Recenze Shiseido: Přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť od Shiseido– Na zdravém těle zdravá kůže

Při pozorném čtení tohoto příspěvku najdete některé informace týkající se Recenze Shiseido: Přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť od Shiseido

.

Věděli jste, že Shiseido je nejstarší a čtvrtá největší kosmetická společnost na světě? Shiseido byla založena v roce 1872 a byla první japonskou lékárnou v západním stylu, která si rychle získala popularitu díky budování klientely královské rodiny a vysoké společnosti.

Během let se Shiseido přesunulo od farmaceutik ke kosmetice zavedením jejich pleťového mléka Eudermine, které je oblíbené dodnes. Značka se rozšířila o celou kolekci produktů péče o pleť, o opalovací krémy, make-up a dokonce io řadu produktů pro muže.

Pro určení účinnosti těchto produktů budeme muset vyhodnotit podrobnosti o složení, včetně klíčových složek v produktech péče o pleť Shiseido a studií, které podporují (nebo nepodporují) jejich použití v péči o pleť.

Budeme také sdílet některé recenze Shiseido, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Stojí péče o pleť Shiseido za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za cenu.

Myslíme si, že produkty Shiseido stojí za tu cenu, ale podívejte se na jiné značky, které od vás nevyžadují utrácení drahocenných peněz.

Doporučujeme značky, které se zavázaly vyvíjet čisté, ale účinné produkty.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Jakých je 10 nejlepších produktů péče o pleť od Shiseido?

Produkty péče o pleť Shiseido zahrnují vše, co potřebujete k vytvoření kompletní rutiny péče o pleť, jako jsou čisticí prostředky, masky, hydratační krémy, séra, opalovací krémy a další. Zde je přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť od Shiseido.

Inteligentní hydratační denní krém Shiseido Waso Color

Přiznejme si to: všichni máme dny, kdy se nám nanášení úplného make-upu zdá být příliš náročné, ale přesto chceme nedokonalosti rychle zakrýt. Potom vám může zachránit život tónovaný hydratační krém.

Shiseido Waso Color Smart Day Moisturizer je tónovaný hydratační krém navržený tak, aby se přizpůsobil tónu vaší pleti, zlepšil tón pleti a zároveň poskytoval dlouhotrvající hydrataci.

Je pravda, že vzorec se snadno vmíchá do pokožky pro úplné krytí, ale příslib „dlouhotrvající hydratace“ není úplně pravdivý.

Je to proto, že vzorec obsahuje poměrně vysokou koncentraci denaturovaného alkoholu, což je typ vysušujícího alkoholu, který vaší pokožce nedělá dobře a může skutečně způsobit poškození (více o tom vysvětlíme v části Klíčové složky níže).

Tento hydratační krém obsahuje dvě opalovací složky – oxid titaničitý a oktinoxát – které poskytují širokospektrální ochranu SPF 30.

Zbytek složení sestává hlavně ze silikonů, složek, které dodávají produktu hedvábnou texturu a zároveň pomáhají skrýt linky a vrásky.

Sečteno a podtrženo: Shiseido Waso Color Smart Day Moisturizer je tónovaný zvlhčovač, který poskytuje čisté pokrytí a širokospektrální ochranu SPF 30, ale vysoká koncentrace denaturovaného alkoholu nám brání doporučit tento produkt.

ALTERNATIVY: Mrkev a hydratační tyčinka. Je nabitý výkonnými rostlinnými bílkovinami, vitamíny, peptidy a aminokolagenem.

Noční krém Shiseido Benefiance NutriPerfect

Jen čtení tvrzení o tomto nočním krému Shiseido nás přimělo zvednout obočí. proč? Tvrdí se, že vzorec „pomáhá dramaticky zlepšit vzhled vrásek, ochabnutí a tupost.“

Jistě, produkty mohou zlepšit vzhled vrásek a matnost, ale žádný lokální produkt dramaticky nezlepší ochabnutí!

Pojďme si tedy říci, co může tento vzorec udělat pro vaši kůži. Klíčovou složkou krému je dipeptid zvaný karnosin.

Karnosin má uklidňující, antioxidační a antiglykační vlastnosti, což znamená, že může pomoci chránit pokožku před oxidačním poškozením způsobeným volnými radikály. V konečném důsledku to pomáhá předcházet tvorbě linek a vrásek. Ale vzhled ochablé pokožky to rozhodně dramaticky nezlepší!

Zbytek složení sestává ze zvlhčovadel, silikonů a změkčovadel, která pomáhají změkčit a zvlhčit pokožku.

Bohužel, v tomto krému je vůně, která může vést k citlivosti pokožky a ve vzorci je jeden paraben.

Sečteno a podtrženo: Karnosin je klíčovou složkou nočního krému Shiseido Benefiance NutriPerfect Night Cream, který může pomoci předcházet liniím a vráskám, ale s ochablou pokožkou nic neudělá.

Alternativy: Karotka a tyčinka The Repair Serum. Obsahuje 7 rostlinných peptidů pro hladší kůži.

Shiseido Benefiance vyhlazující oční krém proti vráskám

Je to hustý oční krém, který pomáhá okamžitě zjemnit pokožku kolem očí díky směsi změkčovadel, jako je hydrogenovaný polydecen, minerální olej, vazelína a skvalán.

Pokud jde o složky proti stárnutí, vzorec obsahuje karnosin a několik peptidů. Směs zelených, hnědých a červených řas – což značka nazývá „KOMBU-Bounce Complex“ – pomáhá vázat vlhkost v pokožce, čímž redukuje výskyt linek a vrásek.

Sečteno a podtrženo: Hustý oční krém, který používá změkčovadla, peptidy a výtažky z řas k vyhlazení pokožky kolem očí, ale mějte na paměti, že tento vzorec obsahuje vůni.

Alternativa: pokud se obáváte stárnutí a drsné pokožky kolem očí, doporučujeme některý z produktů Carrot & Stick The Eye Cream.

Denní krém Shiseido Benefiance NutriPerfect

O denním krému Shiseido Benefiance NutriPerfect se říká, že je „silný, ochranný denní krém pro zralou pleť s viditelnými známkami stárnutí, jako je změna barvy a ztráta elasticity“, ale upřímně si myslíme, že je příliš drahý na opalovací krém.

Ve vzorci jsou tři chemické opalovací složky: avobenzon, oktinoxát, oktokrylen.

Zatímco chemické složky v opalovacích krémech nezanechávají bílé zbytky, tento typ opalovacích krémů nedoporučujeme kvůli studiím, které dokazují, že se vstřebávají přes kůži a do krevního oběhu. Stále není jasné, zda tyto chemikálie souvisí se zdravotními problémy, ale je známo, že vstupují do těla.

SPF 18 v tomto denním krému také nestačí k ochraně před spálením a rakovinou kůže, protože většina organizací včetně Americké akademie dermatologie, Doporučuji používat alespoň SPF 30.

Jedinou složkou proti stárnutí tohoto denního krému je karnosin a jak již bylo zmíněno výše, tato složka pomáhá chránit před volnými radikály.

Zbytek receptury tvoří zvlhčovadla, silikony a změkčovadla. Tyto složky nemají chybu. Ve skutečnosti jsou docela prospěšné, ale mohou jen pomoci zjemnit a zvlhčit pokožku – nepomáhají zpevnit pokožku ani redukovat vrásky.

Sečteno a podtrženo: Denní krém s chemickými složkami na ochranu před slunečním zářením, který poskytuje širokospektrální ochranu SPF 18, která nestačí na ochranu před spálením a rakovinou kůže.

Shiseido White Lucent oční krém proti tmavým kruhům

Toto je oblíbený oční krém Shiseido. Všimnete si, že tento vzorec obsahuje také vysokou koncentraci glycerinu a několik různých silikonů. Kombinace alkoholu s glycerinem a silikony zajistí efekt maskování známek stárnutí.

Vidíte, alkohol zpevňuje pokožku, glycerin hydratuje pokožku a tím ji vyplňuje a silikony vytvářejí tenkou, neviditelnou vrstvu, která může pomoci skrýt známky stárnutí. Tyto účinky jsou však dočasné a vymizí po smytí produktu.

Oční krém Shiseido obsahuje vonné látky, které mohou způsobit přecitlivělost pokožky.

Můžete si všimnout, že tento oční krém pomáhá zesvětlit tmavé kruhy, ale je to proto, že složení obsahuje oxidy žehličky a minerály, které tmavé kruhy v podstatě překrývají, nikoli je korigují.

Shrnutí: Tento oční krém Shiseido kombinuje složky, které dočasně maskují známky stárnutí, ale ve složení chybí složky, které ve skutečnosti dlouhodobě korigují známky stárnutí.

Maska na spaní Shiseido Waso Beauty

Tento gel-krém je určen k použití jako poslední krok ve vaší rutině péče o pleť. Jedná se o další produkt Shiseido, který obsahuje vysokou koncentraci alkoholu, který může poškodit kožní bariéru a způsobit problémy při dlouhodobém používání u některých citlivých typů pleti.

Kromě alkoholu zbytek receptury tvoří zvlhčovadla, dimetikon a kandelilový vosk – a to je všechno. Všechny „klíčové“ složky, jako je ženšen, buňky mrkve a extrakt z kůry Moutan, jsou v této receptuře použity ve velmi nízkých koncentracích (méně než 1%).

Víme to při pohledu na seznam složek (který je seřazen podle klesající koncentrace). Všechny tyto složky jsou uvedeny za konzervační látkou fenoxyetanol, které nelze použít více než 1 %.

Sečteno a podtrženo: Maska na spaní s nízkou koncentrací klíčových složek.

Posilující koncentrát Shiseido Ultimune Power

Sérum na obličej, které obsahuje alkohol jako složku s nejvyšší koncentrací (po vodě). Toto je další produkt Shiseido, který kombinuje alkohol se zvlhčovadly a silikony, aby dočasně skryl známky stárnutí.

Houba Reishi, kterou značka vyzdvihuje jako „klíčovou“ složku, je složkou s nejnižší koncentrací v tomto séru.

V tomto složení je také značné množství vůně, která není dobrá pro vaši kůži.

Sečteno a podtrženo: Parfémované sérum na alkoholové bázi, které může pomoci dočasně skrýt známky stárnutí, ale přesto ho nedoporučujeme kvůli dlouhodobým následkům používání produktů na bázi alkoholu.

Shiseido Urban Environment Bezolejový opalovací krém s UV ochranou SPF 42

Tento opalovací krém Shiseido kombinuje minerální opalovací krém s oxidem zinečnatým s chemickými opalovacími krémy oktinoxátem a oktokrylenem, čímž poskytuje širokospektrální ochranu SPF 42.

Stejně jako ostatní produkty Shiseido, iv tomto opalovacím přípravku naleznete vysokou koncentraci denaturovaného alkoholu, hydratačních látek a silikonů.

Nechybí ani výtažky z bílé pivoňky a lebky, které poskytují antioxidační a protizánětlivé účinky. Domníváme se však, že benefity těchto extraktů nepřeváží rizika používání produktu s tak vysokou koncentrací denaturovaného alkoholu.

Sečteno a podtrženo: SPF 42 širokospektrální opalovací krém.

Shiseido Clear opalovací krém SPF 50+

Transparentní opalovací tyčinka, která funguje nad i pod make-up pro ochranu před sluncem na cestách. Kombinace čtyř chemických složek na ochranu před slunečním zářením – avobenzon, homosalát, octisalát a oktokrylen – poskytuje širokospektrální ochranu SPF 50+.

Silikony a změkčovadla tvoří zbytek složení a vytvářejí opalovací krém, který se snadno nanáší a nezanechává na pokožce mastný ani lepivý pocit.

Tento opalovací krém má nízkou koncentraci vůně, která je lepší než jiné produkty Shiseido, ale také malé množství může vést k reakci z přecitlivělosti na pokožce.

Sečteno a podtrženo: Průsvitná opalovací tyčinka, která poskytuje širokospektrální ochranu SPF 50+ se čtyřmi chemickými opalovacími složkami.

Shiseido Ultimate Sun Protector Lotion SPF 50+ opalovací krém

Tento opalovací krém Shiseido obsahuje čtyři chemické složky opalovacího krému – avobenzon, homosalát, oktisalát a oktokrylen – které poskytují širokospektrální ochranu SPF 50+. Hedvábná receptura je průhledná a rychle se roztírá.

Ale na základě recenzí tohoto opalovacího krému Shiseido stále zanechává mastný zbytek na kůži, jak jeden recenzent říká: „Je to mastný vzorec. Ano, zmizí, ale vaše pokožka je lesklá a kluzká.

Shrnutí: Tento širokospektrální opalovací krém poskytuje SPF 50+ a je průhledný, ale může zanechat pokožku mastnou.

Který opalovací krém Shiseido je pro vás ten pravý?

Zatímco žádný z opalovacích krémů od Shiseido nás nezaujal, Shiseido Clear Sunscreen Stick SPF 50+ je podle nás nejlepší. V tomto složení není žádný vysušující alkohol a kompaktní tyčinka poskytuje lehké a přenosné pokrytí.

Jaké jsou klíčové složky produktů péče o pleť Shiseido?

Pokud je jedna věc, které jsme si všimli na produktech péče o pleť Shiseido, je to vysoká koncentrace denaturovaného alkoholu téměř ve všech produktech.

Problém tohoto druhu alkoholu je, že se zpočátku jeví jako prospěšný pro pokožku. Alkohol zpočátku dodává přípravkům rychleschnoucí finiš, pokožku okamžitě odmašťuje a dodává jí pocit lehkosti.

Tyto účinky jsou však dočasné a vymizí po smytí produktu.

Hlavním problémem při použití vysokých koncentrací denaturovaného alkoholu je, že o této složce je dobře známo, že způsobuje vysušení pokožky, podráždění a dokonce porušuje kožní bariéru.

Podle publikace v časopise BBA Biomembranes může alkohol narušit lipidy, které tvoří stratum corneum (nejsvrchnější vrstva kůže).

I když alkohol může mít krátkodobé výhody, z dlouhodobého hlediska není dobrý pro vaši kůži.

A pamatujte, že značka kombinuje denaturovaný alkohol s vysokou koncentrací hydratačních látek a silikonů, aby skryla známky stárnutí.

Nechápejte nás špatně; zvlhčovadla a silikony nejsou špatné přísady. Zvlhčovadla absorbují vlhkost hluboko do pokožky, díky čemuž jsou velmi zvlhčující. Silikony dodávají pokožce hedvábnou hladkou pokožku a zároveň vytvářejí na povrchu pokožky neviditelný film, který zadržuje vlhkost.

Ale jak jsme již zmínili, kombinace těchto složek s denaturovaným alkoholem dočasně maskuje linky a vrásky, takže si myslíte, že produkt funguje. Podle našeho názoru je to dost klamné a je to jeden z důvodů, proč nedoporučujeme produkty péče o pleť Shiseido.

Kolik stojí produkty péče o pleť Shiseido?

Ceny produktů péče o pleť od Shiseido se pohybují ve středním až vysokém cenovém rozpětí, například hydratační krém Shiseido Waso Color Smart Day Moisturizer je 38 USD za 50 ml a oční krém White Lucent Anti-Dark Circle Eye Cream je 65 USD za pouhých 15 ml.

Kde koupit produkty péče o pleť Shiseido?

Produkty péče o pleť Shiseido se prodávají na webové stránce značky, jakož iu prodejců třetích stran, jako jsou Sephora, Ulta, Macy’s, Walmart a další. Webová stránka značky obsahuje také vyhledávač obchodů, takže můžete najít fyzické místo, kde se prodává péče o pleť Shiseido ve vaší blízkosti.

Jaká jsou pravidla vrácení zboží Shiseido?

Zásady vrácení zboží Shiseido uvádějí: „Pokud z jakéhokoli důvodu nejste zcela spokojeni se svým nákupem Shiseido Online, můžete jej vrátit do 30 dnů od přijetí a my vám rádi vrátíme plnou cenu vašeho nákupu původním způsobem platby. „

Je Shiseido bez krutosti?

Shiseido není bez krutosti. V politice testování na zvířatech značky uvádějí, že netestují na zvířatech. Výrobky péče o pleť Shiseido se však prodávají v pevninské Číně, kde je testování na zvířatech povinné ze zákona.

Je Shiseido vegan?

Shiseido sice nabízí produkty vhodné pro vegany, ale není to stoprocentně veganská značka.

recenze Shiseido

Recenze na Shiseido na stránkách značky jsou obecně velmi pozitivní. Jeden z nejoblíbenějších produktů značky, Shiseido Clear Sunscreen Stick SPF 50+, získal řadu pozitivních ohlasů s průměrným hodnocením 4,7 z 5 hvězdiček z více než 1000 zákaznických hodnocení.

Pozitivní recenze tohoto opalovacího krému Shiseido hovoří jak o jeho pohodlí, tak o lehké textuře, která nezanechává pokožku mastnou.

V jedné recenzi se například píše: „Tento malý kluk je ideální pro nošení v kabelce, je tak skladný a snadno se přenáší. Voní skvěle! Ne jako váš typický SPF a ani vám nezamastí tvář! Určitě si ho koupím znovu budoucnost!“

Mnohé recenze také vzpomínají, jak dobře funguje pod i nad make-upem. Například: „Čistý opalovací krém je bomba! Noste jej nad nebo pod make-up! Velice kompaktní, vejde se do opravdu malých prostor. Velice pohodlné a velmi, velmi efektivní!”

Existuje však několik negativních recenzí na Shiseido Clear Sunscreen Stick od zákazníků, kteří si všimli, že tento opalovací krém způsobuje, že jejich pokožka vypadá mastně.

V jedné recenzi se například uvádělo: „Vždy, když jsem se dotkl svého obličeje, cítil jsem se mastný, jako by se nikdy nevstřebal. Tyčinka nebo pleťová voda nejsou dobré opalovací krémy na nošení pod make-up, takže podklad je kluzký a nedokáže ztuhnout.“

A další recenze s jednou hvězdičkou říká: „Nelíbilo se mi to. Je to dost drahé A dělá mě to super lesklým/mastným.“

Náš verdikt

Celkově nedoporučujeme produkty péče o pleť Shiseido, jelikož nevýhody převažují nad klady téměř všech produktů značky.

Výhody

  • Spousta pozitivních recenzí Shiseido

zápory

  • Vysoká cena
  • Téměř všechny produkty obsahují vysokou koncentraci denaturovaného alkoholu
  • Téměř všechny produkty obsahují vůni
  • Některé produkty obsahují parabeny
  • Shiseido není bez krutosti

Jaké jsou alternativy produktů péče o pleť Shiseido?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které bojují proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje využití účinných ingrediencí a minimalizuje používání povrchových, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť.

Bibliografie:
EWG „Co jsou to parabeny a proč nejsou v kosmetice?“ dubna
DUTINA. ;321(21):2082-2091.
Americká akademie dermatologie „Často kladené otázky o opalovacích krémech“

Napsat komentář