Recenze pro ni: přehled nejlepších produktů péče o pleť Hers– Každodenní péče o vaši pokožku a vlasy

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Recenze pro ni: přehled nejlepších produktů péče o pleť Hers

.

Pohodlí je jedním z nejdůležitějších faktorů při rozhodování zákazníků o nákupu. Jen si představte, že Amazon nyní dodává téměř vše, na co si vzpomenete, týž den, kdy si to objednáte.

Andrew Dudum pochopil důležitost pohodlí pro spotřebitele a založil společnost Hims and Hers, která poskytuje mimořádně pohodlný přístup k vysoce kvalitní zdravotní péči. Pryč jsou dny strávené hodiny v čekárně jen proto, abyste 15 minut navštívili lékaře; Hims and Hers nabízí telehealth lékařské návštěvy, které vám poskytnou rady a péči o více než 30 běžných podmínek primární péče.

Ale pojďme mluvit o řadě péče o pleť Hers, protože to je naše věc v The Derm Recenze. Online platforma Hers umožňuje virtuální hodnocení a konzultace se svými dodavateli, které následně poskytují Ochrana pokožky ošetření na míru vám.

V této recenzi For Hers budeme diskutovat o nabízených produktech péče o pleť, včetně klíčových složek v produktech péče o pleť od společnosti Hers ao výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) jejich použití v péči o pleť.

Jak funguje její péče o pleť?

Její vám poskytuje přístup k vysoce kvalitním produktům péče o pleť s přísadami na předpis – aniž byste museli hodiny čekat v ambulanci dermatologa.

Postup je jednoduchý: začnete vyplněním jejího dotazníku, který se vás ptá na vaše kožní problémy a typ pleti. Dotazník obsahuje také zdravotní a zdravotní anamnézu, jako jsou podrobnosti o lécích na předpis, volně prodejných přípravcích pro péči o pleť, alergiích ao tom, zda jsou pacientky těhotné, kojí nebo se pokoušejí otěhotnět.

Po odeslání vašich informací vás Hers spojí s lékařem. Poskytovatel prodiskutuje všechny možné léčby a odpoví na všechny otázky, které můžete mít o možnostech léčby.

Když se vy a váš dodavatel rozhodnete pro nejlepší možnost ošetření, vaše produkty budou odeslány přímo k vám domů. Po přijetí produktu (produktů) budete mít stále přístup k poskytovateli zdravotní péče prostřednictvím svého online účtu v případě jakýchkoli otázek.

Jaké jsou její produkty péče o pleť?

V době psaní této recenze se kolekce péče o pleť Hers skládala jen ze čtyř produktů: čistící prostředek, hydratační krém, krém proti stárnutí a krém proti akné na předpis.

Bohužel, značka na své webové stránce neuvádí úplný seznam složek pro své produkty. Spíše jen zdůrazňují několik klíčových ingrediencí.

To je zklamáním, protože nedokážeme správně vyhodnotit formulace! Nevíme, zda značka používá škodlivé složky, jako je denaturovaný alkohol, éterické oleje nebo složky narušující endokrinní systém; ačkoli značka uvádí, že vzorce jsou bez parabenů a bez parfemace.

Stále vám poskytneme rozpis toho, co můžeme odečíst od těchto produktů, ale upozorňujeme, že neznáme úplný obraz.

Její čistící prostředek na hluboké moře

Hers Deep Sea Cleanser je popsán jako jemný čistící prostředek, který neodstraní mastnou pleť ani neucpává póry. Klíčovými ingrediencemi, na které značka upozorňuje, jsou šipky Olej a extrakt z červených mořských řas.

Šípkový olej je skvělý čistící prostředek na obličej, neboť pomáhá odstraňovat přebytečný kožní maz, make-up a jiné nečistoty. Když používáte šípkový olej (nebo jakýkoli jiný olej) k odstranění mastných nečistot, používáte chemický princip zvaný „podobné se rozpouští podobné“. Oleje v podstatě rozpouštějí jiné materiály s podobnou chemickou strukturou.

Šípkový olej obsahuje také prospěšné složky jako betakaroten a kyselina gama-linolenová (GLA). Tyto složky stimulují regeneraci buněk a zlepšují bariérovou funkci pokožky, díky čemuž je pokožka zdravější a zářivější.

Její čistící prostředek obsahuje také extrakt z červených mořských řas, který pomáhá vázat vlhkost v pokožce. Je to dobrá složka, kterou naleznete v čistícím přípravku, aby byla pokožka po vyčištění jemná a zvlhčená, ale stále musíte použít zvlhčovač.

Sečteno a podtrženo: Na základě získaných informací se Hers Cleanser jeví jako jemné složení, které by mělo pomoci odstranit make-up a přebytečný kožní maz a zároveň hydratovat pokožku.

Její Tidal Wave hydratační krém

Tidal Wave Moisturizer je jemný, krémový, ale lehký hydratační krém na obličej, který hydratuje pokožku bez ucpávání pórů. Klíčovými složkami tohoto vzorce jsou skvalan a kyselina hyaluronová.

Squalane je super lehký, nemastný a rychle proniká do pokožky, přičemž zanechává pokožku jemnou a okamžitě hydratovanou. Dokonale doplňuje přirozený skvalen (pozn. e), který je přítomen ve vaší pokožce.

Podle publikace v časopise Advances in Food and Nutrition Research bylo zjištěno, že skvalen i skvalen mají protirakovinné, antioxidační, detoxikační, zvlhčující a změkčující účinky pokožky na zvířecích modelech i v prostředí in vitro.

Kyselina hyaluronová je vynikající složka, kterou naleznete v hydratačních krémech, protože je super hydratační. Jedná se totiž o glykosaminoglykan (GAG), dlouhý polysacharid (molekula cukru), který dokáže absorbovat a zadržet velké množství vody.

Ve skutečnosti je kyselina hyaluronová schopna zadržet více vody než kterákoli jiná přírodní látka – ve vodě váží až 1000krát! To je důvod, proč používání produktů kyseliny hyaluronové – jako je Hers Tidal Wave Moisturizer – může pomoci zlepšit hydrataci pokožky.

Kromě toho kyselina hyaluronová dodává pokožce kyprý vzhled, neboť extra hydratace poskytuje extra objem, který účinně vyplňuje linky a vrásky.

Shrnutí: Na základě získaných informací je Hers Tidal Wave Moisturizer hydratační přípravek obsahující skvalán a kyselinu hyaluronovou.

Její krém proti stárnutí

Hlavní složkou jejího krému proti stárnutí je tretinoin, retinoid na předpis (derivát vitamínu A), který pomáhá uklidnit akné a mnohé příznaky stárnutí pokožky. Například tretinoin pomáhá vyhladit jemné linie, zlepšit texturu pokožky, redukovat tmavé skvrny a zvýšit pevnost pokožky. Více podrobností o tretinoinu poskytneme v sekci Klíčové složky níže.

Sečteno a podtrženo: Krém proti stárnutí Tretinoin na předpis, retinoid, který léčí akné a zároveň bojuje proti mnoha příznakům stárnutí.

Její krém na akné na předpis

Pokud jste již na své odolné akné vyzkoušeli všechno, Hers vás zve vyzkoušet jejich personalizovaný krém na akné na předpis.

Tento krém je přizpůsoben vašim specifickým potřebám na akné a sestává z přizpůsobené směsi až pěti účinných složek: tretinoin, klindamycin, kyselina azelaová, pyrithion zinečnatý a niacinamid.

V sekci Klíčové složky níže si podrobně projdeme každou z těchto složek, abyste přesně věděli, jak budou působit na vaši pokožku.

Shrnutí: Přizpůsobitelný krém na akné na předpis může obsahovat až pět aktivních složek včetně tretinoinu, klindamycinu, kyseliny azelaové, pyrithionu zinečnatého a niacinamidu.

Jaké jsou klíčové složky produktů péče o pleť Hers?

Už jsme se zabývali některými klíčovými složkami produktů péče o pleť Hers, ale chtěli jsme se blíže podívat na pět aktivních složek, které se používají v personalizovaném krému na akné na předpis: tretinoin, klindamycin, kyselina azelaová, pyrithion zinečnatý a niacinamid. Začněme.

Tretinoin

Tretinoin naleznete ve dvou jejích produktech péče o pleť: krém proti stárnutí a krém na akné na předpis. Je to proto, že tretinoin je multitaskingová složka, která dokáže zabít dvě mouchy jednou ranou: léčit akné a redukovat známky stárnutí pokožky.

Když se tretinoin poprvé dostal na trh před více než 50 lety, byl předepsán pouze k léčbě akné a ne pro účely proti stárnutí. Bylo to kvůli jeho schopnosti odblokovat póry a zabránit jejich ucpávání olejem, špínou a nečistotami, což také způsobuje Póry se zdají menší.

Podle publikace v Journal of International Medical Research krátce po lokálním použití tretinoinu starší pacienti, kteří jej používali k léčbě akné, zaznamenali celkové zlepšení kvality pleti.

Zjistilo se, že zvýšením buněčného obratu a zvýšením kolagen Tretinoin může také poskytnout výhody proti stárnutí, jako je vyhlazení jemných linek a vrásek a snížení viditelných známek změny barvy.

klindamycin

Klindamycin je antibiotikum, které pomáhá léčit akné díky svým bakteriostatickým účinkům (což znamená, že inhibuje reprodukci bakterií). Podle Americké akademie dermatologie je klindamycin první linií léčby mírného až středního akné, které se obvykle kombinuje s benzoylperoxidem a/nebo lokálním retinoidem.

Kyselina azelaová

Kyselina azelaová je složka, která pomáhá při akné a růžovce. Normalizuje odstraňování odumřelých kožních buněk a otevírá vlasový folikul, což vede k menšímu počtu černých teček (pupínků). Ukázalo se také, že kyselina azelaová zabraňuje růstu bakterií akné.

Podle publikace v Journal of American Academy of Dermatology má in vitro i in vivo antimikrobiální aktivitu proti aerobním i anaerobním mikroorganismům (Propionibacterium acnes).

Pyrithion zinečnatý

Zinkový pyrithion může být součástí vašeho krému na akné, pokud bojujete s odolnými skvrnami, protože tato složka pomáhá kontrolovat akné a snižuje produkci kožního mazu. I když není zcela pochopeno, jak zinek pomáhá při léčbě akné, předpokládá se, že jeho soli snižují zánět způsobený akné. Zinek je také antibakteriální a pomáhá kontrolovat kožní maz.

Niacinamid

Niacinamid je amidová forma vitamínu B3 (niacin), která poskytuje pokožce mnoho výhod. Podle Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology může niacinamid opravit kožní bariéru a zlepšit hydrataci pokožky.

Je také známo, že zlepšuje odbarvení a rozjasňuje pleť. Podle publikace v British Journal of Dermatology může niacinamid snížit zabarvení inhibicí přenosu melanosomů z melanocytů na keratinocyty. Zjednodušeně to znamená, že melanin (pigment) se nepřenese do kožních buněk zvaných keratinocyty. Výsledkem je méně tmavých skvrn.

Jako další bonus, niacinamid pomáhá redukovat a předcházet akné díky svým antimikrobiálním a sebostatickým účinkům, což znamená, že může pomoci chránit před bakteriemi, které způsobují akné, a zároveň pomáhá snižovat produkci mazu.

Kolik stojí její produkty péče o pleť?

Všimli jsme si, že webová stránka Hers nabízí velmi málo informací o nákladech na produkty a služby. Jediná informace na stránce je, že první návštěva je bezplatná.

Podle Healthline jsou náklady na návštěvu licencovaného lékaře 39 dolarů a produkty, které Hers nabízí, se pohybují od přibližně 10 do více než 100 dolarů.

Pamatujte také, že Hers nepřijímá zdravotní pojištění. To znamená, že produkty vyrobené společností Hers a všechny služby jsou hlavními náklady.

Kde koupit produkty péče o pleť Hers?

Produkty její péče se prodávají výhradně na webové stránce značky (forhers.com).

Jaká jsou pravidla jejího návratu?

Hers nabízí záruku vrácení peněz a vrácení peněz v rámci záruky vrácení peněz lze požadovat jen 60 až 90 dní po nákupu. Žádosti o vrácení platby nebudou akceptovány mimo období vrácení peněz. Vrácení peněz bude provedeno způsobem platby použitým při původním nákupu. Můžete být požádáni o vrácení zbývajících produktů. Omezte jednu refundaci na zákazníka a oprávněný produkt. Vracející se zákazníci, kteří se znovu zaregistrují prostřednictvím platformy Hims & Hers, nemají nárok na vrácení peněz.

Je její krutost zdarma?

Ano, Její je bez krutosti. Všechny její volně prodejné produkty mají certifikát PETA a Leaping Bunny bez krutosti.

Za její recenzi

Bohužel, značka na své webové stránce nezobrazuje recenze For Hers.

Náš verdikt

Celkově se domníváme, že produkty péče o pleť Hers obsahují prospěšné složky z toho, co můžeme říci, ale jsme zklamáni, že značka má na své webové stránce úplné seznamy složek.

Pros

 • Jeho složky péče o pleť jsou podloženy výzkumem
 • Online naceňování a objednávání je pohodlné
 • Snazší přístup k lékům na akné, které jsou vázány na lékařský předpis
 • Rychlý servis; Váš lékař vás bude kontaktovat do 24 hodin
 • dovoz zdarma
 • Její je bez krutosti

Zápory

 • Značka nezobrazuje úplný seznam složek; Žádná transparentnost
 • Chcete-li si objednat produkty péče od Hers, musíte se přihlásit k odběru
 • Nemůžete použít zdravotní pojištění k zaplacení jejích kosmetických produktů
 • Online hodnocení nebude tak přesné jako osobní setkání s dermatologem
 • Na stránce nejsou žádné informace o cenách předplatného, ​​produktů a služeb
 • Recenze No For Hers na stránce značky

Jaké jsou alternativy k výrobkům péče o pleť Hers?

Zatímco některým zákazníkům se líbí myšlenka nechat odborníka na péči o pleť, aby jim vytvořil vlastní vzorec, jiní si mohou raději vybrat produkty sami, aby přesně věděli, jaké složky dostávají. Pokud to zní jako vy, máme několik alternativ, které je třeba zvážit.

Jednou ze značek, které doporučujeme, je Formulyst, neboť na rozdíl od většiny značek péče o pleť, Formulyst maximalizuje používání účinných složek a minimalizuje používání povrchových.

Pokud jste v minulosti vyzkoušeli lokální retinoid a neuměli jste si poradit s vedlejšími účinky, doporučujeme vám zvážit dvojitou obranu Formulystu sérum. To, co odlišuje Double Defense Serum, je, že obsahuje formu Retinolu (Hydroxypinacolone Retinate), která poskytuje stejné výhody jako retinol, ale bez podráždění.

Sérum obsahuje také mnoho dalších prospěšných složek, včetně kofeinu, skvalánu, alfa-arbutinu, inovativního vitamín C derivát a další. Celkově může sérum Double Defense Serum pomoci snížit výskyt vrásek a skvrn, čímž zanechá pokožku vizuálně hladší, pevnější a rovnoměrnější.

Další značkou, která vyvažuje sílu rostlin se špičkovou vědou, je Carrot & Stick. Carrot & Stick je dobrá nejen pro vaši pokožku, ale také pro životní prostředí, protože složení neobsahuje škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Napsat komentář