Recenze péče o pleť Humanrace– Blog o tom, jak se starat o pleť a vlasy

V tomto příspěvku na blogu bychom vám rádi vysvětlili pravdu o tom. Recenze péče o pleť Humanrace

.

Historie péče o pleť lidstva

Humanrace Skincare, kterou založil Pharrell Williams, je kolekce péče o pleť pro všechna pohlaví s posláním posílit všechny lidi v jejich úsilí o zdraví. Pharrell se o svou pokožku vždy dobře staral a již více než 20 let navštěvuje certifikovanou dermatologku Dr. Elenu Jones, MD. Pharrell konzultoval s Dr. Elenou vytvoření formulací Humanrace pro všechny typy pleti pro přípravu, opravu a ochranu pokožky.

Humanrace Skincare se snaží být také ekologickým systémem doplňování. Obal značky obsahuje vnitřní jednotku krémové barvy vyrobenou z více než 50% recyklovaného plastu. Tyto kazety lze vyjmout ze zelené základny a recyklovat. Když potřebujete novou náplň, můžete si jednoduše objednat nové produkty péče o pleť Humanrace online. Plnicí jednotky jsou místo tradičního plastového uzávěru tepelně utěsněny. Při výrobě se tak ušetří více než 1200 jednorázových plastových uzávěrů za hodinu.

V této recenzi si projdeme produkty péče o pleť Humanrace, klíčové složky, kde koupit tyto produkty, alternativu, kterou je třeba zvážit a další.

Jaké jsou nejprodávanější produkty péče o pleť od Humanrace?

V době psaní této recenze existují jen tři produkty Humanrace Skincare, které tvoří tříkrokové, tříminutové ošetření obličeje, které zahrnuje čistící prostředek, exfoliátor a zvlhčovač. Podívejme se blíže na každý z těchto produktů péče o pleť Humanrace.

Čistící rýžový prášek
Humanrace Rice Powder Cleanser je jemný pěnivý práškový čistící prostředek, který se dodává ve formě prášku, takže můžete dosáhnout přesně takové pěny, jakou máte rádi, úpravou množství přidané vody. Připravuje pleť rozpuštěním přebytečného mazu, make-upu a jakýchkoli nečistot bez odstraňování vlhkosti. Rýžový prášek je dostatečně malý na to, aby nezpůsoboval slzy na pokožce a je kombinován s 51% kaolinovým jílem, přírodní složkou, která čistí a detoxikuje. Celkově se o Humanrace Rice Powder Cleanser říká, že zanechává pokožku každý den čistou, vyváženou a jasnější.

Lotosový enzymový peeling
Lotus Enzyme Exfoliator je druhým krokem v rutině péče o pleť Humanrace. Je to exfoliátor s trojím účinkem, který kombinuje 8 % glykolu, 2 % ovocných AHA (enzymy dýně, papája a granátové jablko) a částečky rýže pro odstranění odumřelých kožních buněk a odhaluje rovnoměrnější a vyrovnanější pokožku. Doporučuje se používat Lotus Enzyme Exfoliator pouze dvakrát nebo třikrát týdně, přičemž svou rutinu upravíte podle reakce vaší pokožky.

Hydratační krém
Třetím a posledním krokem péče o pleť Humanrace je hydratační krém navržen tak, aby napodoboval pozitivní účinky vlhkosti na pokožku. Hydratační složky v tomto krému zahrnují extrakt ze sněžné houby, kyselinu hyaluronovou a rostlinný skvalán. Extrakt sněžné houby má malou velikost částic, díky čemuž snadno proniká do různých vrstev pokožky a přidání extraktu z tygřích listů pokožku zklidňuje a snižuje zánět a podráždění.

Jaké jsou klíčové složky péče o pleť Humanrace?

Předtím, než si povíme o klíčových složkách, které naleznete v produktech péče o pleť Humanrace, řekněme si o tom, co v těchto složeních nikdy nenajdete. Značka začíná vyloučením 1 300 složek péče o pleť, které Evropská unie považuje za nebezpečné. Jejich složení také neobsahuje parabeny, éterické oleje, minerální oleje a silikony a jsou vyrobeny bez pecek, ořechů, semínek nebo plastových částeček, aby se předešlo mikro poškození. Všechny receptury jsou veganské, bez vůní a pečlivě formulovány tak, aby vyrovnávaly hladiny pH pokožky a pomáhaly udržovat zdravou kožní bariéru. Nyní se podívejme blíže na klíčové složky produktů péče o pleť Humanrace.

Všechny tři produkty Humanrace Skincare obsahují složky získané z rýže, jako je rýžový prášek a rýžová voda. Rýže je bohatá na vitamíny, aminokyseliny a další živiny, které zůstávají ve vodě, když se rýže myje. Rýžová voda je mléčně bílá voda získaná po opláchnutí rýže. Je to jedna z nejoblíbenějších tradičních kosmetických procedur mezi ženami na královském dvoře dynastie Joseon. Je známo, že rýžová voda poskytuje při aplikaci na pokožku hydratační a rozjasňující účinek. Podle Healthline je známo, že některé složky v rýžové vodě zesvětlují pigment, ale neexistuje žádný důkaz o tom, jak účinné jsou.

Rice Powder je rafinovaný rýžový škrob, který se nachází v Humanrace Rice Cleaning Powder. Rýžový prášek se po staletí používá ke zklidnění kožních zánětů a kožních vředů. Od 16. století jej používaly také asijské ženy k líčení obličeje a čištění pleti. Při aplikaci na pokožku poskytuje rýžový prášek jemný, zmatňující efekt a může také pomoci minimalizovat výskyt jemných linek, vrásek a změny barvy.

Jednou z klíčových složek Humanrace Lotus Enzyme Exfoliator je kyselina glykolová, typ alfa hydroxy kyseliny (AHA). Kyselina glykolová exfoliuje pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky, které tvoří horní vrstvy kůže) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zvýšením jejich rozpadu a zvýšením separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší a rozjasněné pokožce. Kromě toho je kyselina glykolová díky své malé molekulové velikosti schopna proniknout hluboko do pokožky a stimulovat syntézu kolagenu. Kolagen je strukturální protein přirozeně produkovaný tělem, který je zodpovědný za udržení pokožky silné a pevné. Stimulací syntézy nového kolagenu může kyselina glykolová pomoci snížit výskyt jemných linek a vrásek.

Další klíčovou složkou v Humanrace Lotus Enzyme Exfoliator je extrakt ze semen Nelumbo nucifera, také známý jako posvátný lotos. Studie ukázaly, že posvátný lotos má velký potenciál jako kosmetický prostředek k bělení a proti vráskám. Kromě toho lotos obsahuje B komplex vitamínů, vitamín C, antioxidanty a množství minerálů, které pomáhají vyživovat pokožku a rozjasňují ji. Produkty obsahující posvátný lotos, jako je Humanrace Lotus Enzyme Exfoliator, také pomáhají snižovat zánět a podporují hojení.

Humidifying Cream Humanrace funguje tak, že napodobuje pozitivní účinky vlhkosti na kůži. Jednou ze složek, které pomáhají dosáhnout tohoto efektu, je kyselina hyaluronová. Kyselina hyaluronová je typ glykosaminoglykanu (molekuly cukru), který přitahuje vlhkost z prostředí a vtahuje ji do vrchních vrstev pokožky. Ve skutečnosti má kyselina hyaluronová schopnost přitahovat a zadržovat vodu až do 1000 násobku své hmotnosti. Tím, že kyselina hyaluronová zlepšuje zadržování vlhkosti v pokožce, poskytuje plnou a pružnou pleť.

Poslední klíčovou složkou, o které bychom chtěli diskutovat, je plodnice Tremella fuciformis, známá také jako sněžná houba. Vločka má bohaté složení polysacharidů, které účinně vážou vlhkost a poskytují pokožce hydrataci. Funguje podobně jako kyselina hyaluronová, absorbuje vlhkost hluboko do pokožky. Ve skutečnosti jsou molekuly menší než kyselina hyaluronová, takže sněhová houba snáze proniká do pokožky. Studie také ukázaly, že extrakt sněžné houby má protizánětlivé a antioxidační vlastnosti.

Kde se prodávají produkty péče o pleť Humanrace?

Produkty Humanrace Skincare se prodávají výhradně na webové stránce značky.

Jaká je návratová politika Humanrace?

Zásady vrácení zboží společnosti Humanrace uvádějí: „Vrácení zboží můžeme akceptovat pouze do 30 dnů od přijetí vaší objednávky a rádi vám nabídneme plnou náhradu původním způsobem platby. Upozorňujeme, že nemůžeme nabídnout náhradu za původní poštovné.

Je lidská rasa bez krutosti?

Kosmetika Humanrace pro péči o pleť je bez krutosti a veganská.

Recenze produktů péče o pleť Humanrace

Bohužel, značka na své webové stránce nezobrazuje recenze Humanrace Skincare.

Jaké jsou alternativy k péči o pleť Humanrace?

Celkově si myslíme, že produkty péče o pleť Humanrace jsou dobře formulovány. Tři produkty v této kolekci představují základní péči o pleť, která pomáhá udržovat vaši pokožku čistou, exfoliovanou a hydratovanou. Pokud však hledáte víc základní péči o pleť, budete se muset podívat za hranice této značky. Toto je obzvláště důležité, pokud máte známky stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Pokud jde o boj proti těmto známkám stárnutí, doporučujeme přidat do vaší péče o pleť peptidové sérum, jako je například Formulyst Anti-Aging Peptide Serum.

Peptidové sérum proti vráskám je sérum proti stárnutí bez parfemace, které kombinuje šest omlazujících peptidů do jednoho složení. Všechny tyto peptidy mají jedinečný mechanismus účinku a spolupracují, aby pomohly snížit výskyt jemných linek a vrásek. Peptidy jsou kombinovány v základě několika vysoce zvlhčujících složek, včetně glycerinu, extraktu Chondrus Crispus a hyaluronátu sodného (solná forma kyseliny hyaluronové). V konečném důsledku může Formulyst Peptidové sérum proti vráskám pomoci podpořit pleť, která vypadá a působí hladší, pevnější a mladší.

Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť. Carrot & Stick má tvrdý přístup k péči o pleť a dokonale vyvažuje sílu rostlin se špičkovou vědou. Mrkev a tyčinka jsou dobré nejen pro vaši pokožku, ale jsou dobré i pro životní prostředí, neboť receptury neobsahují škodlivé chemikálie, které se běžně vyskytují v produktech péče o pleť.

Napsat komentář