Recenze péče o pleť Yelle– tvůj kosmetický blog

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Recenze péče o pleť Yelle

.

Yelle Beauty založila herečka a producentka Yandy Smith-Harris. Tato společnost vlastněná ženami je z 98% žena a je hrdá na to, že je praktickou kosmetickou značkou pro moderní ženu, která potřebuje pracné produkty s výhodami pro více úkolů. Značka vyvinula řadu produktů péče o pleť na základě zřetelných potřeb krásy dnešních mnohostranných žen.

Stojí péče o pleť Yelle za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za cenu.

Produkty Yelle Skincare podle nás stojí za tu cenu, ale podívejte se na jiné značky, které od vás nevyžadují utrácení drahocenných peněz.

Doporučujeme značky, které se zavázaly vyvíjet čisté, ale účinné produkty.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Co obsahuje péče o pleť Yelle?

Všechny produkty péče o pleť Yelle jsou 100% rostlinného původu a neobsahují parabeny, ftaláty a vonné látky. Některé z klíčových složek používaných v celé řadě péče o pleť Yelle jsou vitamín C, peptidy, med a kokosové mléko.

Vitamin C
Už léta posloucháme, že vitamín C je nejlepší složka proti stárnutí. Je to silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály, nestabilními molekulami, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce.

Vitamin C také pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a zvyšuje zářivost. Jakoby to nestačilo, výzkum naznačuje, že vitamín C aplikovaný na pokožku výrazně obrací strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu.

Je součástí hydratačního séra Yelle Awakening pro suchou pleť.

Ale naše oblíbené sérum s vitamínem C je Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti poškození volnými radikály. Doporučujeme používat každé ráno.

Peptidy
S přibývajícím věkem se produkce kolagenu a elastinu v těle zpomaluje. Tyto dva proteiny jsou zodpovědné za strukturální podporu pokožky. V důsledku toho pokožka ztrácí svoji přirozenou pevnost a hladkost.

Přestože je kolagen nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu pokožky, kolagenový protein je příliš velký na to, aby se mohl absorbovat lokálně do pokožky. Proto používání produktů péče o pleť s obsahem kolagenu neposkytne očekávané výhody proti stárnutí.

Zde vstupují do činnosti peptidy. Peptidy jsou stavebními kameny bílkovin, které se díky své menší velikosti snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky.

Peptidy naleznete v Yelle Awakening Peptide Boosting Serum pro normální pleť.

Pokud hledáte peptidové sérum, doporučujeme vám Carrot & Stick The Repair Serum. Obsahuje 7 rostlinných peptidů pro pevnější a hladší kůži. Obsahuje také složky milující pokožku, jako je kyselina hyaluronová a niacinamid.

Med
Med je vynikající přírodní složkou péče o pleť díky svým antibakteriálním, protizánětlivým a antioxidačním vlastnostem.

Antibakteriální vlastnosti medu jsou ideální pro lidi s aknózní pokožkou, neboť nadměrný kožní maz a bakterie ucpávající póry způsobují vyrážky.

Protože med je protizánětlivý, lidé trpící přecitlivělostí nebo kožními onemocněními, jako je ekzém nebo rosacea, mohou zaznamenat zvláštní zlepšení.

Nakonec med obsahuje různé koncentrace polyfenolů, které jsou silnými antioxidanty.

Med naleznete v Yelle Awakening Milk & Honey Cleanser.

Kokosové mléko
Kokosové mléko je neprůhledná, mléčně bílá tekutina extrahovaná ze strouhané dužiny zralých kokosových ořechů. Poskytuje pokožce mnoho výhod, jako je hydratace, uklidnění a dokonce i účinky proti stárnutí.

Kokosové mléko obsahuje mastné kyseliny, které pomáhají posilovat a podporují přirozenou bariéru pokožky.

Proteiny v kokosovém mléce zlepšují hydrataci pokožky tím, že vtahují vlhkost do vrchních vrstev pokožky a zabraňují jejímu odpařování.

Celkově může kokosové mléko pomoci v boji proti vráskám, napnout pokožku, uklidnit podráždění a poskytnout zdravou dávku hydratace.

Kokosové mléko naleznete v produktech Yelle Awakening Milk & Honey Cleanser a Awakening Daily Moisturizer.

7 nejprodávanějších produktů péče o pleť od Yelle

Kolekce péče o pleť Yelle se skládá ze tří systémů: Essential System, Brightening System a Hydration System. Každý systém obsahuje čistící prostředek, tonikum a zvlhčovač. Kromě toho Systémy rozjasnění a Hydratační systém obsahují sérum a oční krém. Všechny tři systémy obsahují produkty ze série Awakening, premiérové ​​kolekce značky. Awakening je první přírodní receptura na rostlinné bázi s organickou bylinnou infuzí Yelle, vyvinutá výhradně pro pokožku bohatou na melanin. Níže uvádíme 7 nejprodávanějších produktů z kolekce Yelle Skin Care Awakening.

Mléko a med k odstranění make-upu
Čistící prostředek k probouzení mléka a medu jemně čistí a odstraňuje olejové a povrchové nečistoty bez drsných abraziv. Je vyvinut tak, aby vyrovnával hladinu pH a zachovával přirozenou úroveň vlhkosti pokožky. Některé z klíčových složek tohoto čisticího prostředku jsou kokosové mléko, přírodní medový gel, enzymy z papáje, olej z meruňkových jader a vitamín E.

Povzbuzující tonikum s mlékem a medem
Po použití čistícího prostředku naneste Yelle Awakening Toner na osvěžení pleti a obnovení jejího tónu a pružnosti. Tento toner obsahuje klíčové složky, jako je aloe vera, šípkový olej a kyselina hyaluronová.

Peptid stimulující sérum pro normální pleť
Probouzející se peptidové posilující sérum pro normální pleť údajně podporuje jasnější, pevnější, tonizovanější a mladší vypadající pleť. Toto sérum obsahuje vitamín C, silný antioxidant, který může pomoci chránit pokožku před volnými radikály. Vitamin C je také známý tím, že rozjasňuje pokožku, vybledne tmavé skvrny, vyrovnává tón a texturu pokožky a stimuluje produkci kolagenu, čímž pomáhá obnovit pevnost pokožky. Peptidy v tomto séru také pomohou zvýšit produkci kolagenu pro další snížení známek stárnutí.

Rozjasňující rozjasňující sérum pro mastnou pleť
Toto rozjasňující sérum bez hydrochinonu obsahuje přírodní rozjasňovače, které obnovují poškozené buňky pro mladistvější a rovnoměrnější pleť. Obsahuje alfa hydroxykyseliny (AHA), které mají schopnost exfoliovat epidermis, stimulují přirozený proces regenerace pokožky a pomáhají pokožce udržet vlhkost. AHA kyseliny exfoliují pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky, které tvoří horní vrstvy kůže) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zvýšením jejich rozpadu a zvýšením separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší a rozjasněné pokožce. AHA kyseliny však zvyšují citlivost na slunce, takže uživatelé by měli omezit vystavování se slunci během používání tohoto produktu a ještě týden po něm.

Probouzecí hydratační sérum pro suchou pleť
Máte-li suchou pleť, Awakening Hydrating Serum může pomoci s jeho koncentrovaným základem čisté kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je typ glykosaminoglykanu, velké molekuly cukru, která má schopnost přitahovat a zadržovat vodu. Ve skutečnosti může kyselina hyaluronová ve vodě udržet až 1000násobek své vlastní hmotnosti. Kromě hydratace pokožky může kyselina hyaluronová dodat pleti dočasný kyprý vzhled. Yelle Skin Care Awakening Hydratační sérum pro suchou pleť obsahuje také vitamín C, který rozjasňuje a chrání pleť.

Hydratační krém na den probouzení
Awakening Daily Moisturizer naleznete ve všech třech systémech péče o pleť Yelle jako poslední krok vaší rutiny. Awakening Daily Moisturizer využívá přírodní složky jako med a kokosové mléko k hydrataci pokožky, aniž by byla mastná.

Rozjasňující krém pod Oči A-Dream
Oční krém Yelle údajně redukuje otoky kolem očí a zároveň vyhlazuje, rozjasňuje a zlepšuje elasticitu kolem očí. Poskytuje hloubkovou hydrataci pro obnovu a vyhlazení pokožky a stimuluje krevní oběh, aby se snížil výskyt tmavých kruhů.

Kde se prodává kosmetika Yelle?

Yelle Skin Care se prodává výhradně na webové stránce značky.

Jaké jsou zásady vrácení Yelle Skin Care?

Yelle Skin Care neumožňuje zákazníkům vrátit produkty, pokud nejsou spokojeni. Všechny prodeje jsou konečné a značka nahradí pouze objednávky, které jsou nepřesné nebo vadné.

Jsou produkty péče o pleť Yelle bez krutosti?

Yelle Skin Care nemá na své webové stránce žádné informace týkající se testování na zvířatech.

Yelle recenze péče o pleť

Bohužel na stránce značky nejsou žádné recenze Yelle Skin Care.

Jaké jsou alternativy k péči o pleť Yelle?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které bojují proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje využití účinných ingrediencí a minimalizuje používání povrchových, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť. Doporučujeme The Defense Serum a následně The Moisturizer.

Napsat komentář