Recenze Riversol: Přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť Riversol– Zdravaplet, váš blog o přírodní kosmetice

Tento článek je založen na některých informacích týkajících se Recenze Riversol: Přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť Riversol

.

Po více než 20 letech klinické dermatologie vytvořil certifikovaný dermatolog Dr. Jason Rivers Riversol, aby svým pacientům s citlivou pokožkou nabídl řešení proti stárnutí.

Produkty péče o pleť Riversol jsou formulovány tak, aby obnovily přirozenou bariéru vlhkosti pokožky a veškeré formulace produktů obsahují jedinečnou složku s názvem Beta-Thujaplicin (Beta-T).

Pravděpodobně víte, že již existuje mnoho produktů péče o pleť, které jsou považovány za řešení pro citlivou pleť, tak jak víte, že produkty péče o pleť Riversol opravdu stojí za vyzkoušení?

Abychom vám pomohli při rozhodování, níže zkontrolujeme 10 nejlepších produktů značky. Projdeme si detaily složení včetně klíčových složek produktů péče o pleť Riversol a výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) jejich použití v péči o pleť.

Budeme také sdílet některé recenze Riversol, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Stojí péče o pleť Riversol za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za tu cenu. Produkty Riversol jsou drahé, například Anti-aging Trio with Eye Repair Treatment stojí 143 dolarů.

Podle našeho názoru produkty Riversol nestojí za cenu, jednoduše proto, že existují jiné značky péče o pleť, které nabízejí podobné produkty, které jsou levnější.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Co obsahuje péče o pleť Riversol?

Riversol se ve svých produktech zaměřuje na používání složek založených na důkazech, jako je vitamin C, retinol a peptidy. Všechny tyto složky by měly být součástí vaší rutiny péče o pleť. Protože:

Vitamin C
Už léta posloucháme, že vitamín C je nejlepší složka proti stárnutí. Vitamin C je silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály, nestabilními molekulami, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce.

Vitamin C také pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a zvyšuje zářivost. Jakoby to nestačilo, výzkum naznačuje, že vitamín C aplikovaný na pokožku výrazně obrací strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu.

Denní hydratační krém Riversol obsahuje formu vitamínu C zvanou aminopropyl askorbyl fosfát, který je 10krát fotostabilnější než čistý vitamín C (kyselina askorbová).

Pokud hledáte sérum s vitamínem C, naše oblíbené je sérum Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti poškození volnými radikály. Doporučujeme používat každé ráno.

Peptidy
S přibývajícím věkem se produkce kolagenu a elastinu v těle zpomaluje. Tyto dva proteiny jsou zodpovědné za strukturální podporu pokožky. V důsledku toho pokožka ztrácí svoji přirozenou pevnost a hladkost.

Přestože je kolagen nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu pokožky, kolagenový protein je příliš velký na to, aby se mohl absorbovat lokálně do pokožky. Proto používání produktů péče o pleť s obsahem kolagenu neposkytne očekávané výhody proti stárnutí.

Zde vstupují do činnosti peptidy. Peptidy jsou stavebními kameny bílkovin, které se díky své menší velikosti snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky.

Riversol Eye Repair Treatment obsahuje Matrixyl 3000. Pokud tuto složku neznáte, jedná se o patentovaný peptid složený ze dvou matricinů (palmitoyl tripeptid-1 a palmitoyl tetrapeptid-7).

Matrikiny jsou peptidy, které regulují buněčnou aktivitu prostřednictvím buněčné signalizace. Dvě matriciny v Matrixyl 3000 působí synergicky na obnovení a udržení mladistvého vzhledu pokožky tím, že signalizují buňkám, aby produkovaly více kolagenu.

Pokud hledáte peptidové sérum, doporučujeme vám Carrot & Stick The Repair Serum. Obsahuje 7 rostlinných peptidů pro pevnější a hladší kůži. Obsahuje také složky milující pokožku, jako je kyselina hyaluronová a niacinamid.

retinol
Retinol je složka proti stárnutí, kterou doporučují dermatologové a odborníci na pleť. Klinicky prokázáno, že minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek, zlepšuje nerovnoměrný tón pleti, obnovuje pevnost pleti a snižuje výskyt rozšířených pórů.

Jediná nevýhoda? Retinol může často vést k vedlejším účinkům, jako je suchost pokožky, odlupování a podráždění.

Riversol Retinol Treatment, vytvořený pro citlivou pokožku, kombinuje 0,5% čistý retinol s Beta-T, hydratačním peptidem a vitamíny C a ET

Používejte retinoidy v noci. Doporučujeme toto olejové retinoidní sérum. Obsahuje Hydroxypinacolone Retinoate, složku, která poskytuje podobné výhody s menším podrážděním.

Všechno ostatní

Beta-Thujaplicin
Existuje také jedinečná složka, která se používá ve všech produktech péče o pleť Riversol, a to je Beta-Thujaplicin – také známý jako Beta-T.

Beta-T se nachází v extraktu z tichomořského červeného cedru a v recenzované dermatologické literatuře se prokázalo, že má omlazující účinky na pokožku. Má antioxidační, antioxidační, protizánětlivé a protiplísňové vlastnosti. Může také inhibovat tyrosinázu, enzym, který se podílí na tvorbě melaninu (pigmentu).

Studie ukázaly, že Beta-T snižuje výskyt zbarvení a tmavých skvrn, jakož i viditelně vyrovnává tón pleti a snižuje známky poškození sluncem. Za tímto účelem má preventivní i nápravné vlastnosti.

Jakých je 10 nejlepších produktů péče o pleť Riversol?

Riversol nabízí vše, co potřebujete k vytvoření kompletní rutiny péče o pleť, od čistících prostředků přes séra až po opalovací krémy a další. Zde je přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť značky Riversol.

korektor Riversol

Dr. Rivers vytvořil korektor k zabránění viditelného zabarvení, stařeckých skvrn a poškození sluncem, s konečným cílem poskytnout jasnější a zářivější pleť pro všechny typy pleti. K dosažení tohoto cíle Corrector kombinuje čtyři účinné složky pro rozjasnění pleti: kyselinu tranexamovou, tetrapeptid-30, niacinamid a beta-T.

Kyselina tranexamová ve více studiích s odbornými znalostmi prokázala, že zesvětluje tmavé skvrny a viditelně vyrovnává tón pleti u různých typů pleti. Funguje tak, že inhibuje plazmin, což znamená, že pomáhá rozkládat proteiny v kůži, které se podílejí na tvorbě melaninu.

Tetrapeptid-30 je syntetická molekula, která byla navržena tak, aby zabránila budoucí pigmentaci. Zatímco Tetrapeptid-30 má schopnost viditelně redukovat zabarvení sám o sobě, jeho primární funkcí v korektoru je inhibovat mechanismus, který způsobuje vznik nových tmavých skvrn.

Líbí se nám, že vzorec obsahuje niacinamid (aka vitamín B3), protože tato složka nejen pomáhá zlepšit zbarvení, ale poskytuje také mnoho dalších výhod pro pokožku. Například publikace v Časopis klinické a estetické dermatologie, uvádí, že niacinamid dokáže opravit kožní bariéru a zlepšit hydrataci pokožky, jakož i snížit záněty, skvrny, přebytečný kožní maz a vrásky. Docela působivé, že?

Poslední klíčovou složkou Riversol The Corrector je Beta-Thujaplicin (Beta-T). Beta-T je charakteristickou složkou Dr. Rivers, který se používá ve všech produktech péče o pleť Riversol. Veškeré podrobnosti o Beta-T vám poskytneme v sekci Klíčové složky níže.

Sečteno a podtrženo: Riversol The Corrector pomáhá korigovat skvrny a dodává vám jasnější a zářivější pleť díky čtyřem účinným složkám rozjasňujícím pokožku: kyselině tranexamové, tetrapeptidu-30, niacinamidu a beta-T.

Riversol exfoliační glykolový peeling

Peeling se 4% kyselinou glykolovou stimuluje exfoliaci odumřelých povrchových buněk a zároveň obnovuje a rozjasňuje pokožku. Doporučuje se to Používejte dvakrát týdně a při pokračování v používání tento peeling zajišťuje odstranění matných, suchých míst a jejich nahrazení jasnější, zdravě vypadající pokožkou.

Kyselina glykolová jako AHA má schopnost exfoliovat epidermis, stimulovat přirozený proces regenerace pokožky a pomáhá pokožce udržet vlhkost. Exfoliuje pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zvýšením jejich rozpadu a zvýšením separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší, zářivější pleti.

Shrnutí: Domácí peeling na obličej se 4% kyselinou glykolovou, typ AHA, který exfoliuje a dodá vám hladší a zářivější pokožku.

Regenerační ošetření očního okolí Riversol

Tento oční krém má hedvábnou texturu, která se lehce nanáší na pokožku a okamžitě pomáhá hydratovat a zjemňovat jemnou pokožku kolem očí.

Eliminujte linky a vrásky pomocí silné složky proti stárnutí Matrixyl 3000. Pokud tuto složku neznáte, je to patentovaný peptid složený ze dvou matricinů (palmitoyl tripeptid-1 a palmitoyl tetrapeptid-7).

Matrikiny jsou peptidy, které regulují buněčnou aktivitu prostřednictvím buněčné signalizace. Dvě matriciny v Matrixyl 3000 působí synergicky na obnovení a udržení mladistvého vzhledu pokožky tím, že signalizují buňkám, aby produkovaly více kolagenu.

Vzorec obsahuje také Haloxyl, inovativní komplex, který zvyšuje pevnost a napětí v oblasti očí a zároveň pomáhá snižovat výskyt tmavých kruhů pod očima.

Sečteno a podtrženo: Riversol Eye Repair Treatment pomáhá redukovat výskyt jemných vrásek a tmavých kruhů pod očima díky složkám proti stárnutí, jako jsou Matrixyl 3000 a Haloxyl.

Hydratační koncentrát Riversol

Všimnete si, že hydratační koncentrát má bohatou texturu, která se rychle vstřebává do pokožky bez zanechání těžkého nebo mastného pocitu. Je to proto, že složení kombinuje změkčovadla na změkčení pokožky, jako je bambucké máslo a kapryl-kaprin triglyceridy s hydratačními magnety, jako jsou mořské řasy a hyaluronát sodný.

Mořské řasy jsou pro kůži antioxidantem bohatým na minerály a živiny. Kelp je také zvlhčovač, neboť jeho vysoký obsah minerálů může snížit účinky změn teploty a vystavení přírodním živlům.

Sodium Hyaluronate, sůl kyseliny hyaluronové, zlepšuje hydrataci pokožky a zároveň podporuje plnou pleť s menším počtem linek a vrásek.

Shrnutí: Tento hydratační krém Riversol obsahuje výživná změkčovadla a hydratační složky, jako jsou mořské řasy a hyaluronát sodný pro vytvoření hydratačního přípravku, který zjemňuje pokožku a zároveň zabraňuje ztrátě vlhkosti.

Hydratační denní krém Riversol

Tento výživný krém, obohacený o antioxidanty, jako je vitamin C, vitamin E a beta tujaplicin, zabraňuje ztrátě vlhkosti během dne a chrání pokožku před volnými radikály z prostředí. Forma vitamínu C použitá v tomto krému je aminopropyl askorbyl fosfát, který je 10krát fotostabilnější než čistý vitamín C (kyselina askorbová).

Jako antioxidant vitamín C daruje elektrony k neutralizaci reaktivních forem kyslíku (ROS), jako jsou superoxidové ionty a superoxidy, které se tvoří, když je pokožka vystavena UV záření.

Je to důležité, protože škodlivé účinky ROS přicházejí ve formě přímých chemických změn buněčné DNA, buněčné membrány a buněčných proteinů včetně kolagenu. Poškozený kolagen vykazuje známky předčasného stárnutí pleti, včetně vrásek, linek a ochablé pokožky. Protože vitamín C může chránit kolagen, Riversol Daily Moisturizing Cream může pomoci předcházet známkám stárnutí.

Vitamin C je také znám tím, že stimuluje syntézu kolagenu a snižuje výskyt tmavých skvrn a podporuje rovnoměrnější tón pleti inhibicí syntézy melaninu.

Sečteno a podtrženo: Výživný krém na obličej s antioxidanty, jako je beta-T, vitamin E a vitamin C, které společně pomáhají podporovat jasnější a mladistvější pleť.

Riversol krém na mytí obličeje

Riversol Cream Cleanser je formulován tak, aby odstraňoval nečistoty a čistil pokožku a zároveň doplňoval bariéru vlhkosti pokožky, díky čemuž je tento čistící prostředek nejvhodnější pro lidi s normální až suchou až velmi suchou pokožkou. Ponecháním obličeje při jejím přirozeném pH (pH 5,0) okamžitě zklidňuje citlivou pokožku a zanechává ji čistou a zářivou.

Kosmetika obsahuje také alantoin, botanický extrakt z kostivalu nebo cukrové řepy, který má na pokožku zklidňující účinek. Alantoin je také keratolytikum, což znamená, že má schopnost vyhlazovat pokožku odlupováním svrchní vrstvy odumřelých kožních buněk. Může pomoci zvýšit hladkost pokožky a podpořit proliferaci buněk a dlouhověkost.

Shrnutí: Riversol Cream Cleanser je jemný čistící prostředek, který odstraňuje make-up a nečistoty bez odlupování pokožky a zároveň zklidňuje citlivou pokožku alantoinem.

Riversol sérum proti zarudnutí

Existuje mnoho důvodů, proč se u vás může objevit zarudnutí obličeje, od akné po rosaceu až po alergické reakce a další. Sérum proti zarudnutí Riversol slibuje zklidnění zarudnutí a zarudnutí obličeje a obnovení přirozeného lesku pleti s beta-T a vitamíny C a E.

Vzorec také obsahuje vysokou koncentraci chemické opalovací složky Benzofenon 4, také známý jako sulisobenzon. Je zvláštní, že se značka rozhodla zahrnout tuto složku, neboť podle EWG způsobuje podráždění pokožky. Navíc minerální složky opalovacích krémů obecně lépe snášejí lidé se zarudlou pokožkou.

Sečteno a podtrženo: Toto sérum Riversol obsahuje beta-T, vitamin C a vitamin E pro ochranu pokožky před poškozením volnými radikály, ale zahrnutí benzofenonu 4 může způsobit podráždění a zarudnutí pokožky.

Riversol sérum proti vráskám

Riversol Anti-Aging Serum obsahuje mnoho klíčových složek, jako jsou beta-T, vitamín C a vitamín E. Tyto složky chrání pokožku před poškozením volnými radikály, a tak pomáhají bojovat proti vznikajícím známkám stárnutí. jemné linky, vrásky a poškození sluncem.

Podle našeho názoru mohla značka do tohoto séra přidat více složek proti stárnutí, jako jsou peptidy nebo alespoň zvlhčující složky, jako je kyselina hyaluronová. Věříme, že na trhu jsou i lepší séra, jako například Formulyst Peptid Serum Anti-Wrinkle Serum, Ordinary Buffet a Carrot & Stick Defense Serum.

Sečteno a podtrženo: Sérum proti stárnutí s antioxidanty, jako je beta-T, vitamin C a vitamin E, které by mělo pomoci snížit výskyt jemných linek, vrásek a poškození sluncem.

Léčba Riversol Retinolem

Pokud se snažíte předejít projevům stárnutí nebo je zredukovat, určitě jste už slyšeli, že je dobré přidat do večerní rutiny retinolové sérum. Je dobře známo, že retinol je jednou z nejlepších složek proti stárnutí, která může pomoci minimalizovat výskyt jemných linek a vrásek, zlepšit nerovnoměrný tón pleti, obnovit pevnost a snížit výskyt rozšířených pórů.

Riversol Retinol Treatment, vytvořený pro citlivou pokožku, kombinuje 0,5% čistého retinolu s Beta-T, hydratačním peptidem a vitamíny C a E. Výsledek? Koncentrované ošetření proti stárnutí, které dosahuje maximálních výsledků na jemných linkách a změně barvy, aniž by příliš dráždilo.

Shrnutí: Ošetření proti stárnutí s 0,5 % čistého retinolu, jakož is peptidem a vitamíny C a E ke zmírnění známek stárnutí, aniž by byly příliš dráždivé.

Riversol SPF 30 Široké spektrum ochrany před sluncem

Najít minerální opalovací krém, který vás nezbledne jako duch, může být obtížné, ale ne nemožné. Abyste předešli tomuto problému, je nejlepší použít tónovaný minerální opalovací krém, jako je Riversol Sunscreen.

Minerální opalovací krémy, oxid zinečnatý a oxid titaničitý, poskytují širokospektrální ochranu SPF 30, zatímco kombinace tří přírodních pigmentů oxidu železa poskytuje lehké a hladké pokrytí, které zabraňuje vzniku křídově bílých zbytků.

Stejně jako ostatní produkty péče o pleť Riversol, tato receptura obsahuje tři antioxidanty – beta-T, vitamin C a vitamin E – které pomáhají chránit pokožku před škodlivými účinky volných radikálů z prostředí.

Sečteno a podtrženo: Tónovaný minerální opalovací krém, který poskytuje lehké, čisté krytí a zároveň poskytuje širokospektrální ochranu SPF 30.

Kolik stojí produkty péče o pleť Riversol?

Produkty péče o pleť Riversol jsou z hlediska nákladů střední kategorie; Nejsou levné, ale jsou směšně drahé. Například Riversol The Corrector stojí 68 dolarů za 1 unci, zatímco krémový čistící prostředek Riversol stojí 23 dolarů.

Kde koupit produkty péče o pleť Riversol?

Produkty Riversol Skin Care se prodávají na webové stránce značky, jakož i v lékárnách po celých Spojených státech a Kanadě.

Jaké jsou zásady návratu společnosti Riversol?

V politice vrácení společnosti Riversol se uvádí: „Nabízíme plnou záruku vrácení peněz na všechny naše produkty. Nejste-li spokojeni s jakoukoli částí Riversol do 60 dnů od zakoupení, zavolejte nám nebo nám pošlete e-mail. Zajistíme úplné vrácení kupní hodnoty.“

Je Riversol Cruelty zdarma?

Ano, Riversol je bez krutosti a produkty jsou oficiálně certifikovány Leaping Bunny. Certifikace Leaping Bunny znamená, že produkty péče o pleť Riversol jsou bez testování na zvířatech v každé fázi vývoje produktu.

Je Riversol veganský?

Ano. Všechny produkty Riversol jsou veganské.

Riversol recenze

Recenze Riversol na webové stránce značky jsou obecně velmi pozitivní. Všimli jsme si, že Riversol Redness Control Trio – sestávající z krémového čisticího prostředku, séra proti zarudnutí a denního hydratačního krému – získalo více než 6 600 zákaznických hodnocení!

Pozitivní recenze Riversolu na Redness Control Trio uvádějí, jak dobře funguje při redukci zarudnutí a zároveň redukování známek stárnutí.

Jedna recenze například říká: „Moc se mi líbí tyto produkty. Zanechává moji pokožku jemnou a pružnou. Dosud to vyčistilo mnoho zarudnutí a problémů způsobených stresem ze smutku a pohybu. A nespojují se s nimi žádné ohavné parfémy! Vřele doporučuji všechny 3 produkty, které jsem si koupila.”

A další 5-hvězdičková recenze říká: „Jednoduše sledovat rutinu. Brzy jsem viděla zlepšení a stále vidím zlepšení mé pleti – linky minimalizovány, tón pleti rovnoměrnější, žádná suchost.“

Existují dokonce recenze od zákazníků s rosaceou, kteří zaznamenali zlepšení po použití Redness Control Trio, jako například: „Rosacea je pryč! Poprvé v životě můžu jít ven bez make-upu. Je mi 53 let a moje pokožka je jemná, hladká a ne červená.

Existuje ovšem několik negativních recenzí o Redness Control Trio, většinou od zákazníků, kteří po použití těchto produktů nezaznamenali žádné zlepšení.

Jedna recenze například říká: „Moje pleť je stejná jako před použitím produktů. Nějaké zarudnutí, svědění kůže, vrásky stále stejné, dokonce i velmi malé linky.“

Další recenze s jednou hvězdičkou říká: „Používám to už téměř 2 měsíce a doslova nikdy nevypadalo hůře. Vyzkoušela jsem balení vzorků citlivé pleti a líbilo se mi to, ale moje pleť nikdy nevypadala tak špatně jako teď. Vracím se ke svým starým věcem.“

Náš verdikt

Celkově se domníváme, že produkty péče o pleť Riversol jsou dobře složeny se složkami založenými na důkazech.

Výhody

  • Produkty obsahují složky založené na důkazech (AHA, vitamíny C a E, niacinamid atd.)
  • Produkty jsou bez zápachu
  • Mnoho pozitivních recenzí Riversol
  • Riversol je bez krutosti

zápory

  • Některé recenze Riversol uvádějí, že produkty zhoršily vzhled pokožky

Jaké jsou alternativy produktů péče o pleť Riversol?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které bojují proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje využití účinných ingrediencí a minimalizuje používání povrchových, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť. Doporučujeme The Defense Serum a následně The Moisturizer.

Bibliografie:
J Clin Aesthet Dermatol. únor 2010; 3(2): 22-41
Skin Deep Cosmetic EEC databáze „Benzophenone 4“ EEC

Napsat komentář