Recenze péče o pleť Tula: Přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť Tula– Blog o tom, jak se starat o pleť a vlasy

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se Recenze péče o pleť Tula: Přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť Tula

.

Zatímco mnohé značky péče o pleť vytvářejí dermatologové, historie značky Tula je poněkud jiná. Zakladatel značky – Dr. Roshini Raj – je ve skutečnosti certifikovaný gastroenterolog (alias lékař se specializací na trávicí trakt).

Během své lékařské kariéry doktorka Raj zjistila, že probiotika mohou prospívat pokožce stejně jako trávicímu systému. A proto jsou probiotika klíčovými složkami všech produktů péče o pleť Tula.

Ale to jsou probiotika opravdu klíč ke zdravé a krásné pleti? Abychom odpověděli na tuto otázku, budeme se muset ponořit do výzkumu, který podporuje používání probiotik v topických produktech.

Projdeme si také klíčové podpůrné složky, které naleznete v produktech péče o pleť Tula, a také budeme sdílet recenze produktů péče o pleť Tula, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Stojí péče o pleť Tula za ty peníze?

Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť.

Pokud hledáte účinné produkty péče o pleť, které neobsahují škodlivé toxiny, doporučujeme Carrot & Stick.

Carrot & Stick se zavázala vytvářet receptury rostlinného původu, které přinášejí pozoruhodné výsledky bez spoléhání na toxické chemikálie nebo standardní konzervační látky.

Carrot & Stick má tvrdý přístup k péči o pleť, přičemž dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny s inovativní vědou.

Co obsahuje Tula Skincare?

Jak jsme již zmínili, probiotika jsou klíčovými složkami všech produktů péče o pleť Tula. Ale co jsou to vlastně probiotika?

Probiotika zahrnují různé kmeny užitečných bakterií, které spolupracují s pokožkou a obnovují její mikrobiom. Mikrobiom je populace mnoha druhů bakterií (více než 10 000 různých druhů), které jsou dobré i špatné.

Když je více špatných bakterií než dobrých, mohou se vyvinout kožní onemocnění, jako je akné, citlivá pokožka a nerovnoměrná, nerovnoměrná struktura pokožky. Proto je udržování rovnováhy mikrobiomu klíčové pro udržení zdravé pokožky.

Je klinicky prokázáno, že probiotika používaná v produktech péče o pleť Tula pomáhají udržovat vzhled přirozené rovnováhy pokožky tím, že uzamykají vlhkost, zanechávají pleť hydratovanější a snižují výskyt zánětu.

Jedním z hlavních probiotických kmenů používaných v mnoha výrobcích péče o pleť Tula je fermentační lyzát Bifida, který se získává fermentací bifidobakterií, gram-pozitivních anaerobních bakterií.

Dalším probiotickým kmenem používaným v produktech péče o pleť Tula je fermentační lyzát Lactococcus, který pochází z grampozitivních bakterií Lactococcus lactis.

Zajímavou výhodou probiotik a jejich derivátů (známých jako lyzáty) je, že při rozkladu na povrchu pokožky vytvářejí pro pokožku nové složky, jako jsou vitamíny, peptidy a kyselina hyaluronová.

O probiotikách je také známo, že zvyšují přítomnost ceramidů (voskové lipidy, které tvoří 50% lipidové bariéry pokožky). V konečném důsledku to pomáhá zlepšit hydrataci pokožky a dokonce redukovat známky stárnutí.

Probiotická péče o pleť může být prospěšná i pro lidi se sklonem k akné.

Podle publikace z roku v časopise Experimental Dermatology: „Lidé s akné léčeni lokálními probiotiky zaznamenali snížení koncentrace lézí, erytému a patogenní bakteriální zátěže spolu se zlepšením kožní bariéry.“

V konečném důsledku to znamená, že probiotika pomáhají snižovat zarudnutí a záněty spojené s akné a zároveň pomáhají snižovat počet patogenních (špatných) bakterií.

Tula ve svých produktech zahrnuje také prebiotika, jako například extrakt z kořene čekanky. Kořen čekanky má výjimečně vysoký obsah inulinu, důležité prebiotické vlákniny, která pomáhá vyživovat dobré bakterie pokožky. Prebiotika a probiotika působí synergicky na vyvážení kožního mikrobiomu.

Všechno ostatní

Vitamin C, retinol a peptidy jsou také zahrnuty v řadě produktů péče o pleť Tula. Všechny tyto složky by měly být součástí vaší rutiny péče o pleť.

Vitamin C
Už léta posloucháme, že vitamín C je nejlepší složka proti stárnutí. Vitamin C je silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály, nestabilními molekulami, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce.

Vitamin C také pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a zvyšuje zářivost. Jakoby to nestačilo, výzkum naznačuje, že vitamín C aplikovaný na pokožku výrazně obrací strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu.

Sérum Tula Triple Vitamin C obsahuje 10% komplexu Triple Vitamin C. Dva typy vitamínu C ošetřují matnou pokožku a pomáhají redukovat výskyt tmavých skvrn, zatímco třetí reaktivuje ostatní během dne, aby se chránil před faktory, které způsobují otupělost.

Ale naše oblíbené sérum s vitamínem C je Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti poškození volnými radikály. Doporučujeme používat každé ráno.

Peptidy
S přibývajícím věkem se produkce kolagenu a elastinu v těle zpomaluje. Tyto dva proteiny jsou zodpovědné za strukturální podporu pokožky. V důsledku toho pokožka ztrácí svoji přirozenou pevnost a hladkost.

Přestože je kolagen nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu pokožky, kolagenový protein je příliš velký na to, aby se mohl absorbovat lokálně do pokožky. Proto používání produktů péče o pleť s obsahem kolagenu neposkytne očekávané výhody proti stárnutí.

Zde vstupují do činnosti peptidy. Peptidy jsou stavebními kameny bílkovin, které se díky své menší velikosti snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky.

Několik produktů péče o pleť Tula obsahuje peptidy jako hydratační denní a noční krém a revitalizační oční krém.

Pokud hledáte peptidové sérum, doporučujeme vám Carrot & Stick The Repair Serum. Obsahuje 7 rostlinných peptidů pro pevnější a hladší kůži. Obsahuje také složky milující pokožku, jako je kyselina hyaluronová a niacinamid.

Alternativa k retinolu
Retinol je složka proti stárnutí, kterou doporučují dermatologové a odborníci na pleť. Klinicky prokázáno, že minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek, zlepšuje nerovnoměrný tón pleti, obnovuje pevnost pleti a snižuje výskyt rozšířených pórů.

Jediná nevýhoda? Retinol může často vést k vedlejším účinkům, jako je suchost pokožky, odlupování a podráždění.

To je důvod, proč Tula Retinol Alternative Serum obsahuje směs 3 botanických alternativ retinolu – bakuchiol, vojtěškové klíčky a stévie.

Můžete také hledat produkty, které obsahují Hydroxypinacolone Retinoate, složku, která poskytuje stejné výhody jako retinol, ale bez podráždění. Jedním z produktů, které doporučujeme, je olejové sérum s retinoidy.

Jakých je 10 nejlepších produktů péče o pleť Tula?

Produkty péče o pleť Tula zahrnují čistící prostředky, tonery, hydratační krémy, exfolianty, masky, séra, produkty péče o oči, cílená ošetření a podkladové báze. Zde je přehled 10 nejlepších produktů péče o pleť Tula.

Balzám na oči Tula Glow and Get It

Je ráno po pozdní noci s přáteli a vaše pleť vypadá tak unaveně, jak se cítíte – zejména vaše oči! Jistě, dobrý korektor dokáže skrýt tmavé kruhy pod očima. Ale co otok, suchost a vrána?

Balzám na oči Tula Glow and Get It je ideální pro tento scénář tím, že kombinuje ingredience, které okamžitě rozjasňují, chladí a hydratují pokožku se složkami, které poskytují dlouhodobé výhody.

S tímto balzámem na oči Tula si všimnete okamžité „záře zevnitř“, protože složení obsahuje syntetický fluoroflogopit. Tento syntetický minerál dodává jemný lesk a odráží světlo z obličeje, aby skryl tmavé kruhy a vytvořil záři.

Složení bez parfemace obsahuje také hydratační složky včetně aloe vera, xylitolu, glycerinu a kyseliny hyaluronové. Tyto složky vtahují vlhkost do vrchních vrstev pokožky, čímž pokožku nejen hydratují, ale také pomáhají redukovat linky a vrásky.

Pak je tady kofein. Všichni víme, že kofein může pomoci probudit naši mysl, ale věděli jste, že kofein také pomáhá bojovat proti tmavým kruhům a otokům, když se aplikuje lokálně?

Poté, co kofein pronikne přes kožní bariéru, je absorbován okolními krevními cévami, což způsobuje vazokonstrikci a zároveň stimuluje průtok krve. Pomáhá to snížit množství krve pod očima (hlavně přispívá ke vzniku tmavých kruhů).

Kofein také působí jako diuretikum a může pomoci zmírnit zadržování vody, což je hlavní příčina otoků pod očima.

Jako všechny produkty značky, i tento balzám na oči Tula obsahuje probiotika pro podporu mikrobiomu pokožky.

Sečteno a podtrženo: Tula Glow and Get It Eye Balm je podle našeho názoru vítězem; Složení bez vůně je nabito přísadami, které pomáhají rozjasnit, hydratovat, zpevnit a podpořit pokožku.

Balzám na oči Tula Rose Glow and Get It

Všimnete si, že tento produkt je vyroben ze stejných ingrediencí jako původní balzám na oči Tula, s přidanými výhodami růžové vody a šípkového oleje.

Růžová voda má protizánětlivé vlastnosti, takže pomáhá uklidnit pokožku, snížit zarudnutí a uklidnit záněty. Pomáhá také hydratovat pokožku.

Šípkový olej obsahuje provitamin A hlavně ve formě betakarotenu. Beta-karoten má schopnost zvyšovat buněčný obrat a podporovat regeneraci ve vnějších vrstvách pokožky.

Šípkový olej obsahuje také kyselinu all-trans retinovou (kyselinu vitamín A), která stimuluje regeneraci buněk a tvorbu kolagenu v pokožce.

Shrnutí: Tula Rose Glow and Get It je vyroben ze stejných ingrediencí jako originální balzám na oči Tula s přidanými výhodami růžové vody a šípkového oleje.

Balzám na oči Tula Glow Hour

Balzám na oči Tula byl vytvořen ve spolupráci s podnikatelkou a tvůrkyní obsahu Courtney Shields. Je to balzám na oči neutralizující a korigující barvy, který má speciální velikost, aby se vešel do malých koutků vnitřního oka.

Receptura obsahuje výtažky z grapefruitu a řas, které zesvětlují tmavé kruhy pod očima, a brusinka chrání pokožku před škodlivými účinky modrého světla.

Kromě toho receptura obsahuje hydratační složky, jako je kyselina hyaluronová, aloe vera, jablko a vodní meloun. Tyto složky vtahují vlhkost do svrchních vrstev pokožky, čímž pokožku nejen hydratují, ale také pomáhají redukovat linky a vrásky.

Sečteno a podtrženo: Barvu neutralizující a barvu korigující balzám na oči, který rozjasňuje, hydratuje a chrání pokožku.

Čistící gel na obličej Tula

Tento Tula Face Wash je kultovní favorit a má k tomu dobrý důvod! Je to osvěžující čistící gel, který proniká hluboko do pórů, odstraňuje nečistoty a pomáhá vyživovat vaši pokožku – bez odlupování nebo nadměrného vysušování.

Jako většina čistících prostředků, složení obsahuje povrchově aktivní látky jako kokamidopropylbetain a laurylglukosid, které pomáhají smýt špínu, olej a jiné nečistoty.

Vzorec také obsahuje kyselinu mléčnou, typ alfa hydroxykyseliny (AHA), která jemně exfoliuje pokožku, aby odhalila zdravější a jasnější pleť.

Kromě toho obsahuje prebiotika (kořen čekanky) i probiotika (kvasný lyzát bifida), která pomáhají vyživovat a vyrovnávat pokožku.

Tento čistící prostředek bez vůně je dostatečně jemný pro použití dvakrát denně.

Shrnutí: Tento čisticí obličejový prostředek Tula kombinuje povrchově aktivní látky, kyselinu mléčnou, prebiotika a probiotika, takže čistící prostředek čistí pokožku bez odlupování nebo přesušování.

Opalovací krém Tula Protect + Glow

Nejpopulárnějším opalovacím krémem značky je Tula Protect+Glow Sunscreen. Vzorec klouže po pokožce a vytváří lehký povrch, který je neviditelný; žádné bílé zbytky ani mastný nepořádek s tímto opalovacím krémem Tula!

Je to proto, že značka používá v tomto produktu tři chemické složky na ochranu před slunečním zářením, včetně avobenzonu, homosalátu a octisalátu. Společně tyto složky poskytují širokospektrální ochranu SPF 30.

Jedním problémem s chemickými složkami v opalovacích přípravcích (ve srovnání s minerálními opalovacími přípravky) je, že studie ukázaly, že se vstřebávají přes kůži a do krevního oběhu. Stále není jasné, zda tyto chemikálie souvisí se zdravotními problémy, ale je známo, že vstupují do těla.

Dalším problémem tohoto opalovacího krému Tula je zahrnutí vonných rostlinných extraktů, jako jsou výtažky z pomerančové a citrónové kůry, zejména proto, že tento produkt je určen k použití před odchodem na slunce.

Je to proto, že citrusové extrakty jsou známé tím, že způsobují fotosenzitivitu – zvýšenou citlivost pokožky na UV záření – díky sloučeninám známým jako furanokumariny. Nejlepší je vyhnout se přípravkům pro péči o pleť s výtažky z citrusů, zejména opalovacím přípravkem!

Sečteno a podtrženo: Tula Protect + Glow Sunscreen je nejoblíbenější opalovací krém značky, ale nedoporučujeme jej kvůli chemickým složkám opalovacího krému a zahrnutí citrusových extraktů.

Tula Mineral Magic Sun Cream

Tento opalovací krém Tula byl nazván „Mineral Magic“ pro jeho schopnost magicky se bez námahy nanášet a absorbovat na pokožku, aniž by ji zatěžoval – i když je to minerální opalovací krém!

Je to hedvábná tekutina s broskvovým odstínem (nebojte se, nezanechává odstín), která se dobře nanáší pod make-up a vytváří jemný matný finiš.

Kombinace minerálních opalovacích složek oxid zinečnatý a oxid titaničitý poskytuje širokospektrální ochranu SPF 30.

Naleznete zde i patentovanou směs šesti prebiotik a probiotik – nazývanou S6Pro Complex – která pomáhá vyrovnávat pokožku a zlepšuje hladkost.

Existuje mnoho dalších podpůrných složek, jako je broskvový extrakt a kořen zázvoru divokého motýla. Výtažky z broskve pomáhají rozjasnit vzhled pokožky, zatímco zázvor z divokého motýla poskytuje ochranu před škodlivými účinky modrého světla a znečišťujících látek.

Sečteno a podtrženo: 100% minerální opalovací krém, který poskytuje širokospektrální ochranu SPF 30 a zároveň rozjasňuje, hydratuje a chrání pokožku před modrým světlem a znečištěním.

Tula hydratační denní a noční krém

Tento hydratační krém Tula je velmi lehký a rychle se vstřebává bez zanechání mastného nebo lepkavého pocitu.

Navzdory své lehké textuře poskytuje Tula Hydrating Day & Night Cream dlouhotrvající hydrataci díky vysokému množství změkčovadel, která pomáhají udržet vlhkost.

Vzorec obsahuje obzvláště vysokou koncentraci změkčujícího skvalánu. Skvalán je nasycený a stabilní uhlovodík, který napodobuje skvalen (pozor), přírodní sloučeninu nacházející se v pokožce, která hraje důležitou roli při hydrataci a ochraně. Skvalán pomáhá doplňovat a posilovat lipidovou bariéru pokožky.

Nechybí ani prebiotika a probiotika, ale také různé rostlinné extrakty jako borůvka, zelený čaj, kurkuma, vodní meloun, jablko, čočka a mnohé další.

Jediná věc, kterou na tomto hydratačním krému Tula nemáme rádi, je vůně!

Sečteno a podtrženo: Lehký hydratační krém na obličej, který kombinuje skvalán s pre- a probiotiky, jakož is množstvím rostlinných výtažků.

Tula exfoliační maska

Tato probiotická jílová pleťová maska ​​obsahuje dva druhy přírodních jílů – bentonit a kaolin – pro absorbování přebytečného mazu, odstranění toxinů a exfoliaci pórů.

Vzorec také obsahuje kyselinu mléčnou AHA, složku, která exfoliuje pokožku tím, že zvyšuje odbourávání odumřelých kožních buněk a zvyšuje buněčný obrat, což vede k hladší a rozjasněné pokožce.

Sečteno a podtrženo: Tula Exfoliating Treatment Mask je maska ​​na bázi jílu, která exfoliuje a detoxikuje pokožku.

Tula čistící pěna na akné

Aktivní složkou tohoto krému na obličej Tula je 2% kyselina salicylová, jedna z nejlepších ingrediencí v boji proti akné, ucpaným pórům a fádnosti. Funguje tak, že rozkládá keratin a exfoliuje výstelku pórů, čímž uvolňuje ucpané nečistoty a maz.

Vzorec také obsahuje kyselinu azelaovou a olej z čajovníku, které pomáhají předcházet růstu bakterií způsobujících akné.

K dispozici je také extrakt z kořene lékořice, který pomáhá zesvětlit staré skvrny, zatímco probiotika a zázvor v tomto čistícím přípravku pomáhají uklidnit zánět a zanechávají pokožku jemnou a zářící.

Shrnutí: Čistící pěna na akné Tula kombinuje 2% kyselinu salicylovou s kyselinou azelaovou, olejem z čajovníku, lékořicí, zázvorem a probiotiky, aby pomohla uvolnit póry, snížit výskyt akné a vyrovnat pleť.

Základ filtru na obličej Tula

Říká se, že tento základ Tula okamžitě vyhlazuje nerovnoměrný tón pleti a zarudnutí pro povrch podobný filtru. Podkladová báze je dostupná v nebarvených a mírně tónovaných verzích, celkem v pěti odstínech, od světlé po sytu.

Receptura obsahuje vysokou koncentraci několika typů silikonů pro zlepšení roztíratelnosti produktu a zároveň vytváří hedvábně hladkou pokožku. Silikony také vytvářejí na povrchu pokožky prodyšný film, který pomáhá rozmazávat vzhled linek a vrásek.

Přimícháním sestavitelného složení do pokožky se uvolňují pigmenty, oxid titaničitý a několik odstínů oxidů železa, které značka nazývá „světelné částice“. Kombinace těchto barviv vytváří efekt sluncem políbené, zářivé pleti.

A na rozdíl od většiny základů, základ Tula obsahuje složky, které poskytují dlouhodobé výhody, jako jsou probiotika, lékořice a extrakt z kořene kurkumy.

Shrnutí: Tula Face Filter Primer pomáhá okamžitě vyhladit vzhled nerovnoměrného tónu pleti a zarudnutí pro „filtrační“ efekt a zároveň poskytuje dlouhodobé výhody.

Tula Se Polished Exfoliating Sugar Scrub

Tula Sugar Scrub můžete použít několikrát týdně pro jemný peeling pleti a odstranění přebytečného kožního mazu, usazenin a nečistot, aniž byste pleť odlupovali.

Cukr působí jako fyzikální exfoliant, zatímco kyselina mléčná v tomto vzorci je chemický exfoliant. V tomto vzorci se nacházejí také enzymy papáje a ananasu, které působí jako chemické exfolianty.

Všechny tyto složky spolu pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky, čímž podporují hladší a jasnější pleť.

Sečteno a podtrženo: Jemný peeling, který využívá cukr, kyselinu mléčnou a výtažky z papáje a ananasu k exfoliaci pokožky.

Který balzám na oči Tula je nejlepší?

Tula nabízí tři různé balzámy na oči, které jsou velmi oblíbenými produkty. Možná se ptáte, který balzám na oči Tula je nejlepší.

Na základě recenzí Tula se Rose Glow a Get It Eye Balm jeví jako nejlepší, protože mají průměrné hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček po více než 3 000 recenzích zákazníků.

Existuje mnoho recenzí na balzám na oči Rose Glow & Get It Tula, které zmiňují, že pomáhá rozjasnit oční okolí. Mnozí zákazníci také milují chladivý pocit.

V jedné recenzi se například uvádí: „Cítím se úžasně, zanechává pod očima výraznou změnu jasu. Vyblednutí také nevypadá příliš okázalo, za co jsem byl vděčný a vážím si toho.“

Který opalovací krém Tula je nejlepší?

V současnosti Tula nabízí dva produkty na opalování: Protect+Glow a Mineral Magic.

Jak jsme již zmínili, opalovací krém Protect+Glow je nejoblíbenější, ale náš tým věří, že Mineral Magic je formulován lépe.

Mineral Magic obsahuje minerální opalovací složky, takže se nemusíte bát, že by se vstřebaly skrz pokožku a dostaly se do krevního oběhu.

Vzorec je také bez parfemace a obsahuje mnoho prospěšných podpůrných složek, jako je aloe vera, červené řasy a vrbovka, abychom jmenovali alespoň některé.

Proto je podle nás nejlepší Tula opalovací krém Mineral Magic.

Kolik stojí produkty péče o pleť Tula?

Produkty péče o pleť Tula jsou z hlediska nákladů střední kategorie; Nejsou levné, ale jsou směšně drahé. Například Tula Glow a Get It Eye Balm stojí 28 dolarů za tubu o objemu 0,35 unce, zatímco krém na opalování Tula Protect+Glow stojí 36 dolarů za tubu o objemu 1,7 unce.

Kde koupit produkty péče o pleť Tula?

Produkty péče o pleť Tula se prodávají na webové stránce značky, jakož iu několika online prodejců třetích stran, jako jsou Ulta, QVC, Amazon a další.

Jaká jsou pravidla vrácení péče o pleť Tula?

Zásady vrácení Tula Skincare uvádějí: „Položky zakoupené za posledních 60 dní jsou způsobilé pro vrácení. Po autorizaci vašeho vrácení obdržíte e-mailem podrobné pokyny a předplacený přepravní štítek.

Je krutost v Tule zdarma?

Ano, Tula je certifikována PETA bez krutosti.

Je Tula veganská?

Podle značky: „Zatímco všechny produkty TULA jsou certifikovány PETA bez krutosti, ne všechny naše receptury jsou veganské.“ Značka má na své webové stránce seznam produktů vhodných pro vegany.

Tula recenze produktů péče o pleť

Recenze na produkty péče o pleť Tula na webové stránce značky jsou obecně velmi pozitivní. Už jsme se věnovali některým recenzím očních balzámů Tula, takže se pojďme podívat na to, co si zákazníci myslí o dalších nejprodávanějších produktech péče o pleť Tula.

Recenze péče o pleť Tula pro čistící přípravek na obličej uvádějí, že je účinný při snižování skvrn a vyrovnávání tónu pleti, jakož i při zdravějším a zářivějším vzhledu pleti.

Negativní recenze o tomto mytí obličeje Tula uvádějí, že může způsobit vyrážku a suchost u lidí s citlivou pokožkou.

Recenze Tula Protect + Glow Sunscreen uvádějí, že pomáhá pokožce vypadat jemně, hladce a zářivě.

Jedna recenze například říká: „Miluji to, moje pokožka byla opravdu jemná a zářící. Je lehký a nezanechává na tváři mastnou vrstvu. Snažil jsem se najít dobrý hydratační krém se všemi prvky, které potřebuji (opalovací krém). Miluji to a doporučuji to všem svým přátelům!”

Negativní recenze Tula Protect + Glow Sunscreen jsou většinou od zákazníků, kterým vůně byla ohromující.

Zákazníci, kteří vyzkoušeli Tula hydratační denní a noční krém, milují jeho lehkou texturu, která není těžká ani mastná. Tula Skincare Reviews také uvádí, že krém pomáhá pokožce cítit se jemně a pružně.

Negativní recenze denního a nočního zvlhčovače uvádějí, že může způsobit vyrážky u lidí s pokožkou náchylnou k akné a jeden recenzent uvedl, že to může být způsobeno ethylhexylpalmitátem, což je komedogenní složka (ucpávající póry).

Mnoho recenzí exfoliačních masek Tula Skincare říká, že tato maska ​​skutečně pomáhá odlupovat pokožku, činí ji jemnější a vypadá jasněji s rovnoměrnějším tónem.

Existuje však několik negativních recenzí od zákazníků, kteří po použití této masky zaznamenali praskliny a podráždění.

Například jedna recenze říká: „Párkrát jsem to použil, abych se ujistil, že je to produkt, ale z nějakého důvodu se to mé tváři opravdu nelíbí. Vylomí se mi hrbolky pod kůží (nikdy se mi však nevytvoří, tvoří se mi pupínky). Kůže mě svědí a ztvrdne. Mohlo by to být ‚očistné období‘, ale ta mrzutost je na mě příliš velká.“

Existuje mnoho recenzí péče o pleť Tula na Tula Face Filter Primer, který má průměrné hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček po více než 3 000 hodnocení zákazníků. Pozitivní recenze této nadace Tula uvádějí, jak dobře vytváří hladký, rovnoměrný tón pleti.

Například jedna recenze této nadace Tula říká: „Tuto nadaci naprosto miluji. Tento odstín je ideální pro mou pleť. Zmírňuje to zarudnutí, které mám. Odkdy používám tento primer a Tula Illuminating Eye Stick, přestala jsem nosit podkladovou bázi. Super jednoduchá rutina a teď nosím pouze oční make-up. Odkdy ji používám místo make-upu, dostala jsem na svou pleť spoustu komplimentů. Miluji to!“

Tula Péče o pleť Recenze Se Polished Exfoliating Sugar Scrub uvádí, že úžasně voní a podporuje jemnější a jasnější pokožku. Například jedna recenze uvádí: „Používán asi 2 týdny a peeling tak úžasně voní a zanechává pokožku jemnou jako máslo!“

Náš verdikt

Celkově máme pocit, že produkty péče o pleť Tula jsou dobře formulovány, ale přejeme si, aby značka formulovala všechny své produkty bez parfemace.

Výhody

  • Produkty obsahují složky založené na důkazech (probiotika, kyselina salicylová, AHA, antioxidanty atd.)
  • Mnoho pozitivních recenzí produktů péče o pleť Tula
  • Tula je bez krutosti

zápory

  • Některé produkty péče o pleť Tula obsahují syntetické vonné složky

Jaké jsou alternativy k produktům péče o pleť Tula?

Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť.

Pokud hledáte účinné produkty péče o pleť, které neobsahují škodlivé toxiny, doporučujeme Carrot & Stick.

Carrot & Stick se zavázala vytvářet receptury rostlinného původu, které přinášejí pozoruhodné výsledky bez spoléhání na toxické chemikálie nebo standardní konzervační látky.

Carrot & Stick má tvrdý přístup k péči o pleť, přičemž dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny s inovativní vědou.

DALŠÍ OTÁZKY

Tula Skincare se za posledních pár let rychle rozrostla na popularitě a pravděpodobně jste viděli, jak beauty blogeři a influenceři vzpomínali, jak moc milují tuto značku. Ale opravdu to stojí za humbuk?

Tula Skincare hodnotí náš tým vysoko pro jejich vysoce kvalitní ingredience a nedostatek
mnoho škodlivých složek, které se často nacházejí v produktech péče o pleť.

Dalším způsobem, jak hodnotit produkty na našich seznamech recenzí, je zjistit, co říkají zákazníci po vyzkoušení produktu.

Na základě recenzí Tula Skincare, které čteme, tato značka opravdu stojí za humbuk.

Samozřejmě existuje několik negativních recenzí produktů, ale to se stane s každou značkou jednoduše proto, že některé složky nefungují dobře pro každého. Ale většina recenzí Tula Skincare je pozitivní a nadšená!

Produkty péče o pleť Tula obsahují přírodní i syntetické složky. Tato značka není „vše přírodní“, ale to je v pořádku, protože jejich vzorce jsou čisté – většinou. Jediné ingredience, které bychom chtěli, aby Tula ze svých produktů vynechala, jsou vonné ingredience.

Bibliografie:
DUTINA. ;321(21):2082-2091.
Experimentální dermatologie, září , elektronická publikace

Napsat komentář