Recenze péče o pleť opilého slona – Opilý slon na akné

Pokud čtete tento článek, jste na správném místě, abyste se dozvěděli o Recenze péče o pleť opilého slona – Opilý slon na akné

.

Akné u dospělých musí být nejhorší obchodní dohodou v historii obchodních dohod. Je to jako… gratuluji, že si musíte platit zdravotní pojištění, a tady máte na bradě řadu pupínků velikosti Havaje. Moji přátelé mě na střední škole nenáviděli, protože jsem měla dokonale čistou, hladkou pokožku navzdory tomu, že jsem čtyři roky používala mýdlo na ruce Dial na mytí obličeje (nedělej to), ale teď, když je mi 20 let, moje pleť není tak dobrá mně.

Hned po ukončení vysoké školy v květnu jsem se přestěhoval z Washingtonu, DC do New Yorku, které, pokud jste ještě neslyšeli, je plné odpadu. I když je to ~magická utopie~ a miluji tu každou vteřinu života…vše je špinavé, včetně vzduchu. Myslíte si, že se chcete projít po Páté Avenue v polovině srpna? Zamyslete se znovu… vaše zpocená tvář se stane magnetem na špínu. Kromě toho, že jsem si zvykl na nové úrovně hrubého ve vzduchu, vypořádal jsem se is přidaným stresem z absolvování vysoké školy, pohovorů na vysněnou práci, získání vysněné práce a přestěhování se do New Yorku, a to vše během dvou týdnů. kryt. (A dobře, snědl jsem hodně jídla s sebou. Zažalujte mě!) Moje pokožka byla přinejmenším podmanivá.

Moje kůže 23. června, týden po přestěhování do New Yorku.

HOLLY RU

Udělal jsem všechno, co mi internet řekl, abych bojoval s akné. Ze stravy jsem vyloučila cukr a mléčné výrobky. Nábožně jsem si myla tvář čistícími prostředky s kyselinou salicylovou ve dne i v noci. Pleť jsem si dvakrát vyčistila exfoliačními peelingy. Namazal jsem se benzylperoxidem jako třešničkou na dortu. A přesto se mé objevy nepohnuly. Ve skutečnosti se věci ještě zhoršily.

Unavená, zoufalá a život jednoznačně skončil, šel jsem ke kožní lékařce. A jak se ukázalo, celou tu dobu jsem byl můj největší nepřítel. Moje akné bylo jako She-Wolf z Dante’s Inferno – čím víc jsem jich ošetřoval, tím víc se mi zapálili. Řešení? Docela jednoduše. Pro mou dermis jsem potřeboval být jemnější.

Moje pokožka 30. června po dalším podráždění drsnými čistícími prostředky a bodovými ošetřeními.

HOLLY RU

„Hlavním problémem jsou drsné peelingy, které používáte. Zahoďte všechny peelingy,“ vysvětlil můj dermatolog z Manhattan Dermatology. „Cokoli, co vypadá jako brusný papír, je pro vaši citlivou pokožku příliš drsné. Zrovna vás vysuší a způsobí zánět akné. kyselina a benzoylperoxid pro bodové ošetření, což by mělo být právě to. Bodové ošetření, které používáte 1-2 krát týdně.“

Dostala jsem radu, abych scruby změnila na chemické exfoliátory, tedy séra s aktivními složkami, které jemně rozpouštějí přebytečný maz a odumřelé kožní buňky. Teoreticky by nahrazení fyzických exfoliátorů jejich chemickými protějšky (a přechod na jemnější čistící prostředek) snížilo můj zánět. Bonus: Moje pleť bude v budoucnu citlivější na bodová ošetření, protože používání denního čisticího prostředku s léky na akné zvyšuje vaši toleranci k jeho účinným složkám. (Přemýšlejte o tom jak o alkoholu… čím méně pijete, tím méně je třeba se opít, když se rozhodnete zbláznit.) Jedna výhrada: můj dermatolog trval na tom, abych se držel jedné značky.

Používat večer sérum proti stárnutí od jedné značky a poté ráno používat ranní sérum od jiné značky je jako nosit neladící ponožky.

„Pokud jde o ošetření proti stárnutí, musíte přesně dodržovat pokyny a držet se doporučené police jedné značky,“ vysvětlila. „Když řada péče o pleť nabízí noční obnovující sérum, ranní sérum od stejné značky bude tím nejlepším partnerem. Některé chemické exfoliátory jsou silnější než jiné, což znamená, že vaše pleť ráno potřebuje více uklidňujících složek, než je vitamín C. v rámci jedné značky nabízí nejideálnější rovnováhu. Používat noční sérum proti stárnutí od jedné značky a poté ráno nanášet ranní sérum od jiné značky je jako nosit nevhodné ponožky.“

Před rozhovorem s dermatologem jsem na Instagramu viděl pouze chemický peeling v akci. Nespočet kosmetických redaktorů, které sleduji, přísahá na chemické omlazovací kúry a obzvlášť vyniká jedna značka: Drunk Elephant. Značka je známá 1) minimálním balením hodný Insta a 2) chemickými sérami proti stárnutí, které obsahují silné složky a vynechávají parfémy a barviva. Jawline září svěžími novými bílými tečkami, které se připojují na párty s akné, rozhodl jsem se dát značce šanci.

Denní sérum Drunk Elephant C-Firma™
Drunk Elephant Beste™ č. 1 9 Čistící želé gel
Drunk Elephant TLC Framboos™ glykolové noční sérum

Začala jsem od základů: čistič, ranní sérum, noční obnovující sérum (chemický peeling). produkt, ze kterého byla moje pleť nadšená) a hydratační krém. Bohužel jsem opravdu extra a pro mě je to „základ“. Tady je přesný rozpis produktů, které jsem použil a kdy.

ranní péče o pleť

1) Umývám si tvář teplou (ne horkou) vodou a Drunk Elephant’s Beste No. 9 Jelly Cleanser, vmasírujte produkt do obličeje krouživými pohyby, dokud není příjemný a napěněný.

2) Potom si obličej zcela osuším čistou utěrkou z mikrovlákna (která je jemnější než žínka).

3) Potom aplikuji Drunk Elephant C-Firma Day Serum na obličej a krk pohybem vzhůru. Nechávám pokožku absorbovat, zatímco si vařím kávu a čistím si zuby.

4) Poté, co moje pokožka zcela absorbuje denní sérum C-Firma, používám hydratační krém na opalování na obličej jako základní nátěr, abych uzavřel dohodu (cokoli bez oleje s SPF 30+ bude vaším novým nejlepším přítelem, ale používám opalovací krémy Coola) . sluneční hedvábné kapky).

Noční péče o pleť

1) Večer začnu odličováním a umytím obličeje teplou vodou a čistícím želé Drunk Elephant, tak jako ráno. Rosolovitá textura mě lehce odlíčí, takže nepoužívám žádný odličovač.

2) Toutéž utěrkou z mikrovlákna si ráno úplně osuším tvář (každý den začínám s čerstvou) a pak opět přijde čas séra.

3) Nanáším další sérum Drunk Elephant, ale na noc vyměním denní sérum za TLC Framboos Glycolic Night Serum – jde o chemický peeling. Nechci říct, že to pálí, ale kyseliny proti stárnutí pokožku brní. Nechávám to vsáknout do kůže, když si oblékám pyžamo, beru si sklenici vody, kterou nechci pít, a trávím čas chatováním se spolubydlící o poslední chvíli Meghan Markle. Potom vlezu do postele.

4) Noční hydratační krém (Drunk Elephant’s Protini Polypeptide Cream) si nechávám na nočním stolku, takže po zaschnutí DE nočního séra nelze jej zapomenout (navíc je tak luxusní nanášet si krém na obličej, když jsem schoulená v posteli).

Polypeptidový krém Protini™

Polypeptidový krém Protini™

Nyní 68% sleva

Konečné výsledky

Dva týdny jsem nábožně dodržoval tuto rutinu a moje pleť se dramaticky zlepšila! Můj klastrový pupínek přešel ze tří téměř deseticentových hrbolků podél mé čelisti na jednu plochou červenou skvrnu, která úplně zmizela následující týden (žádné známky nových pupínků!).

Moje kůže je přesně dva týdny po spuštění Drunk Elephant.

HOLLY RU

Nyní v říjnu, po třech celých měsících mé kúry s Drunk Elephant, je moje pokožka bez pupínků, zřetelně jasnější a zřetelně hladší. Make-up mi hladce zapadne do revitalizované pleti bez fleků díky Exfoliačnímu nočnímu séru a dennímu séru s vitamínem C, které mi zesvětlily jizvy po akné minimálně o tři odstíny.

Moje pleť je dnes bez filtru, bez podkladové báze. Jen korektor pod oči a trochu bronzeru.

Holly Rue

Proč to tedy fungovalo?

Čistící prostředek želé Nr. 9

Jedním z důvodů, proč mi pupínek na čelisti zabíral tak mnoho… povrchová plocha je ten, že drsný čistící prostředek, který jsem použil, vysušoval pokožku kolem pupínku, což způsobilo, že okolní oblasti se odlupovaly a získaly načervenalý odstín. Želé textura Drunk Elephant byla mnohem jemnější a moje pleť na ni krásně reagovala.

C-Firma denní sérum

Vitamin C je klíčovou složkou, pokud jde o rozjasnění celkového tónu pleti a její zpevnění, zanechá ji hladší a hydratovanější. V mém případě silné denní sérum s vitamínem C C-Firma pomohlo zesvětlit jizvy po akné, kde jsem měla pupínky kolem čelisti a po celém obličeji. Speciální složení Drunk Elephant má také to, co značka nazývá „efekt rezervoáru“, což znamená, že zůstává aktivní na pokožce až 72 hodin (i po umytí obličeje).

TLC Framboos glykolové noční sérum

Tento gelový vzorec je velmi vyspělý. AHA a BHA chemicky odlupují svrchní vrstvu pokožky (slovo „chemický“ zní drsně, ale je mnohem jemnější než peeling), díky čemuž je pokožka nejen svěžejší a jemnější, ale také odstraňuje odumřelou pokožku. bodové ošetření vám může pomoci v boji proti pórům.

Protini Polypeptidový krém

Podle mého skromného názoru většina zvlhčovačů dělá skvělou práci jako noční čepice (třeba se ujistit, že ráno použijete něco s SPF). Obáváte-li se však akné způsobeného přebytečným mazem, toto je jeden z těch lehkých, luxusních hydratačních krémů, které jsou spíše než gel než krém. Rychle se vstřebává a obsahuje bílkoviny na opravu pokožky, které vaše pokožka vypije, ale existuje řada ekonomičtějších možností, které tuto práci udělají dobře. Sérová síla!

Kupte si více svých oblíbených produktů Drunk Elephant níže.

TLC Sukari Babyfacial™
Luxusní pleťový olej Virgin Marula
Opilý slon Lala Retro™ šlehaný krém

Logo Zdravaplet Lettermark

Autor Zdravaplet.com

Holly Rew je spisovatelka a redaktorka se sídlem v New Yorku.

.

Napsat komentář