Recenze péče o pleť M-61– Každodenní péče o vaši pokožku a vlasy

Při čtení tohoto příspěvku se dozvíte několik informací o Recenze péče o pleť M-61

.

M-61 Péče o pleť: Přehled společnosti

M-61 je značka péče, která nabízí široký výběr přírodních kosmeceutických produktů. Výrobce, M-61 Laboratories, tvrdí, že všechny produkty byly pečlivě zpracovány a vývojový tým vynaložil velké úsilí, aby vynechal více než 100 složek, které mají negativní dlouhodobé účinky na zdraví pokožky. V současnosti produkty péče o pleť M-61 zahrnují produkty, jako jsou čisticí prostředky na obličej, zvlhčovače, peelingy na pleť a různá séra. Společnost nabízí také několik kolekcí, včetně M-61 Hydraboost, Vitablast C a SuperSoothe E. Níže uvedené informace představují základní přehled o značce péče o pleť M-61, je však důležité vyhledat pomoc licencovaného dermatologa před použitím kterékoli z produktů společnosti.

Co se skrývá v péči o pleť M-61?

Zde je bližší pohled na aktivní složky běžně používané v produktech péče o pleť M-61. Vitamin C, peptidy a retinol jsou základními složkami ošetřující řady M-61. Všechny tyto složky by měly být součástí vaší rutiny péče o pleť.

Vitamin C
Už léta posloucháme, že vitamín C je nejlepší složka proti stárnutí. Je to silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály, nestabilními molekulami, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce.

Vitamin C také pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a zvyšuje zářivost. Jakoby to nestačilo, výzkum naznačuje, že vitamín C aplikovaný na pokožku výrazně obrací strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu.

Je ve Vitablast C Serum 2.0.

Ale naše oblíbené sérum s vitamínem C je Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti poškození volnými radikály. Doporučujeme používat každé ráno.

Peptidy
S přibývajícím věkem se produkce kolagenu a elastinu v těle zpomaluje. Tyto dva proteiny jsou zodpovědné za strukturální podporu pokožky. V důsledku toho pokožka ztrácí svoji přirozenou pevnost a hladkost.

Přestože je kolagen nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu pokožky, kolagenový protein je příliš velký na to, aby se mohl absorbovat lokálně do pokožky. Proto používání produktů péče o pleť s obsahem kolagenu neposkytne očekávané výhody proti stárnutí.

Zde vstupují do činnosti peptidy. Peptidy jsou stavebními kameny bílkovin, které se díky své menší velikosti snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky.

Vodní krém M-61 Hydraboost Collagen + Peptide obsahuje biopeptid, který pomáhá stimulovat obnovu buněk.

Pokud hledáte peptidové sérum, doporučujeme vám Carrot & Stick The Repair Serum. Obsahuje 7 rostlinných peptidů pro pevnější a hladší kůži. Obsahuje také složky milující pokožku, jako je kyselina hyaluronová a niacinamid.

retinol
Retinol je složka proti stárnutí, kterou doporučují dermatologové a odborníci na pleť. Klinicky prokázáno, že minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek, zlepšuje nerovnoměrný tón pleti, obnovuje pevnost pleti a snižuje výskyt rozšířených pórů.

Jediná nevýhoda? Retinol může často vést k vedlejším účinkům, jako je suchost pokožky, odlupování a podráždění.

Nachází se v nočním krému M-61 ProSmooth Retinol.

Používejte retinoidy v noci. Doporučujeme toto olejové retinoidní sérum. Obsahuje Hydroxypinacolone Retinoate, složku, která poskytuje podobné výhody s menším podrážděním.

Kolekce péče o pleť M-61

Řada péče o pleť M-61 je rozdělena do několika kolekcí, které se zaměřují na specifické složky. Například M-61 SuperSoothe E v současnosti obsahuje tři kusy; odstraňovač make-upu, krém na holení a odstraňovač make-upu. Všechny tyto produkty jsou formulovány s vitamínem E, známým antioxidantem, který může pomoci pokožce opravit poškození způsobené environmentálními patogeny a škodlivými UV paprsky.

Další kolekcí pod značkou M-61 je Vitablast C, která se skládá ze tří produktů; pleťová maska, sérum s vitamínem C a krém na ruce. Produkty v této kolekci jsou formulovány s vitamínem C, složkou, která může poskytnout antioxidační výhody a může také rozjasnit pokožku odstraněním tmavých skvrn na obličeji a rukou. Některé z dalších složek této kolekce péče o pleť M-61 jsou aloe vera, která hydratuje pokožku, a vitamín E.

Některé kolekce v řadě péče o pleť M-61 obsahují pouze jeden produkt, jako například kolekce Brilliant Cleanse. Tato řada obsahuje pouze čistící obličejový prostředek, který obsahuje alfa a beta hydroxy kyseliny pro chemickou exfoliaci pokožky. Složky M-61, jako je kyselina salicylová, jablečná a mléčná, mohou pomoci odstranit některé odumřelé a odumírající kožní buňky z povrchu; proces, který může pomoci stimulovat produkci nových, zdravých kožních buněk. Kyselina salicylová v tomto čistícím gelu M-61 může také pomoci rozpustit některé mazové zátky ve vašich pórech, čímž se sníží výskyt akné.

Kde koupit produkty péče o pleť M-61

Produkty společnosti lze zakoupit přímo na webové stránce výrobce, i když recenze M-61 nejsou na webové stránce dostupné. Mezi další distribuční místa patří velká maloobchodní místa. Mnoho takových stránek však nemůže kontrolovat, kdo prodává produkty, takže je nezbytné přečíst si recenze M-61 pro dodavatele, o kterém uvažujete, abyste se ujistili, že neprodáváte falešný nebo expirovaný produkt.

Cena produktů péče o pleť M-61

Náklady na produkty M-61 mohou být pro některé rozpočty na péči o pleť neúměrné. I když společnost nabízí některé produkty pod 20 dolarů, jako například SuperSoothe E Makeup Remover a Vitablast C Hand Cream, mnohé produkty stojí více než 50 dolarů a některé ještě blíže 100 dolarům. Proto by ti, kteří mají rozpočet na péči o pleť, měli pečlivě prozkoumat složky konkrétního produktu, o kterém uvažují, a přečíst si recenze M-61 předtím, než utratí peníze.

M-61 Vrácení a výměna

Společnost v současnosti nabízí politiku vrácení pro spotřebitele, kteří nejsou spokojeni s produkty M-61. Ti, kteří chtějí své produkty vrátit, tak mohou učinit do 30 dnů, aby jim byla vrácena celá kupní cena. Pokud nejste spokojeni s objednávkou a chcete zboží vrátit do 60 dnů, stále tak můžete učinit, ale firemní dárkovou kartu dostanete jen ve výši kupní ceny. Ve všech případech při vrácení produktů na M-61 musí zákazník zaplatit zpětné poštovné.

Jaké jsou alternativy péče o pleť M-61?

Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť.

Pokud hledáte účinné produkty péče o pleť, které neobsahují škodlivé toxiny, doporučujeme Carrot & Stick.

Carrot & Stick se zavázala vytvářet receptury rostlinného původu, které přinášejí pozoruhodné výsledky bez spoléhání na toxické chemikálie nebo standardní konzervační látky.

Carrot & Stick má tvrdý přístup k péči o pleť, přičemž dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny s inovativní vědou.

Doporučujeme toto sérum a hydratační krém.

Napsat komentář