vlastnostem. Hamamel obsahuje třísloviny, které dodávají adstringentní vlastnosti a při aplikaci na pokožku způsobují adstringentní a vysušující účinek. Fungují tak, že se zesíťují s keratinovými proteiny a vytvářejí neviditelný film, který dokáže dočasně odmastit pokožku, napnout a tonizovat pokožku a minimalizovat výskyt rozšířených pórů.

Bohužel, Skin Script Cucumber Hydration Toner obsahuje také vysokou koncentraci denaturovaného alkoholu, o kterém je známo, že způsobuje vysušení, podráždění a dokonce narušení kožní bariéry. Zatímco denaturovaný alkohol okamžitě odmašťuje pokožku, může ji ve skutečnosti vysušit natolik, že pokožka bude produkovat stále olej s časem pro kompenzaci sucha. To může vést k ucpání pórů a vzniku akné. Ó můj!

Skin Script Zelený čaj na mytí

Tento pěnový čistič je vhodný pro lidi s normální, smíšenou, růžovou a citlivou pokožkou. Jako většina čisticích prostředků obsahuje i Skin Script Green Tea Citrus Cleanser jako primární složky povrchově aktivní látky. Molekula povrchově aktivní látky má jeden hydrofilní (přitahovaný k vodě) konec a jeden lipofilní (přitahovaný k oleji) konec. To umožňuje povrchově aktivním látkám přilákat a suspendovat oleje, špínu a jiné nečistoty, které se nahromadily na pokožce a smýt je, přičemž pokožka zůstane čistá.

Extrakt z listů zeleného čaje v tomto čistícím přípravku Skin Script může pomoci v boji proti akné tím, že brání růstu destruktivních bakterií a zároveň udržuje zdravé bakteriální kolonie, aby se zabránilo akné. Extrakt z listů zeleného čaje také obsahuje silný antioxidant zvaný epigalokatechin galát (EGCG). I když je známo, že EGCG pomáhá chránit pokožku před volnými radikály, je lepší použít tuto složku v bezoplachovém produktu, jako je The Ordinary Caffeine Solution + EGCG.

Hydratační krém Skin Script

Hydratační hydratační krém Skin Script je plný výživných změkčovadel, jako je bambucké máslo, máslo z kakaových semen, šípkový olej a skvalán, abychom jmenovali alespoň některé. Tato změkčovadla dodávají zvlhčovači bohatou, krémovou texturu, díky čemuž je ideální pro lidi se suchou pokožkou. Zachycení vlhkosti v pokožce také pomůže snížit výskyt jemných linek a vrásek.

Čistící tonerové tampony Skin Script

Skin Script Clarifying Toner Pads sestávají hlavně z vilínu a denaturovaného alkoholu. Jak již bylo zmíněno výše, vilín je adstringentní, zatímco alkohol dočasně odmašťuje pokožku. Pamatujte však, že výrobky s vysokou koncentrací denaturovaného alkoholu jsou velkou červenou vlajkou! I když jsou tonerové tampony Skin Script Clarifying Toner Pads oblíbené, neboť poskytují dočasné výhody, věříme, že při delším používání mohou vést k problémům!

Skin Script Navy blue antioxidační krémový čistící prostředek

Tento čistící prostředek Skin Script je středně bohatý čistící prostředek na bázi krému pro lidi s normální, suchou, růžovou a citlivou pokožkou. Klíčovými složkami receptury jsou světlicový a jojobový olej. Použití těchto olejů v čistícím přípravku pomáhá odstraňovat mastný make-up a kožní maz díky chemickému principu zvanému „podobné rozpouští podobné“. V podstatě to znamená, že oleje rozpustí jiné materiály s podobnou chemickou strukturou. Kromě toho lipidy v těchto olejích pomáhají obnovit bariérovou funkci pokožky.

Možná jste už podle názvu uhodli, že extrakt z granátového jablka je další klíčovou složkou krémového čistícího krému Skin Script Pomegranate Antioxidant Antioxidant. Vzorec ve skutečnosti obsahuje extrakt z kůry granátového jablka, nikoli extrakt z ovoce nebo semen granátového jablka. Extrakt z kůry je antibakteriální čistící prostředek s antioxidačními vlastnostmi.

Čistící jíl s aktivním uhlím Skin Script

Jak už název napovídá, dřevěné uhlí je jednou z klíčových složek tohoto čističe Skin Script. Uhelný prášek je extrémně porézní, čištěný prášek, který působí jako houba, vytahuje z pokožky nečistoty a přebytečný maz. Další složkou pohlcující nečistoty je kaolin, druh bílého jílu. Při aplikaci na pokožku pomáhá kaolin odstranit přebytek mazu a odumřelých kožních buněk, které mohou ucpávat póry. Kaolin má také protizánětlivé vlastnosti, které mohou pomoci snížit zarudnutí a otok kolem stávajících skvrn. Když smyjete čistící prostředek Skin Script Charcoal Clay Cleanser, kaolin působí také jako jemné brusné činidlo na odlupování pokožky.

Skin Script Mint Refining Toner

Stejně jako ostatní tonery Skin Script, Mint Refining Toner, bohužel, sestává hlavně ze stahujícího vilínu a vysušujícího denaturovaného alkoholu. Další adstringentní složkou tohoto toneru Skin Script je olej z citrónové trávy. Redukuje mastnou pleť a zároveň minimalizuje výskyt pórů a redukci vrásek. Olej z citrónové trávy však obsahuje těkavé vonné složky jako limonen a citral, které mohou při aplikaci na pokožku způsobit přecitlivělost.

Jaké jsou klíčové složky produktů Skin Script?

Produkty Skin Script obsahují různé složky založené na důkazech, jako jsou alfa hydroxykyseliny, kyselina salicylová, arbutin, kyselina kojová, extrakt z listů zeleného čaje, bambucké máslo a další.

Mnohé produkty obsahují klinické výhody těchto složek. Například Skin Script Glycolic Cleanser obsahuje 17% kyseliny glykolové, což je mnohem více, než se nachází ve většině čistících prostředků s kyselinou glykolovou.

Jediná věc, která se nám na produktech Skin Script nelíbí je, že mnohé receptury obsahují vysoké hladiny denaturovaného alkoholu. Již jsme vysvětlili, že tento typ alkoholu má dočasné výhody snížením přebytečného mazu na pokožce.

Vědecké studie však prokázaly dlouhodobé následky aplikace vysokých koncentrací denaturovaného alkoholu na kůži. Například publikace v časopise BBA Biomembranes uvádí, že alkohol může narušit lipidy, které tvoří stratum corneum (nejsvrchnější vrstva kůže).

Stratum corneum je kožní bariéra, která pomáhá udržovat pokožku vlhkou a zabraňuje vstupu alergenů, bakterií a dráždivých látek. Když je bariéra oslabena aplikací denaturovaného alkoholu na pokožku, vetřelci mohou proniknout přes svrchní vrstvu pokožky a způsobit poškození, které nakonec vede k běžným kožním onemocněním, jako je akné, vyrážka, citlivá pokožka a dokonce i známky stárnutí.

Proto doporučujeme vyhýbat se produktům Skin Script, které obsahují vysokou koncentraci denaturovaného alkoholu!

Kde koupit produkty Skin Script?

Produkty Skin Script lze zakoupit jak na artofskincare.com, tak i u estétů (osobně a online).

Jaké jsou zásady vrácení Skin Script?

Zásady vrácení produktů Art of Skin Care pro produkty Skin Script uvádějí: „Doufáme, že se vám bude líbit vše, co si objednáte, ale pokud nejste spokojeni s některým z produktů, které obdržíte, můžete je do 30 dnů zaslat zpět a získat tak plnou náhradu nebo v -kredit v obchodě + 10$ navíc *! Produkty musí být použity na méně než 50 %. Náklady na dopravu jsou nevratné.“

Je Skin Script Cruelty zdarma?

Ano, Skin Script je bez krutosti.

Je Skin Script veganský?

Skin Script nabízí spoustu veganských produktů. Celá řada však nelze považovat za veganskou, protože některé produkty obsahují mléčné deriváty, jako například Goji Berry Jogurt Mask.

Recenze kožních skriptů

Recenze Skin Script na webové stránce značky jsou obecně velmi pozitivní. Jeden produkt, který získal velmi pozitivní recenze, jsou glykolové a retinolové tampony Skin Script, které po téměř 200 recenzích získaly průměrné hodnocení 4,9 z 5 hvězdiček.

Pozitivní recenze glykolových a retinolových polštářků Skin Script uvádějí, jak dobře tyto polštářky fungují při snižování přebytečného kožního mazu, při redukci skvrn, vyblednutí tmavých skvrn a celkovém zlepšení pleti.

Například jedna recenze říká: „Tento produkt používám každý druhý den po dobu 2 týdnů. Už jsem si všiml čistší a hladší pleť. Mé póry vypadají velmi zdravě a černé tečky mizí.“

A další velmi pozitivní recenze říká: „Tyto vložky jsou jedním z mých nejnovějších must have. Po jejich použití vypadá moje pleť výjimečně čistá. Opravdu čistí póry. Dokonce minimalizují ty otravné šoky, které nikdy nezmizí.“

Na glykolové a retinolové vložky Skin Script není mnoho negativních recenzí, ale ty, které jsme četli, byly od zákazníků, kteří po použití těchto vložek zaznamenali reakce jako svědění a skvrny.

Jedna recenze například říká: „Něco mi roztrhlo tvář. Použil jsem jeden na noc a následující ráno jsem měl tvář pokrytou hrbolky a svěděním. Hned jsem přestal. Trvalo něco přes týdnu, než Benadryl a kortizonový krém nebyly tak výrazné. Moje pokožka je příliš citlivá na tento produkt.“

Náš verdikt

Celkově máme pocit, že některé produkty Skin Script jsou lepší než jiné. Doporučujeme vyhýbat se výrobkům, které obsahují vysokou koncentraci denaturovaného alkoholu.

Pros

  • Produkty obsahují složky založené na důkazech (AHA, BHA, retinol, kyselina kojová atd.)
  • Mnoho pozitivních recenzí Skin Script
  • Skin Script je bez krutosti

Zápory

  • Některé produkty Skin Script obsahují vysoké hladiny denaturovaného alkoholu

Jaké jsou alternativy produktů Skin Script?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které dokážou bojovat proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje použití účinných přísad a minimalizuje použití povrchových přísad, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pokožku.

Bibliografie:
BBA Biomembrans, květen , strany 1410-1419

Napsat komentář