Recenze prášku Maybelline Superstay

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Recenze prášku Maybelline Superstay

.

Mám přiznání: Jsem fondový snob. Moje oblíbené bývají na nejvyšším konci spektra (nebojím se dát například 64 dolarů za láhev), ale to jen proto, že jsem nenašla základ v drogerii, který bys mě opravdu získal. Jednoho dne jsem si zapomněla přinést svůj obvyklý make-up do tělocvičny a rozhodla jsem se vyzkoušet nějaké nové věci, které jsem nedávno měla na stole. Jednou z nich byla nová nadace Maybelline Superstay Full Coverage Foundation a nedělám si legraci, v ten den mě tři lidé pochválili a řekli mi, jak dobře vypadá moje pleť. Testoval jsem to na plný úvazek a rychle jsem se zamiloval. Proto.

Maybelline Super Stay Full Coverage Powder Foundation

Maybelline Super Stay Full Coverage Powder Foundation

Povrchová úprava vypadá jako pravá kůže

Krytí je tak přirozené a neviditelné, že se mě lidé dokonce ptali, jaká je moje rutina péče o pleť. A dala jsem si ho narychlo, takže jsem si ani nestihla pořádně připravit pleť něčím jiným než mým běžným SPF hydratačním krémem! Pomocí kulatého houbového aplikátoru, který je součástí soupravy, jsem ho nanesl na celý povrch. Zpočátku to vypadalo jako pudrové, ale teplo mé pokožky mi dodalo filtrovanou, kožovitou pachuť.

Má opravdu plné krytí a nízkou hmotnost.

Jako někdo, kdo trpí nerovnoměrným tónem pleti, naprosto upřednostňuji úplné krytí základů. Mnohé z nich zároveň sedí na kůži velmi tvrdě a jako koláč. Vzorec Maybelline je jako vzduch. Jelikož není tak hrubá, můžete vrstvit na čiré i neprůhledné vrstvy, jak uznáte za vhodné. Trochu jde daleko.

Nosím nadaci Maybelline Superstay.

je to opravdu matně

Mám smíšenou pleť, která se mi uprostřed dne velmi mastí na bradě, nose a čele. Když jsem poprvé testoval tento základ, dal jsem si ho kolem 9:00 a vešel jsem ve 21:00 a moje pleť stále vypadala bezvadně. Stačil jsem jen jednou dotknout tužícím práškem a nátěr byl zafixován.

Je to bez nepořádku

Jsem vinen tím, že jsem se nalíčil ve veřejné dopravě, na zadním sedadle taxíku a v jiných ne ideálních situacích. Základem je držet se produktů, které se mi neroztečou po celém těle a nikdy se nemusím bát toho lisovaného pudru.

Kompakt má zabudované zrcadlo.

O jednu věc méně, kterou musím nosit v kabelce, potřebuji zjistit, jestli se potřebuji dotknout nebo zda nemám něco v zubech. Na detailech záleží!

ředitel krásy

Cristina Rodulfo je ředitelkou krásy pro zdraví žen. Dohlíží na tiskové a digitální pokrytí krásy a je expertkou na testování produktů, identifikaci trendů a zkoumání průniků krásy, wellness a kultury. Před Women’s Health pracovala filipínsko-americká rodačka z New Yorku a absolventka NYU pro Zdravaplet.com čtyři roky. Jako hlavní redaktorka krásy koprodukovala dokumentární film The Beat: How Drag Queens Shaped the Beauty Industry, nominovaný na Webby Award, a hostila milion zhlédnutý seriál Beauty Haul. Nikdy se neumí rozhodnout, zda si dát ofinu, nebo ne, cítí se nahá bez okřídlených očních linek a nikdy nezahálí při běhu na maratonu v New Yorku.

.

Napsat komentář